TFBank – Saprātīgi kredīti saprātīgiem cilvēkiem

Ja Tavas prioritātes ir uzticams un pieredzējis aizdevējs, kā arī atbildīga pieeja patērētāju kreditēšanai, pievērs uzmanību TFBank pakalpojumiem. TFBank ir zviedru banka ar vairāk nekā 30 gadu pieredzi. Kopš 2016. gada tā piedāvā dažādus aizdevumus arī Latvijas iedzīvotājiem.

TFBank galvenā priekšrocība ir iespēja saņemt ienākumu līmenim adekvātu aizdevumu. Kredītdevēja speciālisti rūpīgi izvērtē ikvienu kredītpieteikumu, lai noteiktu klientam pieejamo kredītlimitu un līdz minimumam samazinātu iespējamos kredītriskus. Ja vēlies aizņemties, un gribi darīt to maksimāli atbildīgi, izvēlies TFBank!

Apskatīties TFBank piedāvājumu

TFBank piedāvā šādus kredīta veidus:

Patēriņa kredīts:

 • kredīta summa no 500€ līdz 6000€;
 • kredīta termiņš no līdz ;
 • aizdevuma procentu likme – 19.90%;
 • maksa par līguma noslēgšanu – 4.90% no kredīta summas.

Auto līzings:

 • finansējuma summa no 1000€ līdz 10000€;
 • kredīta termiņš no līdz ;
 • aizdevuma procentu likme – 9.90% līdz 14.90% ;
 • maksa par līguma noslēgšanu – 9.90% no kredīta summas.

Veicinot atbildīgu aizņemšanos, TFBank piedāvā gan patēriņa, gan auto kredītu tikai aizdevējiem 22 - 75 gadu vecuma.

Kāpēc izvēlēties TFBank?

TFBank ir aizdevējs ar lielu pieredzi patērētāju kreditēšanā. Zviedru klientu apkalpošanas kvalitātes standarti garantē draudzīgu un profesionālu attieksmi. TFBank priorotāte ir objektīva klienta maksātspējas novērtēšana, tāpēc, aizņemoties TFBank, Tu vari justies droši par savu nākotni – aizdevuma summa būs adekvāta Tavam ikmēneša ienākumu līmenim. Lai minimizētu kredītriskus, aizdevējs pieprasa iesniegt bankas konta izrakstu par pēdējiem 6 mēnešiem.

Salīdzinājumā ar konkurentiem, TFBank piedāvā elastīgākas kredītlīguma parakstīšanas iespējas. Ja pieteiktais kredīts tiek apstiprināts, TFBank operatīvi sagatavo kredītlīgumu un nosūta to uz aizņēmēja e-pastu vai ar kurjerpastu. Elektronisko līgumu paraksta ar elektronisko parakstu.

TFBank piedāvā īpaši elastīgus nosacījumus auto kredītam. Pēc kredīta saņemšanas vari nesteigties un mierīgi aplūkot visus interesantus piedāvājumus, jo kredīta izmantošanas laiks ir veselas 60 dienas. Kad būsi nopircis auto, vienkārši atsūti uz TFBank e-pastu auto reģistrācijas apliecības kopiju. Vēl viena TFBank auto kredīta priekšrocība ir tas, ka aizdevums netiek piesaistīts konkrētas mašīnas iegādei, un iegādātais auto netiek ieķīlāts par labu kredīta devējam.

Kā pieteikties TFBank aizdevumiem?

TFBank piedāvā savus pakalpojumus internetā, un, lai saņemtu nepieciešamo kredītu, Tev pat nav jāiziet no mājām. Un tomēr pieteikšanās process ir drusku atšķirīgs no ierastajiem ātrajiem kredītiem. Lūk, kas Tev jāizdara:

 • ienāc TFBank mājaslapā, izvēlies sev aktuālo sadaļu un aizpildi kredītpieteikumu tiešsaistē. Ņem vērā, ka kredītu kalkulatora aprēķini ir provizoriski, un precīzu kredītlimita summu, kā arī ikmēneša maksājumu apjomu zināsi pēc pieteikuma izskatīšanas;
 • saņem atbildi no aizdevēja. Ja atbilde ir pozitīva, nosūti sava bankas konta pārskatu par pēdējiem 6 mēnešiem, lai aizdevējs varētu izvērtēt Tavu maksātspēju;
 • saņem līgumu elektroniski vai ar kurjeru, paraksti to un saņem naudu savā bankas kontā.

TFBank izmanto Nordea bankas pakalpojumus. Šīs bankas klienti saņem naudu nekavējoties, starpbanku pārskaitījumi aizņem 1 darba dienu.

Biežāk uzdotie jautājumi

Vai iespējams aizņemties bez oficiālas darbavietas?

Nē, TFBank prasība klientiem ir pastāvīgi un pārbaudāmi ienākumi. Pārbaudīt neoficiālus ienākumus, ko izmaksā aploksnē, nav iespējams, tāpēc neoficiāli nodarbinātajiem TFBank aizdevums nevar tikt piešķirts.

