Kuetzal – nodrošināti ieguldījumi Eiropas uzņēmumos un startapos

Kādas investīcijas ir vislabākās? Tādas, kas atnes gan peļņu, gan morālo apmierinātību. Ja vēlies ieguldīt naudu nevis nepazīstamo cilvēku aizdevumos, bet konkrētos uzņēmumos un palīdzēt biznesiem augt un piepildīt mērķus, Kuetzal ir piedāvājums tieši Tev. Tāpat Kuetzal platforma būs noderīga uzņēmumiem un startapiem, kuri vēlas piesaistīt pūļa finansējumu.

Apskatīties piedāvājumu

Kuetzal piedāvā šādus pakalpojumus:

Kuetzal piedāvā divus savstārpēji saistītos pakalpojumus:

  • pūļa finansējuma piesaisti uzņēmumiem, kuri ir gatavi savākt un vēlāk atmaksāt vismaz 30 000 eiro;
  • investīcijas biznesa attīstībā privātajiem investoriem.

Kāpēc izvēlēties Kuetzal?

Kuetzal nodrošina tiešsaistes tirgu, kur satiekas investori un finansējuma meklētāji. Kuetzal izvēlas uzticamus, konkurētspējīgus biznesa projektus un piedāvā tos investoriem – privātpersonām, kuras vēlas ieguldīt naudu uzņēmumu attīstībā.

Lai uzņēmums varētu kļūt par Kuetzal klientu, tam jābūt pietiekami lielam un ar labu biznesa plānu, jo minimālā finansējuma summa ir 30 000 eiro. Pateicoties šādai pieejai, investoriem tiek piedāvāti tikai dzīvotspējīgi projekti. Kā papildu garantiju projektu finansēšanai, Kuetzal piedāvā pakalpojumu Kuetzal Care, kas nodrošina visu projektu finansēšanu.

Kuetzal mājaslapā ikvienam projektam ir savs profils, kur var tuvāk iepazīties ar uzņēmumu, tā vīziju un projektu, kā arī ar tirgus apskati konkrētā nozarē. Tas palīdz izvēlēties investīciju objektus un objektīvāk izvērtēt investīciju riskus,

Kā izmantot Kuetzal?

Neatkarīgi no tā, vai gribi izmantot Kuetzal, lai piesaistītu finansējumu vai veiktu investīcijas, platformas izmantošanas princips abos gadījumos ir ļoti līdzīgs:

  • Reģistrējies platformā vai aizpildi tiešsaistē finansējuma pieteikumu;
  • Sagaidi reģistrācijas apstiprinājumu vai e-pastu no Kuetzal speciālista;
  • Izvēlies investīciju objektus vai vienojies ar Kuetzal par sadarbības noteikumiem;
  • Sasniedz savus mērķus, pateicoties Kuetzal platformai un tās klientiem.

Biežāk uzdotie jautājumi

Kas var kļūt par Kuetzal lietotāju?

Lai kļūtu par Kuetzal platformas dalībnieku, uzņēmumam jāatrodas ES, EEZ vai Šveicē, un gala finansējumam jābūt lielākam par 30 000 eiro. Izvērtējot pūļa finansējuma pieteikumu, Kuetzal speciālisti ņem vērā pretendenta klientu loku un līdzfinansējuma apjomu, ko var nodrošināt pretendents. Tāpat vērā tiek ņemti tādi faktori kā uzņēmuma finanšu stāvoklis, vadītāju pieredze, darbības veids, piedāvātais produkts vai pakalpojums u.tml. Savukārt par investoru var kļūt ikvienas valsts pilsonis, kurš ir sasniedzis 18 gadu vecumu. Par Kuetzal klientu nevar kļūt personas no valstu melnā saraksta.

Ja Tu vēlies izmantot Kuetzal platformu, lai piesaistītu pūļa finansējumu, Tev būs ik mēnesi jāmaksā investoriem noteikta procentu likme. Komisija par Kuetzal platformas lietošanu tiek aprēķināta atsevišķi katram klientam. Ja vēlies investēt, vienīgie sagaidāmie tēriņi ir Tavas investīcijas. Minimālā investīcija Kuetzal platformā ir 100 eiro.

Kuetzal nesniedz konsultācijas nodokļu jautājumos un norāda, ka visi Kuetzal lietotāji paši ir atbildīgi par visu nepieciešamo nodokļu nomaksu. Pirms sākt investēt Kuetzal projektos vai sūtīt pūļa finansējuma pieteikumu, ieteicams konsultēties ar nodokļu speciālistu, kurš varēs sniegt precīzu informāciju par nodokļu aprēķināšanu un samaksu konkrētā gadījumā.

Kuetzal piedāvā īpašu pakalpojumu – Kuetzal Care. Pateicoties tam, projekti, kuri nav savākuši pietiekamo finansējumu ar platformas palīdzību, var tikt finansēti, izmantojot Kuetzal un to partneru – banku, biznesa eņģeļu, privāto investoru, – piesaisti. Gan investori, gan finansējuma meklētāji var būt pārliecināti, ka projekti tiks finansēti, ja izies visus Kuetzal pieteikuma pārbaudes un izvērtēšanas posmus.

Nē, investīcijas ar Kuetzal platformu savā būtībā ir aizdevumi biznesa attīstībai, kas nav saistīti ar uzņēmuma kapitālu, akcijām u.tml.

Aktīvās investīcijas var atcelt, ja konkrēts projekts piedāvā Investment Return opciju. Par investīciju atmaksu Kuetzal iekasē komisijas maksu 10% apjomā no investīcijas. Minimālā summa, ko var izņemt, ir 10 eiro. Ja vēlies palielināt investīciju apjomu, to var izdarīt, investējot projektā atkārtoti.

Kuetzal nesniedz finanšu konsultācijas un neaicina ieguldīt konkrētos projektos. Investoriem pašiem jāveic projektu atlase un analīze, un Kuetzal no savas puses piedāvā konkurētspējīgus, interesantus investīciju objektus ar detalizētiem aprakstiem.

Pirms pieteikties pakalpojumam, rūpīgi izvērtējiet savu finanšu stabilitāti un iespēju atvēlēt noteiktu algas daļu pakalpojuma izmantošanai.

Aizņemieties atbildīgi!

Kontakti:

Adrese: Mustamäe tee 149a-24, Tallinn, Harjumaa, 12918

E-pasts: [email protected]

Tālrunis: +372 59822771

Atsauksmes un sūdzības

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Boriss

Boriss

Viena no labākajām investīciju platformām, ko esmu redzējis. Labs iespaids, interesanti projekti, profesionāla pieeja. Iesaku ikvienam, kurš vēlas ieguldīt biznesā.

Anna

Anna

Ja gribi ieguldīt nevis kredītos, bet uzņēmumos, Kuetzal ir ideāla vieta, kur to darīt. Pie investoriem nonāk tikai patiešām dzīvotspējīgi projekti, turklāt katram investīciju objektam ir ļoti detalizēti apraksti.

Roberts

Roberts

Kuetzal ir nopietna platforma, ko nav kauns ieteikt kolēģiem un draugiem. Daudz labu investēšanas piedāvājumu, profesionāli uztaisīta mājaslapa un godprātīga pieeja pūļa finansējumam. Tas, kas vajadzīgs, ja gribi pelnīt ar investīcijām un esi gatavs ieguldīt salīdzinoši daudz.

Scroll Up