Saules Kredīts – pozitīva dzīve

Vēlies izmantot nebanku kredītdevēju, bet šaubies, vai 15 minūšu laikā iespējams pilnībā izvērtēt kredītpieteikumu? Šajā gadījumā piemērots risinājums ir Saules Kredīts  – aizdevējs, kas piedāvā interneta kredītus, bet kura attieksme maksimāli līdzinās banku pieejai. Pieteikuma izskatīšana notiek stundas laikā un kredītlīgums tiek parakstīts klātienē.

Saules Kredīts piedāvā patēriņa kredītus ar elastīgu atmaksas termiņu. Naudas aizdevumu var izmantot gan pēkšņiem nopietniem tēriņiem, gan, lai realizētu sen lolotus dzīves plānus. Pakalpojums ir pieejams cilvēkiem ar atbilstošu maksātspēju

Saņemt naudu no Saules Kredīts

Saules Kredīts piedāvā šādus kredīta veidus:

Patēriņa kredīts:

  • kredīta summa no 200€ līdz 3000€;
  • kredīta termiņš no līdz ;
  • pieteikuma izskatīšana 30-60 minūšu laikā;
  • zemākas procentu likmes atkārtotiem kredītiem.

Saules Kredīts piedāvā pietiekami  lielu patēriņa kredītu, lai tiktu galā ar dzīves grūtībām un realizētu ieceres. Izmantojot patēriņa kredītu, Tu varēsi iegādāties sen kārotas preces, doties ceļojumā un segt ārstniecības izmaksas. Tāpat Saules Kredīts patēriņa kredīts ir piemērots esošo aizdevumu restrukturizācijai. Lai aizdevējs varētu pēc iespējas objektīvāk izvērtēt Tavu situāciju, obligāti norādi kredīta izmantošanas mērķi savā pieteikumā!

Kāpēc  izvēlēties Saules Kredīts?

Ja Tev ir pietiekama maksātspēja un labvēlīga finanšu situācija, nebanku patēriņa kredīts ir viens no vieglākajiem veidiem, kā tikt pie papildu summas savā kontā. Saules Kredīts kredītam var pieteikties internetā, kredītu iespējams saņemt bez ķīlas un galvojuma, un visas atbildes uz jautājumiem par un ap kredīta nosacījumiem var noskaidrot elektroniski.

Tajā pašā laikā tieši Saules Kredīts patēriņa kredīts internetā ir pietuvināts bankas kredītam. Pieteikums tiek izskatīts stundas laikā, tāpēc aizdevējs patiešām var iepazīties ar aizņēmēja situāciju, izvērtēt viņa maksātspēju un kredītvēsturi un pieņemt objektīvu lēmumu par aizdevuma piešķiršanu.

Saules Kredīts ievēro Patērētāju tiesību aizsardzības centra rekomendācijas un pieprasa, lai aizņēmēja ienākumi mēnesī būtu vismaz 420 eiro. Šāda pieeja ir izdevīga arī aizņēmējam, jo veicina atbildīgu kreditēšanu un palīdz samazināt to gadījumu skaitu, kad aizdevums tiek izsniegts cilvēkam ar nepietiekamu maksātspēju.

Saules Kredīts piedāvā samērā lielus patēriņa kredītus, turklāt kredītam tiek noteikta individuāla procentu likme. Pastāvīgie klienti, kuri ir apliecinājuši savu maksātspēju un atbildīgu attieksmi  pret aizdevumiem, var pretendēt uz zemākām procentu likmēm un izdevīgākiem kredītu nosacījumiem.

Kā pieteikties Saules Kredīts aizdevumiem?

Saules Kredīts patēriņa kredīts var tikt pieteikts internetā, taču ņem vērā, ka naudu saņemsi tikai pēc līguma parakstīšanas. Lai saņemtu kredītu, Tev būs nepieciešams:

  • reģistrēties aizdevēja mājaslapā un aizpildīt kredītpieteikumu;
  • sagaidīt aizdevēja lēmumu 30-60 minūšu laikā;
  • parakstīt kredītlīgumu.

Ja Saules Kredīts būs lēmis Tev par labu, prasīto kredīta summu saņemsi pēc līguma parakstīšanas. Dodoties parakstīt līgumu, neaizmirsti paņemt līdzi personas apliecinošos dokumentus: pasi vai elektronisko ID karti.

Biežāk uzdotie jautājumi

Kāpēc aizņemties var tikai tās personas, kuru ienākumu līmenis ir vismaz 420 eiro?

Tāpēc ka tādas ir Patērētāju tiesību aizsardzības centra rekomendācijas. Atbildīga kreditēšana paredz, ka aizdevumi tiek piešķirti tikai personām ar atbilstošu maksātspēju. Ja kredīts tiek piešķirts cilvēkam ar nelieliem ienākumiem, tiek radīts risks gan aizdevējam, gan aizņēmējam.

