Kādas loterijas piedāvā aizdevēji šovasar?

Netcredit.lv saprot, ka dažkārt cilvēki meklē sev jaunu aizdevumu ar smagu sirdi, iedomājoties visus tā slogus turpmākajiem pāris gadiem….. Tomēr kredītiestādes un kredīti var ne tikai apgrūtināt jūsu dzīvi, bet arī iepriecināt. Mēs visi mēdzam alkt pēc tā sauktā bezmaksas siera, kas, kā mēdz teikt, atrodams tikai peļu slazdā.

Tomēr loterijas un akcijas pie kreditoriem, tas ir viens no veidiem, kā iegūt ievērojamu naudas summu vai biļetes uz pasākumiem par velti. Kaut gan liels pieprasījums samazina jūsu izredzes laimēt, taču cilvēkiem, kuriem patīk laimēt balvas loterijās, šis raksts būs īpaši noderīgs. Jo šeit ir atlasītas jaunākās nebanku kredītdevēju akcijas 2024. gada jūnijā – jūlijā.

Netcredit-blogPost-new-1-2-1024x683

Kas ir kreditoru izlozes un kāpēc tās tiek rīkotas?

Sīkāk apskatīsim aizdevēju loteriju jēdzienu. Pirmkārt, loterijas pašas par sevi ir īpašas reklāmas kampaņas, ko dažādas iestādes rīko, lai piesaistītu jaunus klientus. Aplūkosim šo mārketinga gājienu konkrēti kreditēšanas jomā.

Var pamanīt, ka šādas akcijas bieži tiek rīkotas, lai mudinātu cilvēkus reģistrēties aizdevēja tīmekļa vietnē vai lejupielādēt tā lietotni. Uzņēmums var arī lūgt viņus sekot saviem sociālo mediju kontiem vai dalīties viedoklī par ātrajiem kredītiem. Kāds gluži pretēji – vēlas uzsākt interesantu flešmobu atraktīvo cilvēku vidū.

Tomēr patērētājiem tas nozīmē tikai dažus klikšķus vai vieglas darbības, ko viņi bieži veic savā parastajā dzīvē bez atlīdzības. Tāpēc var droši apgalvot, ka dalība loterijās, jo īpaši nebanku aizdevēju rīkotas, ir pilnīgi bez viltībām un ar iespējamām priekšrocībām laimēto balvu veidā.

Kredītiestāžu loterijas 2024. gada jūnijā – jūlijā

Vairāki nebanku aizdevēji ik pa laikam piedāvā dažādas akcijas kampaņas ar balvu izlozi. Esam apkopojuši aktuālās loterijas, kurās vēl var paspēt piedalīties un izmēģināt laimi. Apskatīsim, kādas kampaņas piedāvā 4 populāras kredītiestādes – Creditea, Sefinance, Credit24 un SMScredit un kā iegūt no 100 līdz 500 eiro, vērtīgas balvas vai biļetes uz Positivus 2024. gadā.

Netcredit-blogPost-new-8-1024x683

Vasaras piedzīvojums ar Creditea

Creditea ir sava veida kredītu platforma, kas šobrīd darbojas 9 valstīs, ar darbības pieredzi 17 gadu garumā. Tā piedāvā karti ar kredītlīniju līdz 7000 eiro un atmaksas termiņu līdz 5 gadiem.

Papildus tam, ka viņiem ir naudas atmaksa par pirkumiem 2% apmērā līdz 100 €, ar to lojālo klientu piedāvājumi nebeidzas. Šovasar Creditea uzsāka spilgtu akciju Latvijā. Pateicoties tai, cilvēki katru nedēļu var laimēt divu dienu biļetes uz festivālu Positivus 2024 un naudas balvu 100 eiro apmērā.

Akcijas dalībniekiem ir jāatbild uz trim jautājumiem par Creditea, un 100 eiro izloze notiks katru nedēļu starp tiem, kuri būs pareizi atbildējuši uz visiem jautājumiem. Kas attiecas uz akciju ar biļetēm, tās tiks paslēptas vairākās Latvijas pilsētās – Rīgā, Cēsīs, Jelgavā un Liepājā – un pavedieni parādīsies Creditea sociālajos tīklos.

