LadyLoan – Tavs sievišķīgākais kredītdevējs

LadyLoan īpašais piedāvājums ir interneta kredīts tieši sievietēm. Lai gan aizdevumu var izmantot ikviens cilvēks ar atbilstošu maksātspēju, uzņēmums ir izvēlējies sievietes par savu mērķauditoriju. Īpaša pieeja klientiem, lietotājiem draudzīga mājaslapa un droši aizņemšanās nosacījumi ir šī aizdevēja lielākās priekšrocības.

Kredītdevējs ir licencēts nebanku kredītdevējs, kas piedāvā ne tikai ātro kredītu, bet arī ilgtermiņa patērina kredītu lielākiem tēriņiem, kā arī kredītlīniju. Neatkarīgi no kredīta veida, naudas pārskaitīšana aizņēmēja bankas kontā aizņem tikai .

Saņemt naudu

LadyLoan piedāvā šādus kredītu veidus:

Īstermiņa aizdevums:

 • pieejamā summa no 50€ līdz 500€;
 • atmaksas termiņš no līdz ;
 • nauda kontā pēc .

Patēriņa kredīts:

 • pieejamā summa no 100€ līdz 2000€;
 • atmaksas termiņš no 3 mēneši līdz 2 gadi;
 • nauda kontā pēc .

Kredītlīnija:

 • pieejamā summa no 50€ līdz 1000€;
 • atmaksas termiņš līdz 1 gads;
 • nauda kontā pēc .

Visi kredītu veidi ir interneta kredīti, pieteikšanās tiem notiek bez ķīlas, galvojuma un dokumentu iesniegšanas. Aizdevējs var pieprasīt papildu informāciju vai ienākumus apliecinošos dokumentus, ja viņam rodas jautājumi par aizņēmēja maksātspēju.

Kāpēc izvēlēties?

Lady loan piedāvā standarta kredītus, taču ir dažas priekšrocības, kas izceļ šo kredītdevēju citu starpā:

 • jaunie klienti var aizņemties ar 100% atlaidi komisijas maksai. Šis piedāvājums ir spēkā tikai ātrā kredīta gadījumā;
 • jaunie klienti var aizņemties maksimāli daudz, ja vien viņiem ir atbilstoša maksātspēja. Aizdevējs neuzliek ātrā kredīta summas ierobežojumus, jo ātrā kredīta maksimālā summa ir salīdzinoši neliela – 1000€;
 • piedāvājumā ir trīs kredītu veidi, tāpēc ikviens klients varēs viegli izvēlēties sev piemērotāko un izdevīgāko aizdevuma variantu;
 • ātro kredītu iespējams pagarināt uz 15 un 30 dienām, nevis tikai uz vienu mēnesi.

Turklāt aizdevējs ir Latvijas Alternatīvo finanšu pakalpojumu asociācijas biedrs, kas garantē godīgu un atklātu komercpraksi un aizņēmēju tiesību ievērošanu.

Kā pieteikties aizdevumiem?

Aizdevēja specializācija ir interneta kredīti, tāpēc pieteikšanās ikvienam aizdevumam notiek tiešsaistē, mājaslapā. Ja Tu vēlies pieteikties kredītam, Tev būs nepieciešams:

 • reģistrēties aizdevēja mājaslapā un samaksāt 0,01 eiro reģistrācijas maksu;
 • aizpidīt kredītpieteikumu un nosūtīt to aizdevējam, izmantojot pieteikšanās formu mājaslapā;
 • sagaidīt īsziņu ar aizdevēja lēmumu;
 • saņemt naudu bankas kontā pēc .

Biežāk uzdotie jautājumi

Kādi ir noteikumi, aizņemoties pirmo reizi?

Jaunajiem klientiem Ladyloan.lv ātrais kredīts ir pieejams ar 100% atlaidi komisijas maksai. Kredītam nav summas ierobežojumu, tāpēc arī jaunie klienti var aizņemties tik, cik vēlas, ar nosacījumu, ka viņiem ir atbilstoša maksātspēja.

Piesakoties kredītam Ladyloan.lv mājaslapā, Tu redzēsi kopējo atmaksas summu kredītu kalkulatorā. Tas aprēķina kredīta procentus un parāda kredītlīnijas un patēriņa kredīta ikmēneša maksājumu apjomu.

Ladyloan.lv aizdevumi ir pieejami Latvijas valstspiederīgajiem 20 - 75 gadu vecumā. Aizdevējs izvērtē arī aizņēmēja kredītvēsturi un maksātspēju, taču Ladyloan.lv kredītam var pieteikties arī personas ar negatīvu kredītvēsturi. Tas, vai aizdevums personām ar negatīvu kredītvēsturi tiks piešķirts, būs atkarīgs no kredītvēstures detaļām.

