Longo – Lietoti auto. Automašīnu tirdzniecība

Vai lietota mašīna ir problēma vai priekšrocība? Tas atkarīgs gan no spēkrata tehniskajām īpatnībām, gan no pārdevēja uzticamības. Lietotu automašīnu tirgus turpina attīstīties, un Latvijā ienāk arvien jauni pakalpojumu sniedzēji. Lietotu automašīnu pārdevējs Longo piedāvā transportlīdzekļus tiem, kuriem vienlīdz svarīgas pieejama cena un laba kvalitāte.

Longo Latvija ir daļa no starptautiskā Longo Group uzņēmuma, kas piekopj caurspīdīgu un godīgu komercpraksi lietotu auto pārdošanas segmentā. Longo pakalpojumi ir noderīgi auto pircējiem, aizņēmējiem un pārdevējiem-mašīnu īpašniekiem, bet ko tieši Longo piedāvā saviem klientiem? Stāstām!

Apskatīties piedāvājumu

Longo piedāvā šādus kredīta veidus:

Auto līzings:

 • finansējuma summa no 500€ līdz 15000€;
 • kredīta termiņš no 48 mēnešiem līdz 7gadiem;
 • pieteikuma izskatīšana un noformēšana 30 minūšu laikā;
 • Pieejams aizņēmējiem no 20 gadu vecuma, arī ārzemēs strādājošajiem.

Auto pārdošana/maiņa

 • pieteikšanās tiešsaistē vai pa tālruni;
 • bezmaksas auto novērtējums;
 • cenas piedāvājums spēkā veselu nedēļu;
 • iespēja pārdot mašīnu vai nomainīt to uz citu no Longo autoplača piedāvājuma;
 • komisijas maksa par mašīnas pārdošanu.

Auto iegāde

 • izvēle no vairāk nekā 20 zīmoliem un gandrīz 1000 automašīnām;
 • visi virsbūves tipi, daudzveidīgi tehniskie raksturojumi;
 • autoplači Rīgā, Tallinā un Viļņā;
 • mašīnas izcelsmes garantija.

Kāpēc izvēlēties Longo?

Longo ir lietotu automašīnu pārdevējs, kas pirmajā vietā nostāda mašīnas kvalitāti. Visas Longo automašīnas ir izgājušas stingrus kvalitātes testus, ir zināma mašīnu izcelsme, vēsture, īpašuma tiesības. Longo sortimentā nonāk tikai automašīnas ir ar pirmreizējo reģistrāciju Latvijā, nokārtotu tehnisko apskati, uzticamu odometra rādījumu un pārskatāmu vēsturi.

Kā papildu garantiju savu mašīnu kvalitātei, Longo piedāvā uzņēmuma garantiju – Longo Certified sertifikātu, kas apliecina 100% patiesu nobraukumu, īpašumtiesību vēsturi, profesionālu uzņēmuma iekšienē veiktu auto atlasi un iepirkumu.

Tiem, kas vēlas pirkt lietotu mašīnu kredītā, Longo piedāvā līzinga pakalpojumus. Longo auto līzings ir pieejams personām virs 20 gadu vecuma, arī ārzemēs strādājošajiem. Labvēlīgā situācijā līzinga noformēšana aizņem tikai 30 minūtes.

Apskatīties piedāvājumu

Kā pieteikties Longo pakalpojumiem?

Longo strādā ne tikai auto placī, bet arī internetā, tāpēc pirmos soļus pie mašīnas iegādes vari veikt, neizejot no mājām. Ja vēlies pirkt vai pārdot mašīnu ar Longo starpniecību:

 • aizpildi anketu Longo mājaslapā vai izvēlies vēlamo/vēlamos transportlīdzekļus no mājaslapas piedāvājuma;
 • ja nepieciešams, piesakies auto līzingam, aizpildot nelielu anketu;
 • sagaidi ziņu no Longo darbinieka un uzzini, kā Longo var palīdzēt Tev sasniegt savu mērķi.

Biežāk uzdotie jautājumi

Vai Longo ir savs auto placis?

Jā, Longo ir viens no plašākajiem autoplačiem Latvijā. Auto placis atrodas Rīgā, Mūkusalas 72a, un tur iespējams gan nopirkt, gan pārdot mašīnu, noformēt apdrošināšanu un auto līzingu. Longo pārdod lietotus auto arī Tallinā un Viļņā.

A/S Longo Latvija piedāvā auto līzingu caur Longo Līzings kreditoru.

Jā, Longo prioritāte ir mašīnas pārbaudāmība un darījumu caurspīdīgums, tāpēc pirms auto iegādes vai līzinga noformēšanas pircēji var iepazīties ar mašīnas īpašuma tiesības un nobraukuma vēsturi. Mašīnām ar Longo Mūža garantiju auto vēsturei ir oficiāla dokumentācija, kas apliecina 100% patiesu nobraukumu, īpašumtiesību vēsturi, profesionālu uzņēmuma iekšienē veiktu auto atlasi un iepirkumu.

Longo iepērk lietotas automašīnas no partneriem Holandē, Beļģijā un Vācijā, Francijā, Nīderlandē. Longo nesadarbojas ar privātajiem pārdevējiem, tāpēc visas automašīnas, kas nonāk Longo autoplacī, nāk no lieliem vairumpārdevējiem. Longo kontrolē visu lietotu auto iegādes, transportēšanas un izvērtēšanas procesu, tāpēc pircējiem tiek piedāvātas tikai kvalitatīvas automašīnas, kas atbilst savai cenai un vadītāju ekspektācijām.

Longo darbojas saskaņā ar Latvijas likumdošanu, kas aizliedz izsniegt apjomīgus auto līzingus bez oficiālas ienākumu apstiprināšanas. Taču Longo ir citas priekšrocības, ko novērtē aizņēmēji ar atbilstošu maksātspēju: auto līzings no 20 gadu vecuma, līzings bez pirmās iemaksas, līzings ārzemēs strādājošajiem.

Visām Longo automašīnām ir nokārtota tehniskā apskate.

Jebkura auto līzinga izmaksas ir atkarīgas no automašīnas cenas, līzinga apjoma un procentu likmes. Longo mājaslapā katrai mašīnai ir savs profils, kurā var iepazīties ne tikai ar mašīnas tehniskajiem raksturojumiem, bet arī ar potenciālajām līzinga izmaksām. Provizorisks ikmēneša kredīta maksājums ir ap 100 eiro, bet ar gala aprēķinu iespējams iepazīties pēc pieteikšanās līzingam.

Pirms pieteikties pakalpojumam, rūpīgi izvērtējiet savu finanšu stabilitāti un iespēju atvēlēt noteiktu algas daļu pakalpojuma izmantošanai.

Aizņemieties atbildīgi!

Kontakti:

Adrese: Rīga, Mūkusalas iela 72A

E-pasts: [email protected]

Tālrunis: +371 29995502

Atsauksmes un sūdzības

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll Up