Ātrais kredīts ar parādiem – opcija steidzamām situācijām

Nereti gadās nepieciešamība pēc neplānotiem izdevumiem. Labi ir tad, ja šādas situācijas esi plānojis jau laicīgi, radot “drošības spilvenu” – iekrājumus, kas var palīdzēt steidzamos gadījumos. Taču ne vienmēr esam gatavi atlikt ik mēnesi kādu konkrētu summu, to pataupot nepieciešamības gadījumiem – un ne vienmēr mēs to patiesībā arī varam izdarīt, ņemot vērā visus ikmēneša izdevumus un ienākumu apmērus. Bet ko darīt, ja patiešām rodas steidzama nepieciešamība pēc naudas, taču ar iekrājumiem ir par maz, to nav vispār vai esošā parādu situācija neļauj veikt aizņēmumu? Lasi un uzzini rakstā, noskaidrojot arī to, kas ir ātrais kredīts ar parādiem un kad to iespējams saņemt!

Parāds nav brālis!

Vai esi dzirdējis par šādu teicienu? Parāds patiesi nav brālis – aizņemoties jebko, jārēķinās, ka tas kādreiz būs arī jāatdod! Neatkarīgi no tā, vai atmaksa notiek naudas izteiksmē vai kādā konkrētā veidā, piemēram, ar precēm vai laiku, darbu – atmaksa ir un paliek atmaksa. 

Pēc definīcijas parāds ir naudas vai kādas citas vērtības summa, kas ir saņemta no aizdevēja un kas vēlāk, pēc tam, kad šis aizņēmums ir veikts, jāatdod – vai nu tādā pašā apmērā, vai kā citādi, viss atkarīgs no savstarpējās vienošanās ar aizdevēju un aizdevuma ņēmēju.

Parāds ir šī vērtība, ko cilvēks ir aizņēmies un plāno tuvākā vai tālākā nākotnē. Ja agrākos laikos aizņēmumi varēja notikt dažādos veidos, piemēram, preču veidā, tad mūsdienās izplatītākais parāda veids ir tieši naudas izteiksmē. Kādos veidos ir iespējams aizņemties naudu un cik dažāds ir atmaksas process? Lasi turpinājumā!

Kā var aizņemties?

Aizņemšanās var notikt dažādos veidos, piemēram, aizņemoties no:

  • radiniekiem. Šis ir viens no ērtākajiem, taču ne vienmēr pašiem vienkāršākajiem veidiem, kur aizņemties naudas līdzekļus. Kāpēc? Jo šādi aizņemoties nereti nāksies atbildēt uz tādiem jautājumiem kā “kam tev naudu?”, “ko tu ar to darīsi?”, “vai tev kaut kas noticis?” u.c.;
  • draugiem. Šāda aizņemšanās, līdzīgi kā no radiniekiem, arī ne vienmēr var būt patīkama. Tādējādi var nākties atbildēt uz jautājumiem vai just arī sava veida nosodījumu, kas patiešām liks justies neērti;
  • aizdevējiem. Kredītiestādes sniedz visdažādākās iespējas, lai aizņemtos. Atšķirībā no iepriekš minētajiem aizņemšanās veidiem, šis ir daudz piemērotāks, jo daļā aizņēmumu, piemēram, izsniedzot ātro kredītu, nav jānorāda, kādiem mērķiem nauda ir nepieciešama. Tāpat šādā veidā vari iegūt ļoti apjomīgus kredītus pat vairāku desmitu tūkstošu apmērā, ko, visticamāk, nevarēs izsniegt ne radi, ne draugi. 

Katram no aizņēmuma veidiem ir savas priekšrocības un, protams, arī mīnusi. Ja, aizņemoties no sev pazīstamiem cilvēkiem, lielākoties nebūs jāatmaksā ar procentiem, tad liela apjoma aizņēmumu gadījumā gan procentu likme noteikti tiks piemērota. Taču – ne ātrajiem kredītiem! Kas ir šis aizdevuma veids?

Ātrais kredīts – kādas ir iespējas?

Ātrie kredīti ir īstermiņa aizņēmumi, kurus izsniedz gan banku, gan nebanku sektora aizdevēji. Šādus kredītus raksturo:

  1. salīdzinoši maza izsniegtās naudas summa. Lielākoties aizņemties iespējams no 50 eiro līdz pat 500 eiro, taču netrūkst aizdevēju, kas ir gatavi piešķirt ātro kredītu vismaz 1000 eiro apmērā;
  2. salīdzinoši īss atmaksas termiņš. Ja salīdzina ar dažādiem citiem aizdevumu veidiem, ātro kredītu atmaksa notiek īsākā laika posmā. Tas skaidrojams tieši ar zemāku naudas summu izsniegšanu – jo vairāk naudas izsniedz, jo ilgāks ir atmaksas periods;
  3. ļoti ērta, vienkārša un ātra saņemšana. Ātros kredītus var saņemt pat 10 minūšu laikā, ja pieteikums kredītdevējam tiek nosūtīts darba laikā. Un, kas ir ļoti ērti – pieteikums, kas jāiesniedz, lai saņemtu ātro kredītu, jāaizpilda elektroniski, kas ietaupa laiku – nav jādodas pie aizdevēja un mutiski jāslēdz līgums;
  4. plašie izsniegšanas noteikumi. Kredītus īstermiņa atmaksai izsniedz dažādās situācijās, piemēram, ja ir bojāta kredītvēsture vai nav oficiālas darba vietas. 

Ātrie kredīti ar parādiem mūsdienās nav retums. Kas par šādiem aizdevumiem jāzina? Lasi raksta noslēgumā!

Ātrais kredīts ar parādiem – vai tādus izsniedz?

Pareizā atbilde ir – jā! Kredīts parādniekiem ir pieejams, un saņemt ātro kredītu šādiem cilvēkiem ir iespējams! Kredīts ar sliktu kredītvēsturi nav pieejams pie ikviena aizdevēja, taču ir vairāki, kuri piedāvā šādas iespējas. Lai pārliecinātos, ka potenciālais kredīta ņēmējs spēs atdot parādu, viņš, protams, pārbaudīs kredītvēsturi. 

Lai noskaidrotu, kuri ir tie daži kredītdevēji, kuru piedāvājumā ietilpst arī ātrais kredīts ar parādiem – salīdzini aizdevējus vienā salīdzināšanas portālā! Tas ietaupīs laiku, ko nāktos veltīt, lai apskatītu katra aizdevēja piedāvājumu atsevišķi!

Lasīt saistītos rakstus

Visi ieraksti
Visi ieraksti
Scroll Up