Kimbi – kredītlīnija – ērts risinājums, kad nepieciešami papildu līdzekļi

Ne katrā situācijā ātrais aizdevums ir piemērotākais risinājums. Brīžos, kad vajadzīgi papildu finanšu līdzekļi ilgtermiņā, vai, ja nezini, cik liela summa būs nepieciešama, parocīgs aizņemšanās veids var būt Kimbi kredītlīnija.

Kimbi kredītlīniju ir tikpat ērti  izmantot kā ātros kredītus, jo tā ir pieejama internetā. Klienti ar atbilstošu maksātspēju var atvērt kredītlīnijas kontu mazāk nekā pusstundas laikā, neizejot no mājām. Kad kredītlīnija ir noformēta, Tu vari izņemt nepieciešamās summas, kad vien vēlies. Atmaksā iztērēto un aizņemies atkal, sava kredītlimita ietvaros!

Saņemt naudu no Kimbi

Kimbi piedāvā šādus kredīta veidus:

Kredītlīnija:

  • pieejamā summa no 100€ līdz 1500€;
  • atmaksas termiņš no 1 mēneša līdz 60 mēnešiem.

Kāpēc izvēlēties Kimbi?

Pieteikšanās kredītlīnijai, konta apkalpošana un naudas izņemšana ir bez maksas. Procentu likme ir 7% mēnesī, un procenti jāmaksā tikai par iztērēto summu, nevis par pilnu kredītlimitu. Salīdzinājumā ar ātrajiem kredītiem, kas jāatmaksā līdz noteiktajam datumam, Kimbi kredītlīnijai ir elastīgāki atmaksas nosacījumi.

Kimbi īsteno komercpraksi saskaņā ar Patērētāju tiesību aizsardzības centra vadlīnijām, tāpēc šī ir īstā vieta, kur meklēt atbildīgu un uzticamu aizdevēju. Ar kredītlīnijas līgumu, visiem aizdevuma izmantošanas un atmaksas nosacījumiem Tu vari iepazīties aizdevēja mājaslapā. Turpat atradīsi kontaktus un varēsi uzdot jebkuru jautājumu par aizņemšanās kārtību. Ar Kimbi vari sazināties sev ērtākajā veidā: pa telefonu, e-pastu vai ar tiešsaistes čata starpniecību.

Kā pieteikties Kimbi aizdevumiem?

Kimbi kredītlīnija pieejama internetā, tāpēc Tu vari aizpildīt pieteikuma anketu sev visērtākajā laikā. Reģistrācija, pieteikuma aizpildīšana un aizdevēja lēmuma sagaidīšana aizņems aptuveni 20-30 minūtes. Lai atvērtu Kimbi kredītlīnijas kontu, Tev būs nepieciešams:

  • reģistrēties aizdevēja mājaslapā un norādīt vēlamo kredītlimitu, savu kontaktinfrmāciju un datus par ienākumu līmeni;
  • samaksāt reģistrācijas komisiju 0,01 eiro apmērā, lai visdrošākajā veidā paziņotu aizdevējam sava bankas konta numuru;
  • apstiprināt kredītlīnijas pieteikumu un nosūtīt to aizdevējam.

Pēc kredītpieteikuma izskatīšanas aizdevējs nekavējoties informē klientu par savu lēmumu. Atsevišķos gadījumos var būt nepieciešams iesniegt papildu informāciju, piemēram, ienākumus apliecinošos dokumentus, taču lielākoties kredītlimitu var saņemt bez kavēšanas. Kredītlimita summas pārskaitīšana uz kontiem Swedbank, Citadele, Nordea, DNB un Norvik bankām aizņem tikai .

Biežāk uzdotie jautājumi

Kā aizdevējs nosaka katra klienta kredītlimitu?

Tas, cik liels kredītlimits būs pieejams konkrētam cilvēkam, ir atkarīgs no viņa maksātspējas un kredītvēstures. Jo lielāki ir Tavi ikmēneša ienākumi, jo pārliecinošāka ir Tava aizņēmēja reputācija – jo lielākas iespējas saņemt nopietnu aizdevumu.

Kredītlīnijas izmantošana neparedz kredīta brīvdienas vai kredīta pagarināšanu, jo iztērēto summu atmaksas termiņš ir ļoti elastīgs. Minimālo ikmēneša maksājumu Tu vari aprēķināt ar kredītu kalkulatora palīdzību, tāpēc aizņemies tikai tad, ja esi pārliecināts, ka šī summa ir adekvāta Tavai finanšu situācijai. Ja nu tomēr maksājums Tev nav pa spēkam, nekavējoties sazinies ar Kimbi, lai kopīgi rastu risinājumu.

