Kreditsplus – kredītlīnija

Ja papildu finanšu līdzekļi ir nepieciešami nevis konkrētam vienreizējam pirkumam, bet ilgtermiņā, gudrāks lēmums ir nevis ātrais vai patēriņa kredīts, bet kredītlīnija. Latvijā ir ne mazums kreditoru, kas piedāvā šādu pakalpojumu, un viens no viņiem ir Kreditsplus.

Kreditsplus piedāvā parocīgu finanšu atbalstu gan ikdienā, gan īpašās situācijās. Izņemt naudu no sava kredītlīnijas konta ir vienkārši, bet atmaksāt iztērēto summu var vairāku mēnešu laikā. Izvēlies Kreditsplus kredītlīniju, ja vēlies saņemt labu, saprotamu un pieejamu kredītu!

Apskatīties piedāvājumu

Kreditsplus piedāvā šādus kredīta veidus:

Kredītlīnija:

  • pieejamā summa no 200 € līdz 2000 €;
  • atmaksas termiņš no 1 mēnesis.

Kāpēc izvēlēties Kreditsplus?

Kreditsplus ir uzņēmuma DELTA CAPITAL radītais pakalpojums. DELTA CAPITAL ir saņēmis licenci patērētāju kreditēšanai, kā arī tas ir LAFPA biedrs, kas ievēro augstus kvalitātes standartus klientu apkalpošanā. Izvēloties Kreditsplus kredītlīniju, Tu vari būt pārliecināts, ka Tavas patērētāja tiesības tiks ievērotas. Saņemsi visu nepieciešamo informāciju un atbalstu gan pirms kredītpieteikuma nosūtīšanas, gan tad, ja gadīsies grūtības ar aizdevuma savlaicīgu atmaksu.

Kreditsplus ir plašas kredītlimita robežas, līdz pat €. Atmaksas termiņš ir elastīgs, un maksimālais kredīta termiņš ir atkarīgs no iztērēto summu apjoma. Ja esi aizņēmies daudz, vari atmaksāt aizdevumu vairāku mēnešu garumā. Ja kredīta summa ir neliela, atmaksā to uzreiz vai pēc 1 – 3 mēnešiem.

Kreditsplus priorotāte ir ātra klientu apkalpošana – SEB un Citadele banku ietvaros naudas pārskaitījums aizņem tikai .

Kā pieteikties Kreditsplus aizdevumiem?

Atšķirībā no ātrā un patēriņa kredīta, kredītlīnijai ir divi pieteikšanās posmi. Pirmais ir identisks ikvienam interneta aizdevumam:

  • izvēlies vajadzīgo kredītlimita summu un aizpildi kredītlīnijas pieteikumu;
  • sagaidi atbildi no kreditora, nepieciešamības gadījumā uzrādi ienākumus apliecinošos dokumentus;
  • pozitīva lēmuma gadījumā saņem kredītlīnijas apstiprinājumu.

Otrais posms ir saistīts ar konkrētas naudas summas izņemšanu no sava kredītlīnijas konta. Ja Tev ir atvērts aktīvs kredītlīnijas konts, un ir vajadzīga papildu nauda, piesaki naudas izmaksu savā lietotāja profilā. Tiklīdz pieprasījums tiks apstrādāts, prasītā summa tiks pārskaitīta uz Tavu banka skontu.

Biežāk uzdotie jautājumi

Kā aizdevējs nosaka katra klienta kredītlimitu?

Ikviena klienta kredītpieteikums tiek izvērtēts individuāli, tāpēc kredītlīnija tiek piešķirta tikai tiem lietotājiem, kuri spēj ievērot līguma saistības un atmaksāt aizdevumu noteiktajā termiņā. Lai pārliecinātos par klienta maksātspēju, aizdevējs pārbauda kredītvēstures statusu, kā arī var sazināties ar dažādām datubāzēm, kas satur informāciju par personas ienākumiem un nodokļu nomaksu.

Lai gan kredīta pagarināšana var palīdzēt īstermiņā, ilgtermiņā tai ir tendence kaitēt aizņēmēja finanšu situācijai. Pagarināšanas komisiju dēļ kopējās kredīta izmaksas kļūst arvien lielākas, tāpēc atbildīgi kreditori cenšas neveicināt šādu praksi. Ja Tev rodas finanšu grūtības un nevari veikt kredīta maksājumu termiņā, uzreiz sazinies ar Kreditsplus pārstāvi, lai Tev tiktu sagatavots pēc iespējas draudzīgākais kredīta atmaksas variants.

