Pārkreditācija.lv – ceļš uz gaišāku nākotni!

Nekustamais īpašums ir viens no vērtīgākajiem aktīviem, kāds vien var būt ne tikai privātpersonas, bet arī uzņēmuma rīcībā. Starptautiskajā biznesa līmenī izmantot īpašumus projektu finansēšanai un papildu līdzekļu iegūšanai ir labi pazīstama stratēģija, taču Latvijas kreditēšanas tirgū tā vēl nav tik populāra kā citās Eiropas valstīs. Jaunais kredītu tirgus dalībnieks, Pārkreditācija.lv piedāvā speciālu pakalpojumu juridiskajām personām – kredītu pret nekustamā īpašuma ķīlu dažādiem mērķiem.

Apskatīties piedāvājumu

Pārkreditācija.lv piedāvā šādus kredīta veidus:

Kredīts pret nekustamā īpašuma ķīlu:

 • kredīta summa no 10 000€ līdz 2 000 000 €;
 • kredīta termiņš līdz 24 ;
 • aizdevuma procentu likme no 8% gadā;
 • Pārkreditācija.lv komisijas maksa 3%.

Kāpēc izvēlēties Pārkreditācija.lv?

Pārkreditācija.lv strādā kopš 2019. gada un sadarbojas ar nekustamā īpašuma novērtējuma uzņēmumu Ober Haus. Pārkreditācija.lv piešķir finansējumu, izmantojot kopfinansējuma principu, kas nozīmē, ka aizņēmēja projektā var investēt vairākas personas, attiecīgi, aizņēmēji var saņemt apjomīgākus aizdevumus. Vidēji Pārkreditācija.lv piedāvā par 15% lielākus kredītus pret īpašuma ķīlu nekā citi aizdevēji, un kopējais projekta finansējums var sasniegt 75% no īpašuma vērtības. Šāds pakalpojums ir izmantojams trīs veidos:

 • ja vēlies pārkreditēt esošo nekustamā īpašuma aizdevumu;
 • ja vēlies attīstīt nekustamā īpašuma projektu, lai pelnītu no tā;
 • ja vēlies iegādāties nekustamo īpašumu.

Pārkreditācija.lv iekasē fiksētu komisiju par saviem pakalpojumiem un piedāvā bezmaksas pieteikuma izskatīšanu un konsultācijas pirms aizdevuma piešķiršanas.

Kā pieteikties Pārkreditācija.lv aizdevumiem?

Pieteikties Pārkreditācija.lv pakalpojumam var uzņēmuma mājaslapā. Tev tikai jāaizpilda pieteikšanās anketa, kur jānorāda:

 • personas dati;
 • kontaktinformācija;
 • kredīta summa;
 • īpašuma vērtība un adrese.

Dažu darba dienu laikā Pārkreditācija.lv pārstāvis sazināsies ar Tevi un infomēs par tālākām darbībām.

Apskatīties piedāvājumu

Biežāk uzdotie jautājumi

Vai Pārkreditācija.lv kredīti ir paredzēti tikai juridiskajām personām?

Jā, pagaidām Pārkreditācija.lv kredīts pret nekustamā īpašuma ķīlu ir paredzēts tikai juridiskajām personām. Aizdevumi fiziskajām personām ir pieejami ar citādiem nosacījumiem, daudz garāku atmaksas termiņu un regulāriem ikmēneša maksājumiem. Ierobežojot savu mērķauditoriju ar juridiskajām personām, Pārkreditācija.lv spēj nodrošināt biznesam interesantus piedāvājumus.

Viens iemesls, kāpēc Pārkreditācija.lv piedāvā kredītus pret nekustamā īpašuma ķīlu ar finansējumu līdz 75%, ir uzņēmuma klientu loks – Pārkreditācija.lv izsniedz aizdevumus tikai juridiskajām personām, kurām ir augstāka maksātspēja nekā privātpersonām-zemes gabalu vai būvju īpašniekiem. Vēl viens skaidrojums – kopfinansējuma piesaistīšana, kas nozīmē, ka vienu aizņēmuma projektu finansē nevis viens kreditors, bet vairāki investori, kas izrādījuši interesi par projektu. Pateicoties tam, Pārkreditācija.lv spēj piedāvāt apjomīgākus kredītlimitus un finansēt līdz pat 75% no īpašuma tirgus vērtības.

Pieteikšanās kredītam un sākotnējas pārrunas norisinās internetā, taču kredīts pret nekustamā īpašuma ķīlu nav identisks ātrajam vai patēriņa kredītam, ko var saņemt, neizejot no mājām. Lai noslēgtu aizņēmuma līgumu, būs nepieciešams Ober Haus nekustamā īpašuma novērtējums, kas nav vecāks par 120 dienām, kā arī vajadzēs noslēgt ķīlas līgumu. Kredīts pret nekustamā īpašuma ķīlu nav interneta aizdevums, tāpēc aizņēmējam jāņem vērā, ka līdzekļi nebūs pārskaitīti uz viņa bankas kontu jau pieteikšanās dienā.

Kopfinansējums aizdevumu nozarē nozīmē, ka līdzekļus kredīta finansēšanai piešķir nevis viens aizdevējs, šajā gadījumā Pārkreditācija.lv, bet vairāki investori, kas var būt gan fiziskās, gan juridiskās personas, atkarībā no projekta nosacījumiem. Ja noteiktajā laika periodā prasītais finansējums tiek savākts, kredīts tiek izmaksāts uz aizņēmēja bankas kontu. Ja vajadzīgā summa netiek savākta, iemaksātie līdzekļi tiek atgriezti investoriem, bet aizņēmuma projekts tiek anulēts.

Pārkreditācija.lv, tāpat kā visi starpnieki kopfinansējuma nozarē nenodrošina finansējuma saņemšanas garantijas. Katra projekta veiksme ir atkarīga no nekustamā īpašuma niansēm un investīciju atdeves izredzēm. Bezmaksas konsultācijas pirms projekta apstiprināšanas un speciālistu padomi palīdz objektīvi izvērtēt projekta plusus un mīnusus un noteikt, vai vērts izlikt projektu kopfinansējuma platformā.

Lai Pārkreditācija.lv varētu objektīvi izskatīt katru kredīta pieteikumu, īpašumam ir vajadzīgs Ober Haus novērtējums, kas nav vecāks par 120 dienām. Pieteikties kredītam var, ja aizņēmējam pieder zemes īpašums, īpašums, kurā attīstās būvniecība, būve, kā arī, ja aizņēmējs vēlas izmantot aizdevuma līdzekļus, lai iegādātos nekustamo īpašumu, no kura vēlāk gūt peļņu. Vērā gan jāņem tas, ka ne katrs nekustamais īpašums var būt ieķīlāts ar Pārkreditācija.lv starpniecību, un ne katrs objekts saņem maksimālo kredītlimitu. Galīgo lēmumu lielā mērā ietekmē īpašuma novērtējums.

Kredītpieteikuma izskatīšana ilgst 1-2 darba dienas. Kopfinansējuma savākšana parasti norisinās divu nedēļu laikā, taču var būt gan īsāka, gan garāka, atkarībā no projekta niansēm un investoru ieinteresētības.

Pirms pieteikties pakalpojumam, rūpīgi izvērtējiet savu finanšu stabilitāti un iespēju atvēlēt noteiktu algas daļu pakalpojuma izmantošanai.

Aizņemieties atbildīgi!

Kontakti:

Adrese: Rīga, Dzirnavu iela 71 - 15, LV-1011

E-pasts: [email protected]

Tālrunis: (+371) 24 24 20 24

Atsauksmes un sūdzības

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll Up