FixCredit – Labākais kredīts, patēriņa kredīts, hipotekārais kredīts

Pieprasītākais aizdevuma veids Latvijas iedzīvotāju vidū ir patēriņa kredīts. Arī mājokļa un auto kredīti ir pietiekami populāri, tāpēc kreditors FixCredit ir izstrādājis interesantus piedāvājumus visiem trīs kredītu veidiem. Pievērs uzmanību FixCredit, ja vēlies pieteikties kredītam internetā un saņemt individuālu kredīta piedāvājumu, kas pielāgots Tavām iespējām.

FixCredit piedāvā elastīgus atmaksas termiņus visiem pieejamajiem kredītu veidiem, kā arī individuāli noteiktas procentu likmes. Pieteikumu apstrāde notiek ātri – no 15 minūtēm līdz 24 stundām. Un pats labākais ir tas, ka FixCredit piedāvā veselus trīs līguma parakstīšanas variantus, jo klientu ērtībai ir nozīme!

Apskatīties piedāvājumus

FixCredit piedāvā šādus kredīta veidus:

Patēriņa kredīts:

 • kredīta summa no 500€ līdz 10000€;
 • kredīta termiņš no 3 mēnešiem līdz 6 gadiem
 • procentu likme no 8,9% gadā.

Auto līzings:

 • finansējuma summa no € līdz € ;
 • kredīta termiņš no 3 mēnešiem līdz 7 gadiem;
 • procentu likme no 7% līdz 50% gadā;
 • pieejams arī ārzemēs strādājošajiem.

Hipotekārais kredīts:

 • aizdevuma summa no € līdz 150000€;
 • kredīta termiņš no 3 mēnešiem līdz 40 gadiem;
 • procentu likme sākot ar 1,5% gadā;
 • par kredīta ķīlu kalpo nekustamais īpašums Latvijā.

Visi FixCredit kredīti ir pieejami personām 18 - 75, ar ienākumiem pēc nodokļu nomaksas vismaz 360 eiro. Pieejamais kredītlimits un procentu likme ir atkarīgi no aizņēmēja ienākumu līmeņa, kredītvēstures statusa un, auto un hipotekārā kredīta gadījumā, ķīlas objekta.

Kāpēc izvēlēties FixCredit?

FixCredit piedāvā pieprasītākos aizdevumu veidus ar draudzīgiem nosacījumiem. Piesakoties patēriņa kredītam, auto kredītam vai hipotekārajam kredītam, Tu saņemsi individuāli sagatavoto piedāvājumu ar tieši Tev aprēķināto procentu likmi.

Fiksētas procentu likmes ir neērtas un augstas, tāpēc FixCredit saviem klientiem piedāvā draudzīgāku risinājumu. Tas, cik daudz Tev izmaksās kredīta izmantošana, ir atkarīgs no veselas faktoru virknes:

 • ienākumu līmenis;
 • darba stāžs;
 • kredītvēstures statuss;
 • aizdevuma summa;
 • plānotais kredīta izmantošanas mērķis.

Kā redzi, FixCredit vēlas iepazīt ikvienu potenciālu klientu, lai sagatavotu adekvātu aizdevuma piedāvājumu.

Vēl viena pazīme, kas liecina par mūsdienīgu attieksmi pret kreditēšanu, ir iespēja parakstīt līgumu ne tikai aizdevēja birojā, bet arī ar elektronisko parakstu vai izvēlētajā adresē, kur līgums tiks piegādāts ar kurjerpastu. Kredīta summa tiek pārskaitīta .

Kā pieteikties FixCredit aizdevumiem?

Viss ir vienkārši – aizpildi kredīta pieteikumu aizdevēja mājaslapā, norādot visu nepieciešamo informāciju, un sagaidi atbildi. Tālāk, atkarībā no izvēlētā kredīta veida, rīkojies šādi:

 • paraksti līgumu un saņem naudu;
 • vienojies ar kreditoru par īpašuma izvērtēšanu un tālākām darbībām.

Biežāk uzdotie jautājumi

Vai es varu aizņemties, ja nestrādāju?

Darba alga ir viens no jautājumiem, uz kuru jāatbild ikvienam potenciālam FixCredit klientam. Piesakoties jebkuram kredītu veidam, klients apstiprina, ka ļauj kreditoram izmantot informāciju no VID, VSAA, CSDD un Latvijas Bankas kredītu reģistra, lai noskaidrotu, kāda ir klienta maksātspēja un kredītvēsture. Ja Tu neesi oficiāli nodarbināts, FixCredit nevarēs iegūg šo svarīgo informāciju un sagatavot Tev adekvātu kredīta piedāvājumu.