Piesakoties kredītlīnijai, redzēsi ikmēneša maksājumu summas kredītu kalkulatorā. Šī informācija būs pieejama arī Tavā lietotāja profilā. Tu vari veikt minimālās iemaksas vai atmaksāt iztērēto summu ātrāk, tādējādi ietaupot uz procentiem.

Kopumā runājot, kredītlīnija ir saistīta ar mazākām izmaksām nekā apjomā ziņā līdzvērtīgs ātrais vai patēriņa kredīts. Taču arī kredītlīnija nepārprotami nozīmē papildu tēriņus. Kredītu kalkulators Kimbi mājaslapā aprēķina ikmēneša maksājumu apjomu un kopējo atmaksas summu, tāpēc varēsi samērot kredītlimita apjomu ar savu maksātspēju un aizņemties tik, cik varēsi atmaksāt.

Formālo ierobežojumu Kimbi klientiem nav, taču ikviena klienta kredītlimits ir atkarīgs no viņa maksātspējas un kredītvēstures. Arī pastāvīgie aizņēmēji nevar pretendēt uz maksimālo kredītlimita summu, ja viņu maksātspēja nav adekvāta šādam aizdevumam.

Kimbi ir licencēts nebanku kredītdevējs un Latvijas Alternatīvo finanšu pakalpojumu asociācijas biedrs. Pieskoties Kimbi kredītlīnijai, Tu vari būt pārliecināts par atklātiem aizņemšanās nosacījumiem un godīgu patērētāju kreditēšanu.

Kimbi pieprasa norādīt šādu informāciju: telefona numurs, e-pasta adrese, faktiska adrese, ikmēneša ienākumu u izdevumu līmenis. Visi šie dati palīdz objektīvi izvērtēt klienta finanšu situāciju un pieņemt atbildīgu lēmumu par kredītlīnijas konta atvēršanu.

Pirms pieteikties pakalpojumam, rūpīgi izvērtējiet savu finanšu stabilitāti un iespēju atvēlēt noteiktu algas daļu pakalpojuma izmantošanai.

Aizņemieties atbildīgi!

Kontakti:

Adrese: Lielirbes iela 17a - 9, LV-1046, Rīga

E-pasts: [email protected]

Tālrunis: 67799090

Atsauksmes un sūdzības

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Edvards

Edvards

Kredītlīnija ir daudz izdevīgāka nekā ātrais kredīts. Agrāk izmantoju Vivus aizdevumu, bet tagad, kad viņi ir izstrādājuši jaunu pakalpojumu, ātrajiem kredītiem vairs nepieteikšos.

Viesturs

Viesturs

Salīdzinājumā ar citu aizdevēju kredītlīnijām, Kimbi ir zemākas ikmēneša izmaksas. Kopumā par aizdevēju man ir labs iespaids un jāatzīmē patiešām atsaucīgi operatori.

Anne

Anne

Kredītlīnija ir ērta lietošanā, bet tomēr kopējā atmaksas summa ir liela. Jā, iztērētās summas var atmaksāt ļoti ilgi, bet tas nav tā vērts. Labāk visu atgriezt dažu mēnešu laikā, pat, ja maksājumi būs lieli.

Olga

Olga

Kopumā mani viss apmierina, bet kāpēc Kimbi nevar izveidot sev kontu arī SEB bankā? Tā ir ļoti populāra banka, nesaprotu, kāpēc SEB klientiem jāgaida vesela diena, lai saņemtu naudu, kamēr daudzi citi saņem visu jau pēc 10 minūtēm?

Laura

Laura

Ļoti nepatīk tas reklāmas solījums “procentu likme no…”. Man ir pozitīva kredītvēsture, arī maksātpēja pietiekami liela, bet man piedāvātā procentu likme noteikti nebija ne tuvu zemākajai robežai. Negribu izmantot kreditora pakalpojumus, kas nav simtprocentīgi atklāts un nepasaka uzreiz, cik man izmaksās kredītlīnijas izmantošana.

 Nora

Nora

Daudz reklāmas solījumu, taču patiesībā kredītlīnija izmaksā vairāk. Droši vien nevienam klientam netiek piedāvāta solītā procentu likme 2% mēnesī, bet, kad kontakts starp kreditoru un potenciālu klientu jau iedibināts, atteikties ir grūtāk. Neiesaku izmantot.

Helmuts

Helmuts

Kaut kā negribas aizņemties, ja nezini, cik daudz nāksies atmaksāt. Jaunajiem klientiem ir 100% atlaide procentiem, bet cik jāmaksā pēc akcijas perioda beigām? Neuzticos solījumiem “no 2%” – kādi ir kritēriji procentu likmes noteikšanai? Labāk aizņemos ar fiksētu procentu likmi un miers.

Scroll Up