Tavsaizdevums – kad nepieciešams vairāk

Lai gan ātrie kredīti ir standartizēts pakalpojums, daži kredītdevēji pamanās radīt pakalpojumu ar individuālu pieeju. Tāds ir Tavsaizdevums – Ferratum Bank sadarbības partneris, kas specializējas ātro kredītu nozarē. Tavsaizdevums pakalpojumi var būt aktuāli cilvēkiem, kuriem ir radusies īslaicīga vajadzība pēc nelielas papildu naudas summas.

Tavsaizdevums izsniedz īstermiņa aizdevumus līdz algas dienai. Salīdzinājumā ar citiem kredītdevējiem, Tavsaizdevums īpašais piedāvājums ir iespēja aizņemties pavisam nelielu summu, turklāt pirmais kredīts ir pieejams ar 100% atlaidi komisijas maksai.

Saņemt naudu no Tavsaizdevums

Tavsaizdevums piedāvā šādus kredīta veidus:

Ātrais kredīts internetā:

  • pieejamā summa no 10€ līdz 350€;
  • atmaksas termiņš no līdz ;
  • nauda kontā .

Pievērs uzmanību tam, ka, lai gan pirmais Tavsaizdevums kredīts tiek izsniegts ar 100% atlaidi komisijas maksai, kredītam nav summas ierobežojumu. Arī jaunie klienti var aizņemties līdz 350€, ja vien viņiem ir atbilstoša maksātpēja, un viņi atbilst aizdevēja prasībām.

Kāpēc izvēlēties Tavsaizdevums?

Tavsaizdevums ir Ferratum Bank sadarbības partneris, bet Ferratum Bank ir pieredzējis un uzticams kredītdevējs, ko izmanto miljoniem cilvēku visā pasaulē. Klientiem tiek nodrošināta ātra, patīkama un droša aizņemšanās pieredze, un saņemt aizdevumu ir vienkāršāk nekā komercbankā.

Tavsaizdevums priekšrocība ir iespēja aizņemties pirmo reizi bez maksas jeb saņemt 100% atlaidi kredīta komisijas maksai. Tas ļauj aizņēmējam ietaupīt uz procentu maksājumiem, jo kopējā kredīta atmaksas summa nav ne par vienu centu lielāka par pamatsummu – ja aizņēmies 300 eiro, Tev būs jāatmaksā tie paši 300 eiro. Taču atceries, ka šāds piedāvājums ir spēkā tikai jaunajiem Tavsaizdevums un Ferratum Bank klientiem.

Tavsaizdevums iespējams aizņemties arī nelielas summas, piemēram, 10€. Reti kur citur ir pieejams tik apjomā neliels ātrais kredīts, tāpēc Tavsaizdevums pakalpojumi var būt īpaši parocīgi cilvēkiem, kuri nevēlas aizņemties vairāk nekā nepieciešams konkrētā brīdī.

Kā pieteikties Tavsaizdevums aizdevumiem?

Pieteikšanās Tavsaizdevums kredītam notiek pēc standarta interneta kredītu shēmas. Tev jāizdara šādi soļi:

  • aizpildi pieteikumu aizdevēja mājaslapā, norādi vēlamo kredīta summu un atmaksas termiņu, kā arī aizpildi lietotāja anketu;
  • identificē savu lietotāja kontu, pārskaitot aizdevējam 0,01 eiro lielu reģistrācijas maksu;
  • pozitīva lēmuma gadījumā saņem kredītu summu savā bankas kontā .

Pieteikties kredītam var Latvijas rezidenti ar regulāriem un stabiliem ienākumiem, 21 - 75 gadu vecumā. Nosacījumi kredīta saņemšanai ir aktīvs bankas konts vienā no Latvijā reģistrētajām bankām, mobilais telefons, pozitīva kredītvēsture un atbilstoša maksātspēja.

Biežāk uzdotie jautājumi

Vai Tavsaizdevums ņem vērā manu kredītvēsturi?

Pozitīva kredītvēsture ir obligāts nosacījums ātrā kredīta saņemšanai. Aizdevējs pārbauda kredītvēstures statusu, izmantojot elektroniskās datubāzes, tāpēc kredīta pretendentam nav jāuzrāda nekādi dokumenti.

Ja Tev ir neatmaksāti kredīti, izmantot Tavsaizdevums.lv pakalpojumus nevarēsi.

