Lenndy – investīciju vērtās idejas

Tiešsaistē iespējams ieguldīt naudu ne tikai īstermiņa aizdevumos, bet arī kredītos ar zemāku riska pakāpi un sabiedriski noderīgu mērķi. Tiešsaistes investīciju platforma Lenndy piedāvā lietotājiem investēt biznesa kredītos, kas tiek izsniegti maziem uzņēmumiem un individuālajiem uzņēmējiem.

Lenndy sadarbības partneri ir nebanku kredītdevēji Lietuvā un Polijā. Aizdevumu mērķi ir biznesa attīstība, paplašināšana un uzsākšana, taču papildus biznesa kredītiem, Lenndy platformā ir izvietoti arī kredīti ar nodrošinājumu, tostarp auto un mājokļa aizdevumi. Visi kredīti iziet nopietnas pārbaudes procedūras, tāpēc investēšana ar Lenndy ir droša un ērta – vai vēlies izmēģināt to pats?

Apskatīties piedāvājumu

Kādus pakalpojumus piedāvā System lenndy?

Lenndy platformā ir izvietoti nebanku aizdevumi, kas tiek izsniegti uzņēmumiem un fiziskajām personām.

Galvenie System lenndy platformas raksturojumi ir:

 • Kopējais kredītu skaits – virs diviem tūkstošiem;
 • Kopējais investoru skaits – virs četriem tūkstošiem;
 • Vidējā gada procentu likme – 12.5%.

System lenndy platformā investoriem ir pieejami šādi aizdevumi:

 • Faktorings;
 • Biznesa kredīts;
 • Aizdevums pret auto ķīlu;
 • Aizdevums pret mājokļa ķīlu.

Investori var izpirkt no kreditoriem līdz 95% no kopējā kredīta apjoma. Visi Lenndy platformā izvietoti kredīti jau ir finansēti, tāpēc investori ir atbrīvoti no nepieciešamības gaidīt, vai projekts tiks aktivizēts. Pelnīt ar investīcijām Lenndy platformā iespējams uzreiz pēc investīcijas veikšanas.

Kāpēc izvēlēties System lenndy?

Lenndy piedāvājums ir nevis ātrie kredīti līdz algas dienai, bet kredīti biznesa attīstībai. Tev, kā potenciālam investoram, tas nozīmē mazākus kredīta riskus, jo aizņēmēja motivācija atmaksāt kredītu termiņā ir lielāka. Daudzi kredīti tiek nodrošināti ar ķīlu, piemēram, nekustamo īpašumu, tāpēc kredīta atmaksas izredzes ir augstākas. Par vēl vienu Lenndy plusu var uzskatīt to, ka investīcijas tiek veiktas sabiedriski nozīmīgos projektos, piemēram, uzņēmējdarbības attīstībā.

Lenndy komanda rūpīgi izvērtē kredītu riskus un izvieto tikai uzticamus un investīcijām derīgus aizdevumus. Lenndy sadarbības partneru lokā ietilpst četri nebanku kredītdevēji no Lietuvas un Polijas. Platformas mājaslapā ir informācija par katru Lenndy partneri.

Kas attiecas uz atpirkšanas garantiju, Lenndy piedāvā to daudziem, taču ne visiem platformā izvietotajiem aizdevumiem. Pateicoties atpirkšanas garantijai, investori neriskē ar savu naudu pat tad, ja aizņēmējs kavē vai neatmaksā aizdevumu pilnā apjomā. Tāpat kā pie vairuma konkurentu, arī Lenndy atpirkšanas garantija stājas spēkā 60 dienas pēc kredīta termiņa kavēšanas.

Kā izmantot System lenndy?

Lenndy izmantošanas noteikumi ir vienkārši un saprotami. Platforma strādā pēc tā paša principa, kā citas tiešsaistes investīciju platformas. Ja arī Tu gribi kļūt par Lenndy kientu, rīkojies šādi:

 • Ienāc Lenndy mājaslapā un aizpildi reģistrācijas anketu;
 • Reģistrējies online maksājumu sistēmā PAYSERA un ar tās palīdzību pārskaiti naudu savā lietotāja kontā;
 • Iepazīsties ar aktīvajiem investīciju objektiem un ieguldi naudu;
 • Sagaidi kredīta atmaksu un pelni.

Par papildu plusu var uzskatīt to, ka Lenndy darbojas arī otrreizējais investīciju tirgus, kur var pārdot jau nopirktās kredītu daļas. Ņem vērā, ka šajā investīciju platformā nav iespējams anulēt jau veiktās investīcijas un izņemt naudu pirms termiņa.

Apskatīties piedāvājumu

Biežāk uzdotie jautājumi

Kas var izmantot System lenndy?

System.lenndy.com pakalpojumi ir pieejami fiziskajām personām no 18 gadu vecuma. Platformu vat izmantot arī uzņēmumi. Visiem System.lenndy.com lietotājiem jābūt PAYSERA elektronisko norēķinu kontiem ar III vai IV identifikācijas līmeni.

Lai izvēlētos, kādos kredītos investēt, Tu vari salīdzināt pamatinformāciju par aizdevumiem, piemēram, kredīta summu un atmaksas termiņu, veiktos maksājumus, investīcijām pieejamo summu. Aizņēmēju privātie dati, piemēram, vārds, vecums, e-pasta adrese utt. netiek izpausti,

Kreditori, kas sadarbojas ar System.lenndy.com, piedāvā platformas lietotājiem izpirkt līdz 95% no aizdevuma summas. 5% no kredīta sākotnējais kreditors patur pie sevis.

Atpirkšanas garantija nav universāls pakalpojums, ko nodrošina visas investīciju platformas visiem kredītiem. Tomēr vērts atzīmēt, ka System.lenndy.com atpirkšanas garantija tiek piemērota pietiekami lielam aizdevuma skaitam, bet tas, ka uz dažiem aizdevumiem šāds aizsardzības mehānisms neattiecas, nodrošina diversificētākas investēšanas iespējas.

PAYSERA sistēma ļauj veikt drošus elektroniskos norēķinus visā pasaulē. Sistēmas izmantošana ir ērta, ātra un pieejama ikvienam pilngadīgam Latvijas iedzīvotājam ar aktīvu bankas kontu.

Daži System.lenndy.com platformā izvietotie kredīti ir ar ķīlas nodrošinājumu, taču tiesības uz ķīlu pieder kreditoram, nevis investoram. Tā kā ķīlas līgums tiek slēgts starp kredīta ņēmēju un izsniedzēju, investoram nav tiesības pretendēt uz ķīlu, ja aizņēmējs neievēro kredītsaistības.

Pirms pieteikties pakalpojumam, rūpīgi izvērtējiet savu finanšu stabilitāti un iespēju atvēlēt noteiktu algas daļu pakalpojuma izmantošanai.

Aizņemieties atbildīgi!

Kontakti:

Adrese: Gobas iela 9 - 1/2, Riga, Latvia

E-pasts: [email protected]

Tālrunis: +3706 772 4818

Atsauksmes un sūdzības

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll Up