LatCredit – atlaides komisijas maksai līdz 100%

Ja Tev ir nepieciešama samērā neliela summa līdz algas dienai, viens no iespējamiem variantiem ir aizņemšanās pie LatCredit. Kredītdevējs ir daļa no akcijas sabiedrības “Lateko līzings”, tam ir pietiekami liela pieredze patērētāju kreditēšanā un draudzīgi aizdevumu nosacījumi.

LatCredit piedāvājums var būt interesants jaunajiem aizņēmējiem, kuri vēlas ietaupīt uz procentu maksājumiem, jo pirmais kredīts ir pieejams bez maksas. Arī pirmā kredīta maksimālā summa ir pietiekami liela, lai palīdzētu tikt galā ar vairumu ikdienas situāciju.

Saņemt naudu no LatCredit

LatCredit piedāvā šādus kredīta veidus:

Ātrais kredīts:

  • pieejamā summa no 50€ līdz 500€ (300€ pirmajā aizņemšanās reizē);
  • atmaksas termiņš no līdz ;
  • naudas pārskaitīšana uz klienta bankas kontu aizņem (ja esi Swedbank, Citadele, DNB banka vai Nordea Bank AB klients).

Kāpēc izvēlēties LatCredit?

LatCredit ātrais kredīts ir saprotams ikvienam, lai orientētos piedāvājumā, nav jābūt finanšu ekspertam un pieredzējušam aizņēmējam. LatCredit pakalpojumi ir parocīgi strādājošajiem, kuri vēlas aizņemties samērā nelielu summu līdz algas dienai. Papildu iemesli izvēlēties tieši LatCredit ir šādi:

  • LatCredit nodrošina īpašos piedāvājumus jaunajiem klientiem. Pirmais kredīts bez maksas ir viena no galvenajām šī aizdevēja priekšrocībām. Aizņemoties pirmo reizi, Tu varēsi ietaupīt uz procentu izmaksām, jo kopējā atmaksas summa nepalielinās ne par vienu centu;
  • aizdevējam ļoti ātri pārskaita kredīta summu uz kontiem Swedbank, Citadele, DNB, Nordea bankās. Ja Tu izmanto šo banku pakalpojumus, vari būt pārliecināts, ka aizdevums būs Tavā rīcībā kopš kredītpieteikuma izskatīšanas brīža;
  • atšķirībā no daudziem citiem aizdevējiem, LatCredit piedāvā atlikt kredīta atmaksas termiņu nestandarta situācijās. Ikvienam var gadīties finanšu sarežģījumi, tāpēc ir vērts izvēlēties kredītdevēju, kas piedāvā klientam draudzīgus aizdevuma nosacījumus un saprotoši izturas pret ārkārtas apstākļiem.

Kā pieteikties LatCredit aizdevumiem?

LatCredit kredītam Tu vari pieteikties divos dažādos veidos :

  1. tiešsaistē. Pieteikšanās kredītam aizdevēja mājaslapā notiek pēc standarta procedūras. Tev jāreģistrējas, jāsamaksā reģistrācijas komisija 0,01 eiro apmērā un jānosūta kredītpieteikums;
  2. pa telefonu. Ja Tev ir ērtāk izmantot telefonu nevis pieteikšanās formu internetā, Tu vari piezvanīt uz numuru 66100090 un noformēt kredītu ar telefona starpniecību. Pasaki LatCredit operatoram, cik lielu summu un uz cik ilgu laiku vēlies aizņemties, un sagaidi aizdevēja atbildi.

Neatkarīgi no tā, kuru pieteikšanās veidu izvēlēsies, LatCredit izskatīs Tavu pieteikumu uzreiz pēc tā saņemšanas. Jau pēc dažām minūtēm zināsi, vai kredīts tiks Tev piešķirts un pozitīva lēmuma gadījumā nauda būs Tavā kontā jau laikā.

Biežāk uzdotie jautājumi

Kāda informācija man jāzina pirms pieteikšanās?

Ikvienam aizņēmējam skaidri jāzina kredīta nosacījumi. Lai izvairītos no pārprašanas, izlasi ne tikai kreditora mājaslapā pieejamo reklāmas informāciju, bet arī pašu kredītlīgumu. Kredītlīguma teksts ir pieejams LatCredit mājaslapas sadaļā “Līgums”. Tieši tur atradīsi visprezīcāko informāciju par aizdevuma piešķiršanas un atmaksas kārtību, kā arī noteikumus, kas regulē kredīta pagarināšanu un abu pušu tiesības un pienākumus.

Latcredit.lv ātrie kredīti ir pieejami Latvijas pilsoņiem un pastāvīgajiem iedzīvotājiem vecumā 20 - 70 gadi. Lai saņemtu aizdevumu, Tev būs nepieciešams arī aktīvs bankas konts vienā no Latvijas bankām un mobilais tālrunis. Obligātas prasības aizņēmējiem ir pozitīva kredītvēsture un atbilstoša maksātspēja.

