Kredits7 – ātrie kredīti internetā bez ķīlas un izziņām

Kredits7 ir vēl viens nebanku kredītdevējs, kas piedāvā ātros un patēriņa kredītus Latvijas iedzīvotājiem. Galvenās kredītdevēja priekšrocības ir drošs un saprotams aizņemšanās process un iespēja izvēlēties sev piemērotāko atmaksas termiņu. Vienu un to pašu summu iespējams noformēt gan kā īstermiņa kredītu līdz algas dienai, gan kā ilgtermiņa patēriņa aizdevumu.

Kredits7 piedāvā jaunajiem klientiem aizņemties bez summas ierobežojumiem, ja vien Tu vari apliecināt savu maksātspēju. Kredītdevēja pakalpojumi var būt parocīgi, ja nepieciešama neliela summa uz laiku līdz vienam mēnesim vai nopietnāks aizdevums apjomīgiem tēriņiem. Kredits7 ievēro aizņēmēju tiesības un garantē savu saistību izpildīšanu.

Saņemt naudu no Kredits7

Kredits7 piedāvā šādus kredīta veidus:

Ātrais kredīts:

  • pieejamā summa no 100€ līdz 420€;
  • atmaksas termiņš no līdz .

Ilgtermiņa kredīts:

  • pieejamā summa no 150€ līdz 1500€;
  • atmaksas termiņš no līdz .

Swedbank, SEB un Citadeles bankas klienti var saņemt kredītu aptuveni laikā. Citu banku lietotāji saņem prasīto naudas summu vienas darba dienas laikā, jo šajā gadījumā aizdevējam jāveic starpbanku pārskaitījums.

Kāpēc izvēlēties Kredits7?

Viens no iemesliem, kāpēc izvēlēties Kredits7 pakalpojumus, ir plašas aizņemšanās iespējas jaunajiem klientiem. Daudzi citi kredītdevēji piedāvā aizņemties pirmo reizi ar 100% atladi komisijas maksai, taču pieejamā summa parasti nav liela. Ja Tev ir atbilstoša maksātspēja, un nepieciešams aizņemties samērā lielu summu, Kredits7 var būt labākā izvēle. Jau pirmajā aizņemšanās reizē var saņemt līdz 1500€, ja Tu vari apliecināt savu maksātspēju un pierādīt, ka esi atbildīgs un uzticams aizņēmējs.

Pateicoties tam, ka Kredits7 ir pieejamas salīdzinoši lielas aizdevumu summas, kredīts var būt parocīgs visdažādākajās situācijās. Daudzi aizdevēji piedāvā tikai pāris simtus eiro, bet Kredits7 iespējams aizņemties arī tādiem mērķiem kā ārstēšanās, mācības, ceļojums utt. Elastīgs atmaksas termiņš palīdzēs noteikt Tavam maciņam draudzīgu ikmēneša maksājumu.

Ne mazāk svarīga priekšrocība ir aizdevēja godprātīga attieksme pret klientiem. Kredits7 ir

Latvijas Alternatīvo finanšu pakalpojumu asociācijas biedrs, tāpēc varēsi būt drošs par atklātiem un likumīgiem kredītlīguma noteikumiem. Kredits7 nodrošina pilnu klientu informatīvo atbalstu, un visa informācija par kredītiem un to atmaksas kārtību ir pieejama aizdevēja mājaslapā.

Kā pieteikties Kredits7 aizdevumiem?

Lai pieteiktos Kredits7 ātrajam vai patēriņa kredītam, Tev būs nepieciešamas tikai dažas brīvās minūtes. Pieteikšanās notiek tiešsaistē, tāpēc pārliecinies, ka Tev ir pieejams stabils interneta pieslēgums. Lai saņemtu aizdevumu, rīkojies šādi:

  • atzīmē slaiderī Kredits7 mājaslapā, cik liels kredīts Tev ir nepieciešams un kādu atmaksas termiņu Tu vēlies;
  • reģistrējies aizdevēja mājaslapā, norādot visu prasīto informāciju. Ja Tu aizņemies vairāk par 450 eiro, lejupielādē sava bankas konta pārskatu par pēdējiem 6 mēnešiem vai atsūti to uz aizdevēja e-pastu;
  • sagaidi aizdevēja lēmumu, kas tiek nosūtīts ar SMS pāris minūšu laikā kopš kredītpieteikuma izskatīšanas brīža;
  • pozitīvas atbildes gadījumā saņem naudu savā bankas kontā.