Tas ir atkarīgs no tā, cik ātri parakstīsi kredītlīgumu. Kredītpieteikuma izskatīšana un kredītlīguma sagatavošana notiek operatīvi, un visātrākais līguma parakstīšanas veids ir elektroniskais. Ja Tu izmanto elektronisko parakstu, nauda būs Tavā rīcībā ātrāk nekā tad, ja gaidīsi līguma piegādi ar kurjerpastu. Laiku aizņem arī starpbanku pārskaitījumi, tāpēc visātrāk TFBank kredītu saņem Nordea bankas klienti.

Jā, lai saņemtu TFBank patēriņa vai auto kredītu, nav jādodas uz aizdevēja biroju, visi kredīta saņemšanas posmi ir elektroniski.

TFBank ir fiksēta procentu likme patēriņa un auto kredītam. Procentu likme nav atkarīga no aizņēmēja kredītvēstures statusa un maksātspējas līmeņa, tāpēc varēsi vieglāk saprast, vai TFBank piedāvājums ir adekvāts Tavam ienākumu līmenim.

Sākotnēji atmaksas termiņu nosaka aizņēmējs, aizpildot kredīta pieteikuma formu. Pēc kredītpieteikuma izskatīšanas aizdevējs var piedāvāt garāku termiņu, ja uzskata, ka tas ir vairāk atbilstošs klienta finanšu situācijai.

Jā, ikvienu TFBank kredītu var atmaksāt priekšlaicīgi, šādas tiesības aizņēmējiem nodrošina Latvijas likumdošana.

TFBank nodrošina iespēju paņemt aizdevuma atvaļinājumu, kura laikā jāmaksā tikai procenti. Taču šāds pakalpojums pieejams tikai tiem aizņēmējiem, kuri ilgāku laiku ir veikuši kredīta maksājumus termiņā un apliecinājuši sevi kā uzticamus klientus.

Pirms pieteikties pakalpojumam, rūpīgi izvērtējiet savu finanšu stabilitāti un iespēju atvēlēt noteiktu algas daļu pakalpojuma izmantošanai.

Aizņemieties atbildīgi!

Kontakti:

Adrese: p/k 47, LV-1004, Rīga

E-pasts: [email protected]

Tālrunis: 66 090 800

Atsauksmes un sūdzības

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Juris

Juris

Iepriecina TFBank nopietna attieksme pret aizdevumiem. Neesmu cilvēks, kurš meklē, kur dabūt naudu maksimāli ātri, bez dokumentiem utt., tāpēc patika gan saprātīgie vecuma ierobežojumi, gan obligāts bankas konta izraksts. Ir sajūta, ka aizdevējam nav vienalga, kam piešķirt naudu. Iesaku atbildīgiem aizņēmējiem!

Ilona

Ilona

Tfbank piedāvā kaut ko vidējo starp ātrajiem kredītiem un pašmāju bankas aizdevumiem. Pieteikšanās un kredīta saņemšana ir patiešām operatīvi, nemaz nav jādodas uz filiāli. Bet saņemt naudu 15 minūtēs gan nav iespējams, jo jāsagatavo bankas konta pārskats. Kopumā vērtēju Tfbank pozitīvi, jo aizdevējs ir ļoti draudzīgs, piedāvā piegādāt līgumu ar kurjeru – tāds pakalpojums pie mums nav plaši izplatīts.

Maija

Maija

Izmantoju TFBank, lai iegādātos mašīnu. Pluss – iespēja mierīgi izvēlēties mašīnu, jo pēc naudas saņemšanas to var iztērēt 60 dienu laikā. Mīnuss – samērā liela maksa par līguma noslēgšanu, vairāk nekā 5%.

Kārlis

Kārlis

Domāju, ka patēriņa kredīts nav īpaši izdevīgs, jo jāmaksā par līguma noformēšanu. Komisija atkarīga no aizdevuma summas, tāpēc labāk meklēt aizdevēju, kur tā ir fiksēta, citādi var pārmaksāt pārāk daudz. Bet citi nosacījumi ir pietiekami labi, īpaši auto kredītam, un aizdevumu var saņemt ļoti ātri.

Gints

Gints

Izmantoju TFBank, lai iegādātos mašīnu kredītā. Pozitīvi, ka aizdevējs neprasa ieķīlāt mašīnu un nodrošina ļoti elastīgus aizņemšanās nosacījumus. Liels mīnuss gan ir limitēts kredīta apjoms – tikai 13 000 eiro, kas automašīnas iegādei ir salīdzinoši maz.

Lilija

Lilija

Zviedru kredītdevējs rada pozitīvu iespaidu – mājaslapā ir daudz informācijas (pavadīju pusstundu, lasot bloga rakstus), arī par kredītiem raksta daudz un atklāti. Nosacījumu ziņā tas nav lētākais aizdevums, taču TFBank ir savas priekšrocības, kas var būt izšķirošas. Manā gadījumā tā bija aizdevēja pieredze, reputācija un iespēja parakstīt līgumu elektroniski.

Pēteris

Pēteris

TFBank ņem papildu komisiju par kredītlīguma noslēgšanu, turklāt minimālais kredīta termiņš ir veseli 12 mēneši. Galu galā sanāk ievērojami liela pārmaksa par aizdevumu. Protams, neviens kredīts nav bez maksas, bet tā komisija par kredīta noformēšanu gan man nepatīk.

Scroll Up