Laimes rats no Sefinance

Sefinance ir populārākais finanšu brokeris Latvijā. Trīspadsmit darbības gados tie ir palīdzējuši vairāk nekā 250 000 klientu saņemt patēriņa kredītus un vairāk, līdz 25 000 eiro, kā arī konsolidēt parādus. Ar procentu likmēm, sākot no 6,9 % gadā, tie piedāvā dažādus risinājumus gan uzņēmumiem, gan vienkāršiem cilvēkiem.

Šis centrs nesen savā tīmekļa vietnē ir izveidojis “Laimes ratu“, kurā lietotāji var laimēt dāvanu kartes vai piedalīties izlozē par naudas balvām 150 un 300 eiro apmērā. Lai Sefinance loterija arī jums atnestu laimi, jums, kā dalībniekam, ir jānorāda e-pasta adrese un jāpiekrīt noteikumiem.

Ja rata bultiņa apstāsies pie €150 vai €300, 2024. gada 1. jūlijā jūs tiksiet iekļauts izlozē par šo summu. Savukārt, ja rādītājs apstāsies pie dāvanu kartes, jūsu rīcībā nonāks viena no 30 Dāvanu Serviss dāvanu kartēm 20 eiro vērtībā. Tā jums tiks nosūtīta pa e-pastu, un jūs to varēsiet izmantot līdz 2026. gada 1. decembrim. Šo karti nevarēs apmainīt pret skaidru naudu.

Netcredit-blogPost-new-7-1024x683

Pastāstiet Credit24 par saviem vasaras plāniem

Credit24, uzticams uzņēmuma IPF Digital Latvia zīmols, piedāvā elastīgu bezprocentu kredītlīniju līdz pat 7000 eiro. Izlasot Credit24 atsauksmes, var teikt, ka viņi sola naudu 10 minūšu laikā, bez komisijas maksas jebkurā diennakts laikā. Pati līnija ir bez maksas, jūs maksājat tikai par izmantoto summu.

Šovasar šis nebanku aizdevējs aicina klientus dalīties ar saviem vasaras plāniem loterijas ietvaros, kur kādam tiks piešķirta naudas balva 500 eiro apmērā. Dalībniekiem tikai jādodas uz viņu tīmekļa vietni, jāaizpilda veidlapa ar detalizētu savu plānu aprakstu, un tas ir viss – dalība izlozē ir nodrošināta. Akcijā var piedalīties visi Latvijas iedzīvotāji vecumā no 18 gadiem, un nav nepieciešams būt par Credit24 klientu vai kļūt par tādu.

Loterija par godu jaunajai SMScredit lietotnei

SMScredit, kas ir daļa no 4finance grupas, ir pazīstama ar saviem ātro aizdevumu pakalpojumiem un sabiedrības atbalsta iniciatīvām. Šeit patiešām ir pieejams sms kredīts vai zvanot pa tālruni līdz 5000 eiro, turklāt pirmais mēnesis ir bez procentiem un minimālais maksājums ir 20 eiro.

Atzīmējot jaunās SMScredit mobilās lietotnes izveidi, uzņēmums saviem klientiem piedāvā iespēju laimēt iPhone 15 Pro un vienu no trim naudas balvām 300 eiro vērtībā. Lai piedalītos izlozē, klientiem vienkārši nepieciešams lejupielādēt jauno lietotni savā telefonā vai planšetdatorā un pieteikties savā lietotāja profilā. Izlozēto tālruni varēs saņemt SMScredit birojā, iepriekš vienojoties.

Tomēr uz kādu no balvām varēs rēķināties tikai tad, ja būsiet smscredit klients līdz 2024. gada 9. jūnijam. Tad jūs vēl varat lejupielādēt jauno lietotni un piedalīties loterijā līdz 14. jūlijam. Taču, ja reģistrējaties tagad kā jauns klients, šī akcija uz jums neattieksies. Taču viņi bieži rīko citas akcijas, kurām varat sekot līdzi viņu sociālajos tīklos vai mūsu Netcredit Facebook lapā.