Parasti nebanku kredītdevēji neprasa iesniegt dokumentus. Lai saņemtu Latcredit.lv kredītu, nebūs nepieciešamas ne izziņas no darbavietas, ne bankas konta izraksti. Tā vietā, lai izskatītu dokumentus, aizdevējs izmanto elektroniskās datubāzes, kas satur informāciju par fizisko personu kredītvēsturi un maksātspēju. Ja Tava maksātspēja atbilst kredīta apjomam, nekādi papildu dokumenti nebūs jāiesniedz.

Ikvienam klientam tiek noteikts individuāls kredītlimits. Tā summa ir atkarīga no aizņēmēja maksātspējas, tāpēc tikai no Tava ienākumu līmeņa būs atkarīgs, cik daudz varēsi aizņemties Latcredit.lv. Ja Tev ir pietiekami liela maksātspēja, varēsi saņemt arī maksimālo aizdevuma summu.

Kredīta termiņa atlikšana ir pieejama Latcredit.lv klientiem par papildu samaksu. Komisijas maksa tiek aprēķināta, ņemot vērā parādu apjomu. To, cik daudz Tev izmaksās kredīta pagarināšana, redzēsi, ienākot savā profilā Latcredit.lv mājaslapā. Piesakoties aizdevumam, redzēsi iespējamo kredīta pagarināšanas komisiju kredītu kalkulatorā.

Latcredit.lv klientiem var būt aktīvs tikai viens kredīts. Tikai atmaksājot pirmo aizdevumu, varēsi pieteikties nākamajam. Pirmā aizdevuma veiksmīga atmaksa termiņā pozitīvi ietekmē aizdevēja lēmumu par nākamā aizdevuma piešķiršanu.

Lai Tu neuztrauktos par saviem kredīta maksājumiem, Latcredit.lv sūta īsziņas, tiklīdz saņem pārskaitījumu. Tāpat visa informācija par veiktajiem maksājumiem ir pieejama Tavā lietotāja profilā.

Pirms pieteikties pakalpojumam, rūpīgi izvērtējiet savu finanšu stabilitāti un iespēju atvēlēt noteiktu algas daļu pakalpojuma izmantošanai.

Aizņemieties atbildīgi!

Kontakti:

Adrese: Katlakalna iela 1, Rīga, LV-1073

E-pasts: [email protected]

Tālrunis: 66100090

Atsauksmes un sūdzības

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Laila

Laila

Labs aizdevējs, izmantoju vienu reizi. Kredīts patiešām ir bez procentiem, atmaksāju tik, cik aizņēmos. Lai gan ceru, ka vairāk nepieciešamība pēc ātrā kredīta neradīsies, paturēšu prātā, ka Latcredit.lv pilda savas saistības!

DZ

DZ

Kopumā normāls aizdevējs, patīk, ka var arī piezvanīt un pieteikt kredītu pa tālruni – SMS kredītiem es ne pārāk uzticos, bet internets var arī uzkārties tieši tad, kad visvairāk nepieciešams.

Arnis

Arnis

Pieteicos Lat credit kredītam, lai nemaksātu procentus. Ko es varu teikt – viss labi, tieši tā, kā bija solīts. Aizdevējs savas saistības izpilda, es arī atmaksāju visu termiņā. Iesaku izmantot, ja nav nepieciešams pārāk daudz, tad labāk meklēt patēriņa kredītu vai kaut ko līdzīgu.

Vilnis

Vilnis

Man šķiet, ka labāk izvēlēties pārbaudītus aizdevējus, tas, ka Latcredit.lv ir Lateko daļa, man iedveš uzticību. Nav sajūtas, ka naudu man dod sazin kas. Esmu apmierināts ar Latcredit.lv, izmantošu vēl, ja būs nepieciešams

Zigmunds

Zigmunds

Ilgtermiņa un īstermiņa kredīts vienuviet, adekvāti nosacījmi un uzticams kreditors, kas ietilpst Lateko līzings grupā – man šīs priekšrocības liekas pietiekamas, lai aizņemtos tieši šeit.

Elīna

Elīna

Pirmais kredīts ar 0% – šis piedāvājums nav unikāls, taču Latcredit.lv pārliecina ar labu reputāciju. Ja negrib aizņemties pie nepazīstama kreditora, labāk izvēlēties Latcredit.lv.

Andris

Andris

Izmantoju Latcredit.lv divas reizes, pieteicos gan ātrajam, gan patēriņa kredītam. Pieredze ir pozitīva, pirmo reizi aizņēmos bez procentiem. Latcredit.lv strādā operatīvi un vienmēr sniedz informatīvo atbalstu.

Pēteris

Pēteris

Tā nu sanācis, ka bija vairāki ātrie kredīti, ko pie Latkredits varēju apvienot vienā kredītā. Tā kā man nebija kavēti maksājumi, procentu likme sanāca apmēram tāda pati. Kredītu apvienošana ir labs pakalpojums, ko iesaku. Esmu dzirdējis, ka citiem procentu likme sanāk lielāka, bet manā gadījumā tā nebija. Paldies Latkredīts par šo pakalpojumu!

Scroll Up