1lizings – esi noteicējs par savu auto līzingu

Auto iegāde gandrīz vienmēr nozīmē aizņemšanos, īpaši, ja noskatītā mašīna ir jauna. Auto kredīts pieejams pie dažādiem aizņēmējiem, tostarp arī pie 1lizings.lv. Tas ir neatkarīgs kredītu brokeris, kas darbojas SIA ONEFINANCE Group ietvaros, un piedāvā auto līzingu līdz pat €.

1lizings sadarbojas ar cilvēkiem 21 - 70 gadu vecumā, kuriem ir regulāri ienākumi un pietiekama maksātspēja. Pie šī aizdevēja pieejams arī auto kredīts ar negatīvu kredītvēsturi, tāpēc vērts pievērst uzmanību 1lizings piedāvājumam, ja citu kreditoru nosacījumi nav Tev piemēroti.

Saņemt naudu no 1lizings

1lizings piedāvā šādus kredīta veidus:

Auto līzings:

  • finansējuma summa no 1000€ līdz 25000€;
  • kredīta termiņš no līdz ;
  • gada procentu likme sākot ar 7%.

Kāpēc izvēlēties 1lizings?

Parocīgs kalkulators

Savā mājaslapā 1lizings ir izvietojis ļoti parocīgu kredītu kalkulatoru, kas ne tikai palīdz pieteikties auto kredītam, bet arī ātri aprēķina katram klientam pieejamo kredītlimitu. Tev jāatzīmē, cik lielu ikmēneša kredīta iemaksu vēlies, kā arī, cik ilgā termiņā plāno atmaksāt kredītu, un 1lizings zibenīgi aprēķinās, cik liela summa var būt Tev pieejama.

Tāpat 1lizings mājaslapā ir atrodams arī standarta kredīta kalkulators, kur aizņēmējam jāatzīmē vēlamā kredīta summa un atmaksas termiņš. 1lizings nosaka kredītlimitu atkarībā no klienta kredītvēstures statusa un maksātspējas līmeņa, tāpēc jārēķinās ar to, ka dažreiz kredītlimita summa ir zemāka nekā sākotnēji prasītā. Tāpēc ieteicams vispirms izmantot to auto līzinga kalkulatoru, kas parāda aptuvenas kredītlimita robežas.

Draudzīgs termiņš

Vēl viena 1lizings priekšrocība ir elastīgs atmaksas termiņš. Auto kredītu var segt periodā, veicot samērā neliela ikmēneša iemaksas. Ja Tava maksātspēja ir pietiekami liela, nosaki zemāku atmaksas termiņu un ietaupi uz procentu maksājumiem.

Palīdzība ikvienā aizņemšanās posmā

1lizings nodrošina atbalstu arī automašīnas meklējumos. Ja Tu vēl neesi izvēlējies mašīnu, atzīmē to savā kredītpieteikumā, un 1lizings sastādīs sarakstu ar Tavai situācijai piemērotākajiem piedāvājumiem. Tā kā 1lizings ir neatkarīgs brokeris, tam ir pieeja lielām auto tirgotāju datubāzēm, tāpēc atbilstošā auto meklēšana ir ātrāka un efektīvāka nekā darot to patstāvīgi.

Kā pieteikties 1lizings aizdevumiem?

Saņem personalizētu piedāvājumu iespējams 1lizings mājaslapā. Vienkārši atzīmē vēlamo summu un kredīta termiņu, kā arī sniedz pamata informāciju par izvēlēto auto. Ieraksti pieteikumā automašīnas zīmolu, izlaiduma gadu, valsts reģistācijas numuru vai vienkārši ieliec saiti uz sludinājuma tekstu. Ja vēl esi auto meklējumos, atzīmē to atbilstošajā lauciņā, un 1lizings sagatavos aktuālo piedāvājumu sarakstu.

Pēc pieteikuma izskatīšanas 1lizings izveido personalizētu kredīta piedāvājumu. Ja Tevi apmierina tā nosacījumi, vari ķerties klāt dokumentu noformēšanai. 1lizings sniedz pilnvērtīgu atbalstu un nodrošina ātru dokumentu sagatavošanu, lai Tu varētu sesties pie sava jaunā auto stūres jau pēc 24 stundām.

Biežāk uzdotie jautājumi

Vai varu uzreiz zināt procentu likmi aizdevumam?

Minimālā gada procentu likme 1lizings ir 7%, taču tas, kāda procentu likme tiks piedāvāta Tev, ir atkarīgs no vairākiem faktoriem. Jo labāka ir Tava kredītvēsture, jo augstāks ienākumu līmenis un maksātspēja, jo ar labākiem kredīta nosacījumiem vari rēķināties. Gada procentu likme būs augstāka aizņēmējiem ar negatīvu kredītvēsturi, tāpat to var ietekmēt izvēlētais atmaksas termiņš. Lai uzzinātu savu procentu likmi, piesakies individualizētam kredīta piedāvājumam – tas nav saistošs, un Tu vari atteikties no aizdevuma, ja procentu likme šķiet pārāk augsta.

