Atrais – ātrā finanšu palīdzība kopš 2005. gada

Ātrais kredīts – tas ir zibenīgs, efektīvs pakalpojums tiem, kuriem steidzami nepieciešama papildu naudas summa. Tieši tādu aizdevumu nodrošina Atrais – viens no pieredzējušākajiem nebanku kredītdevējiem Latvijā. Ātrie kredīti no Atrais palīdzēs Tev tikt galā ar vairumu negaidītu ikdienas situāciju.

Atrais piedāvā vienu aizdevumu veidu – ātros kredītus. Kredītpieteikumi tiek izskatīti maksimāli ātri un pozitīva lēmuma gadījumā aizdevuma pārskaitīšana Tavā bankas kontā aizņems tikai . Brīžos, kad nauda nepieciešama nekavējoties,  Atrais ir tas, kas vajadzīgs!

Saņemt naudu no Atrais

Atrais piedāvā šādus kredīta veidus:

Ātrais kredīts internetā:

 • pieejamā summa no 200€ līdz 700€;
 • atmaksas termiņš no līdz ;
 • nauda kontā , Swedbanka, Citadele, DNB vai SEB banku klientiem.

SMS kredīts:

 • pieejams arī jaunajiem klientiem, kuriem jau ir lietotāja profils;
 • visi nosacījumi tādi paši kā interneta kredītam.

Kāpēc izvēlēties Atrais?

Atrais piedāvā vienkāršu un saprotamu pakalpojumu. Ātrajiem kredītiem ir godīgi un atklāti nosacījumi, un Tu vari būt drošs, ka pēc kredīta saņemšanas neradīsies papildu komisijas un citi neparedzēti maksājumi. Atrais godīgi izturas pret saviem klientiem un ir orientēts uz ilgstošu sadarbību – Atrais nodrošina ērtu aizņemšanos, kas patiešām var palīdzēt  klientam.

Atrais ir licencēts nebanku kredītdevējs. Tā darbību regulē Patērētāju tiesību aizsardzības centrs un Latvijas Alternatīvo finanšu pakalpojumu asociācija (LAFPA). Būdams LAFPA biedrs, Atrais ievēro kvalitātes standartus un īsteno komercpraksi saskaņā ar Labās prakses standartu un Klientu hartu. Šie dokumenti aizsargā aizņēmēju tiesības, un garantē atbildīgu kreditēšanu.

Atrais maksimālā kredīta summa ir pietiekami  liela, lai atrisinātu tādas ikdienas situācijas kā rēķinu apmaksa, preču iegāde, sadzīves tehnikas un elektronikas remonts u.tml. Jaunie klienti var aizņemties bez ierobežojumiem, ja vien viņiem ir atbilstoša maksātspēja.

Kā pieteikties Atrais aizdevumiem?

Atrais piedāvā izvēlēties Tev ērtāko pieteikšanās veidu – tiešsaistē vai ar SMS starpniecību.

Piesakoties aizdevumam internetā, Tev būs jāveic šādi soļi:

 • atzīmē slaiderī aizdevēja mājaslapā, cik daudz un uz cik ilgu laiku vēlies aizņemties;
 • aizpildi reģistrācijas anketu, ja esi jaunais klients;
 • pārskaiti reģistrācijas maksu 0,10 eiro apmērā uz Atrais bankas kontu;
 • sagaidi aizdevēja lēmumu, kas parasti ir zināms dažu minūšu laikā.

Ja Atrais izlems Tev par labu un piešķirs prasīto kredītu, nauda būs Tavā rīcībā pēc pieteikuma izskatīšanas.

Ja gribi izmantot SMS kredītu, Tev būs nepieciešams mobilais tālrunis. Atceries, ka SMS kredīts ir pieejams tikai reģistrētiem lietotājiem, tāpēc, ja esi jaunais klients, vispirms apmeklē Atrais mājaslapu, lai aizpildītu reģistrācijas anketu. Kad tas būs izdarīts, vari pieteikties aizdevumam ar SMS starpniecību:

 • sūti uz numuru 266 66 074 SMS ar tekstu: LUDZU (atstarpe) Tava e-pasta adrese (atstarpe) vēlamā kredīta summa (atstarpe) vēlamais kredīta termiņš;
 • pēc aizdevēja atbildes saņemšanas apstiprini kredītu. Lai to izdarītu, uz telefona numuru 266 66 074 atsūti īsziņu ar tekstu: APSTIPRINU (atstarpe) apstiprinājuma kods.

Biežāk uzdotie jautājumi

Vai Atrais ņem vērā manu kredītvēsturi?

Kredītvēsture ir viens no nozīmīgākajiem faktoriem, kas ietekmē aizdevēja lēmumu par aizdevuma piešķiršanu. Atrais.lv ļoti rūpīgi izskata kredītpieteikumu un iepazīstas ar potenciāla aizņēmēja kredītvēsturi. Ja tā ir pozitīva, visdrīzāk, aizdevums tiks piešķirts. Ja kredītvēsture ir bojāta, aizdevēja lēmums būs atkarīgs no tā, kāpēc un kad Tev bija radušies sarežģījumi.

