DoFinance – ērtas un drošas investīcijas patēriņa aizdevumos

Ja Tu vēlies pelnīt ar brīvu naudu un gribi saņemt salīdzinoši ātru un stabilu peļņu, Tev var būt noderīga tiešsaistes investīciju platforma, piemēram, DoFinance. Tā nodrošina iespēju ieguldīt gan nelielas, gan apjomīgas summas dažādās investīciju programmās, kas piedāvā augstas peļņas iespējas.

Galvenā DoFinance priekšrocība ir atpirkšanas garantija 100% no platformā izvietotajiem aizdevumiem. Tev, kā investoram, tas nozīmē pilnīgu pārliecību par savas naudas drošību, tāpēc DoFinance ir īpaši draudzīgs investoriem-iesācējiem. Investējot ar DoFinance, uztraukumam nav pamata!

Apskatīties piedāvājumu

DoFinance piedāvā šādus pakalpojumus:

Auto Invest 5%:

 • Ieguldījuma termiņš no 0 līdz 1 mēnesim;
 • Gada procentu likme 5%;
 • Iespēja izņemt naudu pirms termiņa 7 dienu laikā ar nopelnītajiem 5%procentiem.

Auto Invest 7%:

 • Ieguldījuma termiņš no 2 līdz 60 mēnešiem;
 • Gada procentu likme 7%;
 • Iespēja izņemt naudu pirms termiņa 30 un 60 dienu laikā ar nopelnītajiem 5% vai 7%.

Auto Invest 9%:

 • Ieguldījuma termiņš no 6 līdz 60 mēnešiem;
 • Gada procentu likme 9%;
 • Iespēja izņemt naudu pirms termiņa 90 dienu laikā bez procentiem.

Manuālie ieguldījumi:

 • Ieguldījuma termiņš līdz 1 mēnesim;
 • Gada procentu likme 5%.

Visas investīciju programmas ir orientētas uz investīcijām patēriņa aizdevumos. Pilnais aizdevumu saraksts kļūst pieejams pēc reģistrācijas platformā.

Kāpēc izvēlēties DoFinance?

DoFinance ir starptautiski atpazīstama tiešsaistes investīciju platforma, kas ir Alfa Finance Group meitas uzņēmums. DoFinance strādā dažādās valstīs, un platformai uzticas vairāk nekā 150 000 cilvēku, kuri grib pelnīt ar drošām, skaidrām un caurspīdīgām investīcijām internetā.

DoFinance mājaslapa ir pilna ar aktuālu un interesantu saturu. Platforma ir īpaši draudzīga pret investoriem-iesācējiem, tāpēc mājaslapā atradīsi daudz noderīgas informācijas par investīcijām tiešsaistē, piemēram, DoFinance bloga rakstos. Privātuma politika, web-līguma nosacījumi, atbildes uz biežāk uzdotajiem jautājumiem ir tikai dažu peles klikšķu attālumā.

Tikpat svarīga ir DoFinance ērta izmantošanas kārtība. Mājaslapa ir intuitīvi saprotama un nodrošina saviem lietotājiem virkni priekšrocību:

 • Ātru bezmaksas reģistrāciju un vienkāršu personības apliecināšanas procedūru;
 • Lietošanu bez komisijām;
 • Trīs automatizētas investīciju programmas pluss iespēju investēt manuāli;
 • Atpirkšanas garantiju visiem aizdevumiem.

DoFinance Auto Invest programmas palīdz iesācējiem iepazīt tiešsaistes investīciju nozari, bet ir tikpat noderīgas investoriem ar pieredzi. Salīdzinājumā ar konkurentiem, DoFinance ir veselas trīs Auto Invest programmas ar dažādiem nosacījumiem.

Kā izmantot DoFinance?

DoFinance strādā pēc P2P (Peer to Peer) principa, kas nozīmē, ka platformā satiekas aizņēmēji un investori. Lai izmantotu DoFinance platformu, rīkojies šādi:

 • Reģistrējies uzņēmuma mājaslapā un apstiprini savu lietotāja profilu;
 • Pievienojies tiešsaistes tirgum un pārskaiti līdzekļus savā lietotāja kontā;
 • Izvēlies piemērotus aizdevumus tiešsaistes tirgū;
 • Ieguldi vēlamo naudas summu un saņem investīciju ar nopelnītajiem procentiem atpakaļ, kad aizņēmējs būs atmaksājis kredītu līgumā noteiktajā termiņā.