1lizings nodrošina bezmaksas pieteikšanos un personalizēta kredīta piedāvājuma sagatavošanu. Par pārējām izmaksām iespējams uzzināt kredītlīgumā vai sazinoties ar aizdevēja konsultantiem e-pastā vai pa telefonu.

Jā, 1lizings pakalpojumus iespējams izmantot arī tad, ja Tev ir negatīvs kredītvēstures statuss. Protams, ikviena situācija ir individuāla, tāpēc auto līzings var būt pieejams personām, kurām pagātnē ir bijušas problēmas ar kredīta atmaksu, bet var netikt piešķirts klientiem ar lieliem esošajiem parādiem. Auto kredīts ar sliktu kredītvēsturi parasti tiek izsniegts pret ķīlas nodrošinājumu, un par ķīlu kalpo iegādātā automašīna.

Lai veiksmīgi atmaksātu kredītu termiņā, ikmēneša maksājumu apjoms nedrīkst pārsniegt 20%-30% no ikmēneša ienākumiem. Izmanto 1lizings kredītu kalkulatoru, lai aprēķinātu, cik lielas iemaksas vēlies veikt, un cik daudz vari aizņemties. Atceries, ka aizdevējam ir tiesības prasīt uzrādīt ienākumus apliecinošos dokumentus, tāpēc auto līzings pieejams tikai personām ar stabiliem ienākumiem. Jo augstāka ir Tava maksātspēja, jo uz lielāku aizdevumu vari pretendēt.

Auto kredītam var pieteikties internetā, taču, lai parakstītu līgumu un noformētu visas formalitātes, aizņēmējam būs jādodas uz kreditora biroju. Taču 1lizings strādā operatīvi, tāpēc labvēlīgā situācijā varēsi sesties pie auto stūres jau nākamajā dienā pēc kredītpieteikuma izskatīšanas.

Nē, 1lizings ir brokeris, kas sadarbojas ar dažādiem pārdevējiem un var atlasīt plašajā piedāvājumā Tev piemērotākos auto. Taču 1lizings pats nepārdod mašīnas, tas ir starpnieks, kas atvieglo mašīnas iegādi un nodrošina auto līzinga pakalpojumus.

Aprēķini, cik liela summa paliek Tavā rīcībā pēc ikmēneša regulāriem maksājumiem. Pēc tam, izmantojot kredīta kalkulatoru, nosaki, cik lielu ikmēneša iemaksu vēlies veikt, un noskaidro, cik liels kredītlimits ir Tev pieejams.

Pirms pieteikties pakalpojumam, rūpīgi izvērtējiet savu finanšu stabilitāti un iespēju atvēlēt noteiktu algas daļu pakalpojuma izmantošanai.

Aizņemieties atbildīgi!

Kontakti:

Adrese: Ģetrūdes iela 20 Rīga, LV-1011

E-pasts: [email protected]

Tālrunis: +371 27787787

Atsauksmes un sūdzības

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Baiba

Baiba

Ļoti ātra apkalpošana, līguma noformēšana aizņēma tikai vienu dienu.

Andris

Andris

Nosacījumi ir pietiekami draudzīgi, taču mājaslapa atstāj savādu iespaidu – pārāk maz informācijas, teksti ne vienmēr ir saprotami. Māc šaubas par aizdevēja uzticamību.

Aleksejs

Aleksejs

Viena no nedaudzajām vietām, kur atrodams auto kredīts ar sliktu kredītvēsturi. Arī apkalpošana ir laipna un ļoti ātra.

Vineta

Vineta

Vienkāršs un saprotams auto kredīts, taču gribētos, lai mājaslapā būtu izvietots arī kredītlīgums, kā to dara citi kreditori.

Juris

Juris

Kopumā labs brokeris, taču gribētos modernāku, parocīgāku mājaslapu un vairāk informācijas par brokera partneriem. Es kā potenciāls klients gribu jau iepriekš zināt, aizdevumus no kādām kredītiestādēm var man piedāvāt brokeris.

 Velga

Velga

1lizings.lv piedāvā tādus pašus nosacījumus kā daudzi citi auto brokeri. Garš atmaksas termiņš, apjomīgs kredītlimits, iespēja aizņemties ar elastīgiem nosacījumiem – jā, tas viss ir labi, bet neredzu iemeslu, kāpēc izvēlēties tieši šo brokeri. Galu galā, viss ir atkarīgs no viņu partneru piedāvājumiem – vai tie ir klientam izdevīgi vai ne.

Olga

Olga

Laba lieta – 1lizings.lv kalkulatori. Varu aprēķināt kredītlimitu, norādot, cik daudz ik mēnesi vēlos maksāt, nevis kredīta pilnu apjomu. Taču nevaru teikt, ka tas ir ideāls brokeris – pirmām kārtam trūkst sadarbības partneru saraksta, otrkārt, mājaslapā gribētos redzēt vairāk informācijas.

Scroll Up