Ja Tev jau ir noformēts aizdevums citur, vari mēģināt pieteikties Atrais.lv kredītam. Taču ņem vērā, ka Tava situācija tiks izpētīta padziļināti, jo aizdevējam jāpārliecinās, ka jauns kredīta maksājums nekaitēs Tavai maksātspējai. Dažkārt aizdevējs var piedāvāt apjomā mazāku kredītu, atsvišķos gadījumos jauns aizdevums tiek atteikts. Personas ar kavētiem maksājumiem Atrais.lv kredītu saņemt nevar.

Atrais.lv nodrošina šādu pakalpojumu par papildu maksu. Komisija par kredīta pagarināšanu ir atkarīga no aizdevuma apjoma. Atlikt kredīta atmaksas termiņu nevar bezgalīgi, tāpēc, ja Tev rodas sarežģījumi ar kredīta atmaksu, noteikti sazinies ar Atrais.lv. Kopā jūs atradīsiet labāko izeju no šādas situācijas.

Viss, kas ir saistīts ar noformēto kredītu, atrodas Tavā lietotāja profilā Atrais.lv mājaslapā. Tur atradīsi maksājumu grafiku, veiktās iemaksas, to datumus un apjomu, kredītlīgumu un citu aktuālu informāciju.

SMS kredīts tiek noformēts ar mobilā tālruņa starpniecību, un tas nozīmē, ka dati par aizdevumu – prasītā summa un atmaksas termiņš – paliek telefona atmiņā. Tu pats izlemj, vai vēlies, lai Tavā telefonā būtu šādi dati. Pozitīvi ir tas, ka Atrais.lv, atšķirībā no daudziem citiem, neprasa norādīt īsziņā paroli, kas padara Atrais.lv SMS kredītu par pietiekami drošu.

Atrais.lv iespējams atmaksāt ar internetbankas starpniecību. Kredīta maksājumus vari veikt uz aizdevēja kontiem Swedbank, Citadele, SEB un DNB bankās. Ja Tev ir konts vienā no šīm bankām, darījums tiks apstrādāts nekavējoties. Starpbanku maksājumi aizņem 1 darba dienu, tāpēc ņem to vērā, ja atliec maksājumu uz termiņa beigām.

Pirms pieteikties pakalpojumam, rūpīgi izvērtējiet savu finanšu stabilitāti un iespēju atvēlēt noteiktu algas daļu pakalpojuma izmantošanai.

Aizņemieties atbildīgi!

Kontakti:

Adrese: Mūkusalas 33-4, Rīga, LV-1004

E-pasts: [email protected]

Tālrunis: +371 67933051

Atsauksmes un sūdzības

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Rīdzinieks

Rīdzinieks

Pieteicos kredītam bez problēmām, naudu pārskaitīja pēc 15 minūtēm. Viss ir kā solīts, labs aizdevējs.

Ilmārs

Ilmārs

Normāls aizdevējs, tāds pats kā visi citi. Bet iesaku meklēt tos, kas piedāvā pirmo aizdevumu bez maksas, tas ļauj nopietni ietaupīt uz procentiem. Šo var izmantot, ja vajag vairāk naudas.

Anna

Anna

Man pārskaitīja kredītu ļoti ātri, varēju uzreiz norēķināties par apkuri (aizņēmos ziemā). Domāju, ka izmantošu Atrais.lv vēlreiz, ja radīsies nepieciešamība pēc papildu finanšu līdzekļiem.

Ezis

Ezis

Reģistrācijas maksa 0,10 eiro, kad visur ir 0,01? Protams, nauda smieklīga, bet tomēr, kāpēc jāmaksā 0,10, ar ko tad Atrais.lv kredīts ir tik ļoti labāks par visiem pārējiem? Kredīts kā jau kredīts, nekādu pretenziju, bet šī reģistrācijas maksa ir savāda.

Kim

Kim

Izmantoju šo aizdevēju jau sen, un kaut kā nemeklēju citu, viss apmierina. Kad rodas vajadzība pēc naudas, aizņemos, atmaksāju, nekādu problēmu. Ar Atrais.lv varēju izremontēt datoru un nopirkt šo to mājām. Mani viss apmierina.

Marija

Marija

Maksāt 0,10 eiro par reģistrāciju? 2018. gadā tas ir vienkārši smieklīgi. Pilnīgi visi nebanku kredītdevēji pieprasa pārskaitīt tikai 0,01 eiro. Jau šī prasība vien liek aizvērt Atrais.lv mājaslapu un meklēt citu kreditoru – par laimi, konkurentu ir ne mazums.

Jūlija

Jūlija

Atrais.lv ir milzīgi procenti, turklāt nez kāpēc par reģistrāciju jāmaksā 10 centi, nevis 1, kā visur citur. Kreditors strādā kopš 2005. gada, un tā vien šķiet, ka kopš tā laika nav mainījies ne mājaslapas izskats, ne kreditēšanas nosacījumi.

Viktors

Viktors

Lieli procenti vēl ir saprotami, galu galā, neviens aizdevums netiek izsniegts bez maksas, bet aizņemšanās nosacījumi ir neelastīgi. Pirmkārt, jāmaksā 0,10 eiro par reģistrāciju, otrkārt, kredītlīgumā ir minēts, ka aizdevuma summa jāatmaksā vienā maksājumā. Tātad, man kaut kā jākrāj nauda savā bankas kontā, lai kredīta termiņa beigās norēķinātos ar aizdevēju. Neloģiski, neērti un aizņēmējam nedraudzīgi.

Scroll Up