Rendity – tiešsaistes ieguldījumi nekustamajos īpašumos

Nekustamie īpašumi stabili turas ienesīgāko investīciju topā – tie ir pelnoši investīciju objekti, kas mūsdienās ir pieejami ne tikai turīgiem cilvēkiem un uzņēmumiem, bet arī fiziskajām personām ar vidējiem ienākumiem un brīviem naudas līdzekļiem. Nekustamajos īpašumos var ieguldīt ne tikai vietējā, bet arī starptautiskajā tirgū.

Investoriem no Latvijas ir iespēja pelnīt, ieguldot naudu nekustamajos īpašumos Austrijā un Vācijā. Šādu iespēju piedāvā interneta investīciju platforma Rendity – mūsdienīgs investīciju rīks, ko var ērti izmantot datorā un viedtālrunī.

Apskatīties piedāvājumu

Rendity piedāvā šādus pakalpojumus:

Rendity piedāvā ieguldīt līdzekļus nekustamajos īpašumos, kas atrodas Austrijā un Vācijā. Investēt var:

  • īpašumos būvniecības un attīstības posmos: investīciju termiņš ir vidēji 12 – 36 mēneši, potenciāla peļņa līdz 7,5% gadā, peļņas izmaksa notiek pēc investīcijas termiņa beigām;
  • īres īpašumos: investīciju termiņš ir vidēji 3 – 7 gadi, potenciāla peļņa līdz 4% gadā, peļņas izmaksa notiek reizi trīs mēnešos.

Minimāla investīciju summa abos gadījumos ir 1000 EUR.

Kāpēc izvēlēties Rendity?

Rendity ir Austrijā, Vīnē reģistrētā interneta investīciju platforma, kas strādā tikai ar nekustamajiem īpašumiem. Platformā tiek izvietoti potenciāli pelnoši investīciju objekti Austrijā un Vācijā.

Rendity platformā investīcijas var veikt ne tikai īpašumos, kas atrodas būvniecības, renovācijas vai attīstības stādijā, bet arī  īpašumos, kas tiek izīrēti. Izmantojot Rendity, Latvijas iedzīvotāji var pelnīt, pateicoties Eiropas lielāko pilsētu urbānai attīstībai; platformā tiek izvietoti īpašumi ar veiksmīgu atrašanās vietu un tirgū pieprasītu platību. Īpašumi atrodas Vācijā un Austrijā, valstīs, kas piedzīvo strauju iedzīvotāju skaita palielināšanos, tāpēc īpašumi tiek izīrēti ātri, un investori iegūst stabilu peļņu ilgtermiņā. Pēc 24 mēnešiem investīcijas īres īpašumos var pārdot citiem platformas dalībniekiem.

Papildu patīkamais Rendity pluss ir 25 eiro bonuss jauniem reģistrētajiem lietotājiem. Platformai ir ērti lietojama mobilā versija, un investīcijas notiek zibens ātrumā.

Kā izmantot Rendity

Rendity platforma ir viegli lietojama un pieejama gan standarta, gan mobilajā versijā. Lai kļūtu par platformas lietotāju, ir jāveic vien daži soļi:

  • aizpildi reģistrācijas anketu platformas mājaslapā;
  • apstiprini savu identitāti, augšupielādējot skanēto pases vai eID kartes kopiju;
  • pārskaiti līdzekļus uz savu investora kontu;
  • izvēlies investīciju objektus un ieguldi vēlamās naudas summas;
  • sāc pelnīt.

Biežāk uzdotie jautājumi

Vai Latvijas iedzīvotāji var likumīgi izmantot Rendity pakalpojumus?

Jā, Rendity pakalpojumi ir pilnā apjomā pieejami Latvijas iedzīvotājiem, kuri ir sasnieguši 18 gadu vecumu. Lai kļūtu par Rendity lietotāju, personai jābūt ar aktīvo bankas kontu un jāiziet divu faktoru autentifikācijas procedūru. Arī juridiskās personas, kuras ir reģistrētas ES dalībvalstī, vai izmantot Rendity pakalpojumus.

Rendity platforma ir pieejama bez maksas. Par investēšanu tiešsaistē un peļņu nav jāmaksā komisijas maksas, jo platformu uztur nekustamo īpašumu attīstītāju kompensācijas.

Rendity lietotājam ir tiesības pilnā apjomā izmantot platformu un tās piedāvātos pakalpojumus. Investoriem ir pieeja pamata informācijai par investīciju objektiem, bet nav tiesību patstāvīgi pieprasīt naudas izmaksu no nekustamo īpašumu attīstītājiem – tas notiek ar Rendity platformas starpniecību.

Rendity Rating ir sava objektu vērtēšanas sistēma, ar A – E kategorijām. Tas ļauj investoriem ātri salīdzināt projektus visā platformā. Kategorijas novērtējums nosaka individuāla projekta relatīvo riska pakāpi. B-vērtētajiem projektiem ir augstāks risks, nekā A-vērtētajiem projektiem, tāpēc B-tipa projektiem parasti ir augstāka atdeve nekā A-reitinga īpašumiem. Tomēr jāatzīmē, ka platformas reitings nenozīmē, ka ieguldījums vienā īpašumā ir būtiski labāks, sliktāks vai labāk piemērots atsevišķam investoram.

Lai pasargātu investoru naudu, līdzekļi nekustamo īpašumu attīstītājam tiek pārskaitīti tikai pēc tam, kad ir savākts pilns finansējums. Ja mērķis netiek sasniegts, investīcijas tiek pilnā apjomā atmaksātas investoriem, bet attīstītājam ir jāmeklē cits veids, kā piesaistīt līdzekļus savam projektam.

Sludinājumus izvieto Rendity platformas pārvaldītāji.

Ja investors iegulda līdzekļus saskaņā ar Austrijas Konsumentenschutzgesetz (KSchG), investoram ir tiesības atsaukt savu ieguldījumu 14 dienu laikā no līguma datuma. Ieguldītais kapitāls tiek atmaksāts 10 darba dienu laikā kopš pieteikuma saņemšanas.

Pirms pieteikties pakalpojumam, rūpīgi izvērtējiet savu finanšu stabilitāti un iespēju atvēlēt noteiktu algas daļu pakalpojuma izmantošanai.

Aizņemieties atbildīgi!

Kontakti:

Adrese: Tegetthoffstraße 7, 1010 Wien, Austria

E-pasts: [email protected]

Tālrunis: +43 1 4180011

Atsauksmes un sūdzības

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll Up