Saules Kredīts izsniedz kredītus aizņēmējiem, kuriem jau ir noformēti kredīti citur, taču viss ir atkarīgs no Tavas maksātspējas un ikmēneša kredītu maksājumu apjoma. Tu vari aizņemties, lai pārfinansētu esošos aizdevumus, bet ņem vērā, ka katrs kredīta pieteikums tiek vērtēts individuāli. Aizdevējam ir tiesības atteikt aizdevumu, ja Tava maksātspēja ir nepietiekama.

Saules Kredīts piedāvā kredīta brīvdienas. Kredīta brīvdienu laikā maksājumi nav jāveic. Tas ir maksas pakalpojums, un precīzu informāciju par tā izmantošanu un par komisijas apjomu uzzināsi savā lietotāja profilā vai sazinoties ar Saules Kredīts konsultantiem.

Aizdevējam ir tiesības atteikt patēriņa kredītu, nepaskaidrojot iemeslus, taču visbiežāk iemesls ir klienta neatbilstoša maksātspēja vai negatīva kredītvēsture. Ja aizdevējs konstatē, ka ikmēneša ienākumu un izdevumu līmenis nav piemērots vēl vienam kredītam, pieteikums tiek noraidīts. Tāpat kredīts netiek piešķirts cilvēkam, kuram ir kavēti maksājumi un neatmaksāti aizdevumi.

Tas ir iespējams, ja Tu regulāri veic kredīta iemaksas un apliecini sevi kā atbildīgu un maksātspējīgu aizņēmēju. Ja Tu vēlies palielināt kredīta summu, sazinies ar Saules Kredīts, lai noskaidrotu, vai šāds pakalpojums ir Tev pieejams.

Saules Kredīts strādā atbilstoši atbildīgas kreditēšanas principiem. Tas nozīmē, ka ikviens kredītpieteikums tiek izvērtēts individuāli, lai pieņemtu objektīvu lēmumu. Pieteikuma izskatīšana un nopietna informācijas pārbaude prasa zināmu laiku, tāpēc Saules Kredīts paziņo klientiem par kredīta piešķiršanu vai atteikumu nevis pēc 15 minūtēm, bet 30-60 minūšu laikā.

Pirms pieteikties pakalpojumam, rūpīgi izvērtējiet savu finanšu stabilitāti un iespēju atvēlēt noteiktu algas daļu pakalpojuma izmantošanai.

Aizņemieties atbildīgi!

Kontakti:

Adrese: Zemitāna iela 2b, Rīga, LV- 1012

E-pasts: [email protected]

Tālrunis: 67 315 002

Atsauksmes un sūdzības

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Lilita

Lilita

Kādreiz aizņēmos saules kredītu, sūdzību man nav, bet vēlos atzīmēt, ka mājaslapa ir ļoti haotiska un neiedveš uzticību. Tagad, kad ir tik daudz citu aizdevēju, noteikti var atrast draudzīgāku un saprotamāku kredītdevēju.

Andrejs

Andrejs

It kā jau ir viņiem licence, bet mājaslapā pat nav kredītu kalkulatora. Negatīvs iespaids, neiesaku.

Kārlis

Kārlis

Kopumā normāls aizdevējs, bet gribētos, lai mājaslapā būtu vairāk informācijas. Tomēr gribas aprēķināt vismaz aptuvenu mēneša maksājumu, kopējo atmaksas summu, lai saprastu, vai vispār vērts pieteikties.

Jānis

Jānis

Izmantoju Saules kredītu agrāk, kad izvēle nebija tik liela, bet tagad ir parādījušies daudzi citi aizdevēji ar saprotāmakiem kredītu nosacījumiem. Domāju, ka var viegli atrast labāko piedāvājumu nekā te.

Valentīna

Valentīna

Kādreiz izmantoju Sauleskredits.lv, un tagad, kad atkal radās nepieciešamība pēc papildu naudas, vērsos atkal pie šī kreditora. Mani patīkami pārsteidza, ka man piedāvāja zemāku procentu likmi, lai gan aizdevuma summa un termiņš bija gandrīz tādi paši kā iepriekš. Iepriecina lojāla attieksme pret pastāvīgajiem klientiem!

Oskars

Oskars

Sauleskredits.lv ir kreditors ar lielu pieredzi un atbildīgu attieksmi. Negribu aizņemties tur, kur
naudu sola piecu minūšu laikā ikvienam, tāpēc izvēlos aizdevēju, kas atklāti saka, ka kredītu noformē vismaz pusstundas laikā un nosaka minimālo ienākumu robežu.

Scroll Up