Ladyloan.lv piedāvājumā ir 3 patērētāju kredītu veidi: ātrais kredīts, patēriņa kredīts un kredītlīnija. Tas, kurš no šiem aizdevumiem ir vairāk piemērots Tavai situācijai, ir atkarīgs no kredīta izmantošanas mērķa, vēlamās kredīta summas, atmaksas termiņa, kā arī Tavas maksātspējas. Ladyloan.lv mājaslapā atradīsi kredītu veidu aprakstus, kas palīdzēs Tev veikt izvēli. Nepieciešamības gadījumā sazinies ar Ladyloan.lv konsultantiem!

Ladyloan.lv piedāvā kredīta pagarināšanu, taču šis pakalpojums ir pieejams tikai tiem aizņēmējiem, kuri izmanto ātro kredītu. Par papildu maksu Tu vari pagarināt Ladyloan.lv kredītu par 15 vai 30 dienām. Pagarināt kredītu var vairākas reizes, taču ieteicams atmaksāt aizdevumu pilnā apjomā pēc iespējas ātrāk.

Ja Tev pietrūkst līdzekļu kredīta maksājumam, noteikti izmanto kredīta pagarināšanas iespēju. Centies nepieļaut parādu veidošanos, jo tos ir grūtāk atmaksāt un tie negatīvi ietekmē Tavu kredītvēsturi. Ja kredīta termiņa atlikšana ir nepieciešama vēl un vēl, un redzi, ka nevari atmaksāt aizdevumu pilnā apjomā, noteikti sazinies ar Ladyloan.lv, un aizdevēja speciālisti palīdzēs Tev atrast situācijas risinājumu.

Ja aizņēmējs neatbilst kredītdevēja prasībām, aizdevējs atsaka kredītu. Atteikuma iemesli mēdz būt dažādi, bet vizsplatītākie ir šādi: klienta vecums neatbilst prasītajam; klients nav Latvijas pilsonis vai pastāvīggais iedzīvotājs; klientam nav atbilstoša maksātspēja; klientam ir neatmaksāti aizdevumi un kavētas parādsaistības. Atsevišķos gadījumos kredīts tiek atteikts, jo reģistrācijas anketā bija ielavījušas drukas kļūdas, tāpēc vienmēr pārbaudi datus pirms pieteikuma iesniegšanas!

Pirms pieteikties pakalpojumam, rūpīgi izvērtējiet savu finanšu stabilitāti un iespēju atvēlēt noteiktu algas daļu pakalpojuma izmantošanai.

Aizņemieties atbildīgi!

Kontakti:

Adrese: Uriekstes iela 2a-24, Rīga, LV - 1005

E-pasts: [email protected]

Tālrunis: 27241000

Atsauksmes un sūdzības

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kristīne

Kristīne

Rozā mājaslapa un īpašais kredītu piedāvājums sievietēm – tas ir neprofesionāli. Kopumā piedāvājums nav slikts un varētu aizņemties nepieciešamības gadījumā, bet principiāli noformēšu kredītu citviet. Kredītam nav dzimuma.

Lapsa

Lapsa

Nu jā, tie īpašie kredīti sievietēm ir ļoti savādi, bet, ja uz to pievēr acis, tad principā var aizņemties salīdzinoši izdevīgi. Pirmajam kredītam nav komisijas maksas, tā kā kopējā atmaksas summa nepalielinās.

Baiba

Baiba

Šim aizdevējam procentu likmes ir tādas pašas kā citviet. Ja nav iebildumu pret “sievišķīgo” mājaslapu, var aizņemties. Patīkama aizdevumu izvēle, ir ne tikai ātrais kredīts, bet arī kredītlīnija un patēriņa kredīts.

Aleksandra

Aleksandra

Izmantoju Ladyloan kredītlīniju un kopumā esmu apmierināta. Tā kā Ladyloan.lv ir LAFPA biedrs, tas ir aizdevējs, kam varu uzticēties. Bet, ja kādam nepatīk aizdevēja īpašā uzruna sievietēm, vienmēr var aizņemties citur, neviens jau nespiež noformēt kredītu tieši ladyloan!

Elvīra

Elvīra

Pat, ja nosacījumi nav sliktāki par citu kreditoru piedāvājumiem, tā ideja – īpašais aizdevums sievietēm, man šķiet pilnīgi nepieņemama. Aizdevums ir nopietns darījums, bet tāda rozā mājaslapa un vieglprātīgi reklāmas saukļi ir jāatstāj pagātnē.

Kristīne

Kristīne

Neredzu ne mazāko iemeslu izvēlēties tieši šo kreditoru. Man, kā sievietei, nav vajadzīga ne rozā krāsa, ne īpašā pieeja, lai pieteiktos aizdevumam. Aicinu visus šo kredītdevēju ignorēt.

Madara

Madara

Nosacījumu ziņā LadyLoan ir ne labāks un ne sliktāks par citiem nebanku kredītdevējiem, bet tā rozā krāsa un sievietes kā mērķauditorija ir pilnīgi garām.

Scroll Up