Netcredit-blogPost-new-3-1024x683

Kur meklēt informāciju par jaunajām loterijām un kampaņām

Protams, mūsdienās, kad viss ir ļoti dinamisks un strauji mainās, var būt grūti sekot līdzi visām akcijām, jaunumiem un citiem priekiem. Tāpēc, lai būtu lietas kursā, sekojiet līdzi kredītdevēju jaunākajiem ierakstiem sociālajos tīklos. Ja abonēt visus aizdevumu sniedzējus un tos izsekot jums šķiet apgrūtinoši, varat apsvērt arī citas iespējas.

Piemēram, pie mums, aizdevumu salīdzināšanas portālā Netcredit.lv, vienmēr ir svaiga un svarīga informācija par aizdevumiem un kompānijām, kas tos izsniedz. Protams, mēs vairāk koncentrējamies uz noderīgiem padomiem par aizdevumiem, taču dažkārt apkopojam arī aktuālas kampaņas un zibakcijas no dažādām kredītiestādēm. Tāpēc sekojiet līdzi mūsu bloga rakstiem vai Facebook postiem, kur dalāmies un rakstām interesantākās lietas par aizdevumiem.

Netcredit-blogPost-new-2-1-1024x683

Bezmaksas sīkumu cienītājiem – kriptovalūta 2024. gadā

Ja pievērsīsiet uzmanību, Netcredit.lv ne tikai palīdz cilvēkiem saistībā ar kredītiem, bet arī izglīto par kriptovalūtu tirdzniecību un kas ir investīcijas. Protams, mēs nevarējām paiet garām arī šā gada pavasara – vasaras jaunajai kripto tendencei – Hamster Kombat mainingam, tā sauktajam kāmītim Telegram.

Īsāk sakot, tā vēl ir neoficiāla TON tīklā esošā kriptomonēta $HAMSTR, kas tiek krāta Telegram mesendžerī tap-and-earn spēlē. Tagad tā vēl nav kotēta biržās, bet visi gaida šo notikumu, kas solās būt 2024. gada jūlijā.

Šobrīd to var tirgot prelistinga tirgos starp cilvēkiem. Ar pareizu taktiku jūs varat finansiāli iesaistīties šajā akcijā, kas ir izraisījusi milzīgu ažiotāžu jau, neticēsiet, 39 miljonu cilvēku vidū visā pasaulē. Mēs noteikti iesakām jums izpētīt kriptovalūtu tirgu un saglabāt vēsu prātu, tirgojoties ar šiem svārstīgajiem aktīviem.

Nobeigumā par loterijām no kredītdevējiem

Loterijas un akcijas aizdevējiem ir atjautīgs veids, kā saglabāt klientu interesi par aizdevumiem vai sasniegt plašāku auditoriju. Tās ienes finanšu nozarē jautrības elementu, sniedzot cilvēkiem papildu stimulu, lai tie izmantotu aizdevumus.

Šādā veidā viņiem rodas sajūta, ka iepriekšējās saistības nebija veltīgas, un pat pēc kredīta izlietošanas viņi iegūst papildu naudu. Attīstoties finanšu tehnoloģijām, jo īpaši kriptovalūtām, varam sagaidīt, ka šīs loterijas un izlozes kļūs vienkāršākas un arvien vairāk iekļausies mūsu sociālo tīklu lietošanā.

Tiem, kas vēlas gūt maksimālu labumu no aizdevumiem, ir jāseko līdzi šīm iespējām. Mēs ceram, ka tieši jūs būsiet tas, kurš savā kontā iegūs papildu 100-300 eiro vai dosies uz Positivus šogad, neiztērējot ne centa. Un pēc noderīgiem padomiem nāciet pie mums uz Netcredit.lv

Lasīt saistītos rakstus

Visi ieraksti
Visi ieraksti
Scroll Up