Jā, kredītlīnijas atmaksa notiek ik mēnesi. Tu vari maksāt minimālo mēneša maksājumu vai atmaksāt lielākas summas, tādējādi ietaupot uz procentiem. Ikvienam aizņēmējam ir tiesības segt kredītsaistības pirms termiņa bez jebkādām papildu komisijām.

Kopējās kredītlīnijas izmaksas ir atkarīgas no piešķirtā kredītlīnijas apjoma, atmaksas termiņa un procentu likmes. Kreditsplus nosaka fiksētu procentu likmi visiem klientiem, taču kredīta apjoms un termiņš katram ir individuāls. Aptuvenas kredīta izmaksas redzēsi kredītu kalkulatorā vēl pirms pieteikšanās – spied pogu “standartinformācija” un uzzini kopējo atmaksas summu.

Jā, Kreditsplus nav ierobežojumu pirmajai kredītlīnijai, taču jebkurā gadījumā pieejamā kredītlimita summa būs atkarīga no aizņēmēja maksātspējas un citiem faktoriem, piemēram, kredītvēstures statusa un vecuma.

Kreditsplus ir Latvijas Alternatīvo finanšu pakalpojumu asociācijas (LAFPA) biedrs, tāpēc kreditēšanas praksi regulē ne tikai Latvijas likumdošana, bet arī papildu kvalitātes standarti – Klientu harta un Labās prakses standarts. LAFPA biedri nodrošina likumīgu, klientam draudzīgu, saprotamu un uz ilgtermiņa sadarbību vērstu patērētāju kreditēšanu.

Aizdevējam ir tiesības pieprasīt ienākumus apliecinošos dokumentus, ja prasītā kredīta summa pārsniedz 425 eiro. Atsevišķos gadījumos aizdevējs var pieprasīt papildu informāciju par ienākumiem arī tad, ja klients vēlas pieteikties mazākai summai, tāpēc personas, kas strādā neoficiāli vai saņem neregulārus ienākumus, visdrīzāk, nevarēs izmantot Kreditsplus pakalpojumus.

Pirms pieteikties pakalpojumam, rūpīgi izvērtējiet savu finanšu stabilitāti un iespēju atvēlēt noteiktu algas daļu pakalpojuma izmantošanai.

Aizņemieties atbildīgi!

Kontakti:

Adrese: Ūdens iela 12 - 118, Rīga, Latvija

E-pasts: [email protected]

Tālrunis: +371 25150104

Atsauksmes un sūdzības

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Karīna

Karīna

Lai gan uzņēmums ir licencēts un pat ir LAFPA biedrs, uzskatu, ka tas nav draudzīgs patērētājam. Netiek piedāvāts 30 dienu bezprocentu periods, bet procentu likme ir ļoti augsta pat neliela apjoma aizdevumiem. Pārmaksa par kredītlīnijas izmantošanu ir gandrīz 100%, iesaku izvēlēties citu kreditoru!

Anastāsija

Anastāsija

Kredits+ priekšrocība ir klientu apkalpošana atbilstoši LAFPA standartiem. Tas nozīmē, ka aizņēmējs var būt pārliecināts, ka saņems palīdzību grūtā situācijā, un ka kreditēšana ir likumīga. Bet nevienam netiek solīts, ka aizdevums būs bez maksas, tāpēc vienkārši jārēķinās ar to, ka par aizdevumu jāmaksā. Neticu bezprocentu piedāvājumiem, vienalga kāds cits par to tomēr maksā.

Kate

Kate

Kredītlīniju var saņemt patiešām ātri, visi nosacījumi ir saprotami, un mājaslapā ir atrodama visa vajadzīgā informācija. Labs pakalpojums mūsdienu cilvēkam.

Viesturs

Viesturs

Pozitīvi novērtēju savu pieredzi ar Kreditsplus. Kredītlīniju atvēra mazāk nekā pusstundas laikā, atmaksas nosacījumi arī bija pietiekami draudzīgi. Tagad citu kreditoru nemaz nemeklēju, izmantošu Kreditsplus arī nākotnē, ja būs tāda nepieciešamība.

Mārtiņš

Mārtiņš

Labi kredītlīnijas nosacījumi, bet kā papildu plusu var pieminēt, ka Kreditsplus ir LAFPA biedrs un īsteno godprātīgu komercpraksi. Tā kā aizņemšanās vienmēr ir riskanta, labāk izvēlēties uzticamu kreditoru.

Scroll Up