Naudas pārskaitīšana aizņem . Atceries, ka pārskaitījumi vienas bankas ietvaros tiek apstrādāti nekavējoties, bet starpbanku pārskaitījumi aizņem 24 stundas.

Visiem FixCredit kredītiem var pieteikties internetā, taču ne katrs kredīts tiek pārskaitīts jau pieteikšanās dienā. Ja Tu vēlies saņemt auto kredītu vai hipotekāro aizdevumu, kuriem ir nepieciešama ķīla, tās noformēšana un īpašuma izvērtēšana aizņems vismaz pāris darba dienas. Arī līguma parakstīšana aizņem zināmu laiku, ja vien Tu neesi elektroniskā paraksta lietotājs.

Procentu likmes apjoms ir atkarīgs no Tavas kredītvēstures, ienākumu līmeņa, prasītās summas, vēlamā atmaksas termiņa un dažiem citiem faktoriem: darba stāža, vecuma utt.

Izmantojot kredītu kalkulatoru, aprēķini tādu atmaksas termiņu un ikmēneša maksājumu, lai kopējie kredīta maksājumi nepārsniegtu 30% – 40% no Taviem ikmēneša ienākumiem. Jo zemāki ir ienākumi, jo mazākam jābūt ikmēneša maksājumam un garākam termiņam. Labāk samaksāt vairāk procentus, nekā nonākt papildu parādos pārāk īsa kredīta termiņa dēļ.

Jā, šādas tiesības ir ikvienam aizņēmējam, neatkarīgi no kredīta veida un kopējās atmaksas summas.

Pirms pieteikties pakalpojumam, rūpīgi izvērtējiet savu finanšu stabilitāti un iespēju atvēlēt noteiktu algas daļu pakalpojuma izmantošanai.

Aizņemieties atbildīgi!

Kontakti:

Adrese: Zemgales iela 16A, Jurmala, Latvia

E-pasts: [email protected]

Tālrunis: +371 26422979

Atsauksmes un sūdzības

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Ieva

Ieva

Neatradu Fixcredit licencēto aizdevēju sarakstā. Varbūt tas ir tāpēc, ka uzņēmums sāka darbību tikai 2018. gadā, un visa informācija vēl nav ielikta, bet tomēr izskatās aizdomīgi. Iesaku ikvienam pārbaudīt kreditora uzticamību!

Andris

Andris

Ja ir laba kredītvēsture un pietiekami lieli ienākumi, ikviens aizdevējs piedāvās samērā labus nosacījumus. Arī Fixcredit nav izņēmums. Pieteicos auto kredītam un saņēmu kredīta piedāvājumu pēc pusstundas. Salīdzināju ar dažiem citiem variantiem un galu galā izlēmu par labu Fixcredit.

Helēna

Helēna

Izmantoju Fixcredit patēriņa kredītu ar procentu likmi 10%. Kredītu saņēmu jau pieteikšanās dienā, jo izmantoju elektronisko parakstu.

Matīss

Matīss

Man patīk, ka FixCredit nesola naudu 15 minūtēs, bet godīgi pasaka, ka pieteikuma sagatavošana aizņem laiku. Tas pārliecina, ka kreditora attieksme pret kreditēšanu ir nopietna, un ka aizdevējs nepiešķir milzīgus kredītus ikvienam. Domāju, tā ir laba prakse, kas jāatbalsta, tāpēc noformēju patēriņa kredītu tieši šeit.

Kristaps

Kristaps

Salīdzinot dažādus piedāvājumus, secināju, ka tieši FixCredit ir gatavs man piedāvāt labāko hipotekāro aizdevumu, kas dažu mēnešu laikā neizputinās manas kabatas. Kreditors nesola naudu pieteikšanās dienā, bet, manuprāt, tā ir vienīgā pareizā attieksme ilgtermiņa kredīta gadījumā – esi gatavs pagaidīt, lai saņemtu labu piedāvājumu no uzticama kreditora.

Edgars

Edgars

FixCredit piedāvājumā pietrūkst īstermiņa kredīta, taču pārējie kredītu veidi ir ar draudzīgiem nosacījumiem. Priecē arī tas, ka līgumu var parakstīt ar elektronisko parakstu, jo vēl joprojām daudz kredītdevēji Latvijā nenodrošina šādu iespēju.

Scroll Up