Investīciju process notiek tiešsaistē, tāpēc investoriem ir ļoti ērti pārvaldīt savu investīciju portfeli, jo visa informācija par veiktajiem darījumiem, nopelnītajiem procentiem un citiem investīciju aspektiem tiek glabāta lietotāja profilā DoFinance mājaslapā.

Apskatīties piedāvājumu

Biežāk uzdotie jautājumi

Kas var kļūt par DoFinance lietotāju?

Tiešsaistes investīcijas aizdevumos ir pieejamas personām no 18 gadu vecumā ar aktīvu bankas kontu ES, EES vai Šveices banka. DoFinance pakalpojumi nav pieejami personām ar bankas kontiem finanšu iestādēs, kas iekļautas augsta riska banku sarakstā un valstīs, pret kurām tiek piemērotas sankcijas.

DoFinance neiekasē nekādas komisijas par platformas izmantošanu, taču peļņa no investīcijām var tikt aplikta ar ienākuma nodokli, ar ko investoram ir jārēķinās.

Lai izvēlētos investīciju objektu, investoram patstāvīgi jāizvērtē aizdevuma riski. Noskaidrot, cik riskanta vai droša ir konkrēta investīcija, Tev palīdzēs informācija par aizdevumu, piemēram, atmaksas termiņš, summa, maksājumu grafiks utt.

Auto Invest ir automatizētās investīcijas, kas iegulda investora naudu dažādos aizdevumos un veido diversificētu investīciju portfeli. Auto Invest gadījumā investoram pašam nav jāmeklē, kur ieguldīt naudu – visu darbu dara īpašais investīciju algoritms.

DoFinance mājaslapa ir droša lietošanai, tā tiek aizsargāta ar speciāliem protokoliem, kas neļauj trešajām pusēm pārtvert informāciju. Investīcijas kredītos DoFinance platformā ir drošākas nekā pie konkurentiem, jo DoFinance piedāvā atpirkšanas garantiju visiem platformā izvietotajiem aizdevumiem. Ja aizņēmējs kavē vai neatmaksā kredītu, investors nezaudē savu investīciju, bet saņem atpakaļ naudu pilnā apjomā.

Standarta situācijā investors saņem ieguldīto summu un nopelnītos procentus pēc investīcijas termiņa beigām jeb tad, kad aizņēmējs ir sedzis savas parādsaistības. DoFinance lietotāji var izņemt naudu arī pirms termiņa, un katram ieguldījumu plānam ir savi pirmstermiņa naudas atmaksas nosacījumi. Manuālo investīciju gadījumā lietotāji var izņemt pirms termiņa tikai pamatsummu bez procentiem.

DoFinance piedāvā investēt īstermiņa patēriņa kredītos. Vidējais aizdevuma termiņš ir 29 dienas, vidējais apjoms – 350 eiro. Standarta investīciju apjoms DoFinance platformā ir ātrais kredīts jeb aizdevums līdz algas dienai, lai gan kopējā piedāvājumā ir arī ilgtermiņa aizdevumi. Pilns aizdevumu klāsts ir pieejams pēc reģistrācijas DoFinance platformā, bet, lai iepazītos ar tiešsaistes tirgu, nav jāpārskaita līdzekļi – Tu vari reģistrēties un pārbaudīt, vai DoFinance piedāvājumā ir kaut kas Tev piemērots!

Pirms pieteikties pakalpojumam, rūpīgi izvērtējiet savu finanšu stabilitāti un iespēju atvēlēt noteiktu algas daļu pakalpojuma izmantošanai.

Aizņemieties atbildīgi!

Kontakti:

Adrese: Antonijas iela 5, Rīga, Latvija

E-pasts: [email protected]

Tālrunis: +371 676 303 63

Atsauksmes un sūdzības

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll Up