Ja Tev ir radušies neparedzēti apstākļi un nevari atmaksāt kredītu pilnā apjomā norādītajā termiņā, kredīta atmaksas datumu iespējams pagarināt par 15 dienām. Kredīta termiņa atlikšana ir pieejama divas reizes, un, lai to izmantotu, klientam jāsazinās ar aizdevēju 6 dienu laikā pēc termiņa beigām. Kredīta pagarināšana ir maksas pakalpojumus, un komisijas apjomu iespējams uzzināt, sazinoties ar aizdevēju.

Svarīga informācija par kredītu, atmaksas grafiks, kopējā atmaksas summa un citi klientem aktuāli paziņojumi atrodas lietotāja profilā.

100% atlaide komisijas maksai ir pieejama tikai vienu reizi, noformējot savu pirmo kredītu Tavsaizdevums.lv. Svarīgi atcerēties, ka aizdevums bez komisijas maksas ir pieejams tiem aizņēmējiem, kuri nav iepriekš izmantojuši ne Tavsaizdevums.lv, ne tā sadarbības partnera Ferratum Bank pakalpojumus. Ja aizņēmējs kvalificējas atlaidei, tā tiek piešķirta automātiski.

Tavsaizdevums.lv kredīts jāatmaksā ligumā noteiktajā kārtībā, ievērojot maksājumu grafiku un kredīta atmaksas termiņu. Aizdevējam ir bankas konti Swedbank, Nordea un Citadele bankās. Pārskaitījumi vienas bankas ietvaros tiek apstrādāti nekavējoties, maksājumi no citām bankām aizņem 1-2 darba dienas, tāpēc labāk neatliec kredīta atmaksu uz pēdējām dienām. Veikt maksājumu vari internetbankā, bankas filiālē vai pasta nodaļā – izvēlies sev ērtāko apmaksas veidu.

Pirms pieteikties pakalpojumam, rūpīgi izvērtējiet savu finanšu stabilitāti un iespēju atvēlēt noteiktu algas daļu pakalpojuma izmantošanai.

Aizņemieties atbildīgi!

Kontakti:

Adrese: Sliema SLM 1551, Malta

E-pasts: [email protected]

Tālrunis: +371 66100023

Atsauksmes un sūdzības

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Anastāsija

Anastāsija

Ļoti forši, ka varu aizņemties pirmo reizi, nemaksājot procentus un bez summas ierobežojuma.

Liene

Liene

Tavsaizdevums.lv man patīk, ka iespējams aizņemties gan pavisam maz, gan salīdzinoši nopietnu summu. Citviet minimālā kredīta summa ir 50 eiro, bet ne vienmēr nepieciešams tik daudz. Tavsaizdevums savukārt var paņemt kredītā kaut vai 15-20 eiro.

Mariss

Mariss

Labs aizdevējs pirmajai aizņemšanās reizei – nekādu komisiju un procentu, pluss iespēja aizņemties kaut vai maksimālo kredītu summu.

Daina

Daina

Labs aizdevējs, taču gribētos, lai atmaksas termiņš būtu elastīgāks. Pašlaik ir tikai 15 dienas vai 30 dienas, nekādu starpvariantu.

Valērijs

Valērijs

Tavsaizdevums piedāvā tikai vienu kredīta veidu, turklāt aizņemšanās nosacījumi nav tik elastīgi, kā citur. Tomēr iesaku pameklēt citu aizdevēju, ja vien nav nepieciešama pavisam maza summa, ko citi kreditori neizsniedz.

Inese

Inese

Tavsaizdevums.lv lieti noderēja, kad uz sitiena vajadzēja 100 eiro datora remontam. Strādāju no mājām, un bez datora būtu jāiet neapmaksātā atvaļinājumā, tāpēc aizņēmos un jau pēc divām dienām dators atkal bija manā rīcībā. Tā kā biju jaunā klienta, procentus par aizdevumu nemaksāju.

 Pauls

Pauls

Tavsaizdevums.lv nav plaši pazīstams kredītdevējs – es par to uzzināju no drauga, kas tur kādreiz strādāja. Tā kā nosaukums palika atmiņā, pieteicos kredītam līdz algas dienai tieši tur, lai gan nosacījumu ziņā tas nav labāks par konkurentu piedāvājumu.

 Klāvs

Klāvs

Tavsaizdevums.lv klientu vecuma zemākā robeža ir 21 gads, nevis 20, tāpēc tas jāņem vērā. Pieteicos aizdevumam tieši 21 gada vecumā, bet, ja man būtu 20, tad kredītu nevarētu saņemt, lai gan mana maksātspēja bija tieši tādi pati.

Scroll Up