Atsevišķos gadījumos aizdevējs var sazināties ar Tevi, lai pārbaudītu vai precizētu informāciju. Ņem vērā, ka kredīts tiek atteikts, nepaskaidrojot iemeslu. Parasti tas notiek, ja Tu neatbilsti kredītdevēja prasībām.

Biežāk uzdotie jautājumi

Vai Kredits7 kredīti ir pieejami tikai strādājošajiem?

Aizņemties Kredits7 var personas 21 - 65 gadu vecumā, un vairumā gadījumu tie ir strādājošie cilvēki, kas ik mēnesi saņem fiksētu summu. Reģistrējoties, Tev būs jānorāda darbavietas nosaukums un adrese.

Kredits7 nav papildu komisiju par pieteikuma izskatīšanu un naudas pārskaitīšanu. Tev būs jāmaksā tikai 0,01 eiro reģistrācijas maksa.

Tavs kredītlimits ir atkarīgs no maksātspējas, kredītvēstures un esošajām parādsaistībām. Piesakies tādai summai, ko vari atmaksāt termiņā.

Ārkārtas situācijās var izmantot kredīta termiņa atlikšanas opciju, kas Kredits7 klientiem ir pieejama par papildu maksu. Komisijas summa ir atkarīga no kredīta apjoma.

Lai uzzinātu vairāk par Kredits7 kredītiem, ienāc aizdevēja mājaslapā. Lai aizņemtos atbildīgi un objektīvi izvērtētu savas iespējas, noteikti pievērs uzmanību informācijai LAFPA mājaslapā. Tāpat Tu vari sazināties ar Kredits7 pa telefonu 28060011 vai ar online čata starpniecību.

Pirms pieteikties pakalpojumam, rūpīgi izvērtējiet savu finanšu stabilitāti un iespēju atvēlēt noteiktu algas daļu pakalpojuma izmantošanai.

Aizņemieties atbildīgi!

Kontakti:

Adrese: Rīga, Ūdens iela 12, LV- 1007

E-pasts: [email protected]

Tālrunis: 27791637

Atsauksmes un sūdzības

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Lilita

Lilita

Noformēju kredītu uz vienu gadu, aizņēmos mājokļa pārbūvei un remontam. Tagad maksāju ap 100 eiro katru mēnesi. Nekādu problēmu, naudu saņēmu 15 minūšu laikā.

Antra

Antra

Man šķiet, ka Kredits7 prasa pārāk daudz nevajadzīgas informācijas. Labi, ienākumu līmenis un darbavieta, bet kāpēc jāraksta, cik liels ir darba stāžs? Kopumā man patīk atbildīga attieksme pret kreditēšanu, bet esmu pārliecināta, ka pietiek ar to, ka cilvēks strādā un saņem algu. Kāpēc papildu jautājumi?

Mareks

Mareks

Jaunajiem klientiem jāmaksā visi procenti – neiesaku šo kredītdevēju! Ir pietiekami daudz citu aizdevēju, kas arī ir LAFPA biedri un kas piedāvā 100% atladi komisijai. Ja vēlies tikai pāris simtus eiro, nepārmaksā Kredits7!

Vilis

Vilis

Izmantoju kredits7 vienu reizi, jo man to ieteica kolēģis. Viss notika veiksmīgi, saņēmu naudu, atmaksāju kredītu termiņā. Bet tagad domāju, ka vajadzēja papētīt piedāvājumus un izvēlēties izdevīgāko, kur par pirmo aizdevumu nebūtu jāmaksā procenti.

Kārlis

Kārlis

Ja salīdzina šo kredīta piedāvājumu ar citiem, tad jāsecina, ka Kredits7 nav īpašu priekšrocību. Jaunajiem klientiem jāmaksā procenti tāpat kā pastāvīgajiem aizņēmējiem, procentu likme ir identiska citu kreditoru piedāvājumiem.

Juris

Juris

Kredits7 nav nekādu priekšrocību, salīdzinājumā ar konkurentiem, turklāt patiešām ātri naudu pārskaita tikai uz SEB bankas kontiem, citu banku lietotājiem jāgaida vismaz viena darba diena. Līdz ar to iespaids par kreditoru ir negatīvs, jo aizņemšanās nosacījumi nav draudzīgi.

Scroll Up