Ekassa – 100% drošas investīcijas P2P kredītos ar augstu peļņu

Latvijas iedzīvotāji var ieguldīt līdzekļus ne tikai Latvijā, bet arī citās valstīs izsniegtajos kredītos. Ekassa interneta investīciju platforma piedāvā iespēju ieguldīt aizdevumos, kas tiek finansēti Polijā. Peļņa no investīcijām var sasniegt 13% gadā, un drošākai investēšanai Ekassa piedāvā atpirkšanas garantiju un garantētas peļņas pakalpojumu.

Apskatīties piedāvājumu

Ekassa piedāvā šādus pakalpojumus:

Ekassa piedāvājumā ietilpst divi investīciju veidi: 

  • Guaranteed Income (garantēta peļņa): garantēta peļņa 7,4% gadā, atpirkšanas garantija, automatizēta investēšana;
  • Profitable (lielāka peļņa): iespējama gada peļņa no 9% līdz 11%, automatizēta investēšana.

Investīcijas Ekassa platformā var veikt uz dažādiem laika periodiem: viens, trīs, seši un divpadsmit mēneši.

Kāpēc izvēlēties Ekassa?

Ekassa ir Polijas uzņēmums, kas piedāvā nodarboties ar interneta investīcijām visiem ES dalībvalstu pilsoņiem, kuri ir sasnieguši 18 gadu vecumu. Platformā tiek izvietoti Polijā finansētie aizdevumi, un investoriem ir pieejama pamata informācija par aizņēmēju kredītvēsturi un konkrētu aizdevumu. Investoriem tiek piedāvātas divas investīciju pakas ar garantētu un potenciāli lielāku peļņu, tāpēc platformas lietotāji var brīvi izvēlēties savas prioritātes – zemāks, bet stabils ienākums, vai lielāks risks un potenciāli arī lielāka peļņa.

Ekassa prioritāte ir maksimāla investīciju drošība, tāpēc platformas pārvaldītāji īsteno rūpīgu aizņēmēju pārbaudi un piedāvā investoriem automatizētas investēšanas pakalpojumu. Tas nozīmē, ka visi investīciju līdzekļi tiek automātiski sadalīti starp dažādiem kredītiem, tādējādi samazinot zaudējumu risku.

Vēl viens iemesls izvēlēties Ekassa, ir iespēja izņemt aktīvas investīcijas, netērējot laiku un pūles to pārdošanai otrreizējā tirgū. Daudzas investīciju platformas neļauj izņemt jau ieguldīto naudu, bet Ekassa nodrošina šādu pakalpojumu tikai par 1% komisijas maksu.

Kā izmantot Ekassa

Ekassa platforma strādā pēc tādiem pašiem noteikumiem, kā ikviena cita līdzīga tīmekļvietne. Lai kļūtu par investoru, rīkojies šādi:

  • aizpildi reģistrācijas anketu, ievadot vārdu, uzvārdu, telefona numuru un e-pasta adresi;
  • apstiprini savu identitāti, augšupielādējot sava investora profila skanēto pases vai eID kartes kopiju;
  • pārskaiti uz savu investora kontu naudas līdzekļus;
  • izvēlies vienu no piedāvātajām investīciju pakām – garantēto vai pelnošo;
  • izvēlies investīciju periodu;
  • saņem peļņu.

Biežāk uzdotie jautājumi

Vai Latvijas iedzīvotāji var likumīgi izmantot Ekassa pakalpojumus?

Jā, Ekassa pakalpojumi ir brīvi pieejami ikvienam ES dalībvalsts pilsonim, kurš ir sasniedzis 18 gadu vecumu. Ekassa lietotājam jābūt ar aktīvu bankas kontu ES reģistrētajā bankā.

Ekassa izmantošana ir pilnīgi bez maksas, investēšana notiek bez komisijām un citām slēptām izmaksām. Ekassa neuzņemas atbildību par nodokļu nomaksu no peļņas, tāpēc katram investoram patstāvīgi jānoskaidro, vai un kā viņa valstī tiek iekasēti nodokļi no peļņas no investīcijām.

Ekassa lietotājiem ir tiesības ieguldīt naudu brīvi izvēlētos apjomos un objektos, pelnīt ar procentiem, saskaņā ar investīciju darbības principu, un iegūt nepieciešamo informāciju par aizņēmējiem tādā mērā, kādā to nosaka Ekassa noteikumi. Ekassa nodrošina visiem investoriem tiesības atgūt atpakaļ investīcijas, ja aizņēmējs kavē kredīta maksājumu vairāk par 60 dienām. Tāpat Ekassa lietotājam ir tiesības izmantot Guaranteed Income pakalpojumu.

Ekassa izmanto mūsdienīgus kredītrisku izvērtēšanas rīkus, to starpā padziļināto riska novērtējumu, kas ietver vairāk nekā 50 dažādus parametrus, kas ietekmē aizņēmēja kredītvēsturi un maksātspēju; pakalpojuma sniedzēja bloķēšanu, kas nodrošina, ka vismaz 10% no no izmaksātās aizdevuma summas paliek aizdevuma sniedzēja bilancē, tāpēc tam ir jānodrošina savlaicīga aizdevuma izmaksa; stingru parādu piedziņu; investīcijas portfeļa diversifikāciju, kas ļauj ieguldīt pēc iespējas dažādākos aizdevumos; maksimālais ieguldījumu apjoms vienam aizdevumam ir 20 EUR, un kopējais ierobežojums ieguldījumiem ir 2500 EUR.

Ekassa piedāvā Guaranteed investīciju paku ar atpirkšanas garantiju. Šis investīciju veids ir vairāk piemērots investoriem bez iepriekšējās pieredzes šajā nozarē.

Platformā tiek izvietoti aizdevumi, ko finansē poļu nebanku kredītdevējs Ekassa.pl.

Jā, Ekassa nodrošina iespēju izņemt investīcijas pirms to termiņa beigām par komisijas maksu 1% no atgrieztās summas.

Pirms pieteikties pakalpojumam, rūpīgi izvērtējiet savu finanšu stabilitāti un iespēju atvēlēt noteiktu algas daļu pakalpojuma izmantošanai.

Aizņemieties atbildīgi!

Kontakti:

Adrese: Ahtri str 12, Tallinn 10151, Estonia

E-pasts: [email protected]

Atsauksmes un sūdzības

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll Up