Finanza – aizdevums ātrai izaugsmei

Vēl viens nebanku aizdevējs, pie kura iespējams noformēt gan ātro kredītu līdz algas dienai, gan patēriņa aizdevumu nopietnākiem tēriņiem, ir Finanza. Pievērs uzmanību šī kredītdevēja piedāvājumam, ja vēlies saņemt kredītu ar elastīgu atmaksas temiņu un atklātiem nosacījumiem.

Finanza ir ilga pieredze patērētāju kreditēšanā. Tas darbojas Latvijas kredītu nozarē kopš 2011. gada. Aizdevējam ir licence, kā arī tas ir Latvijas Alternatīvo finanšu pakalpojumu asociācijas biedrs. Izvēlies Finanza, ja vēlies izvairīties no slēptām komisijām un aizdevumu zemūdens akmeņiem.
Saņemt naudu no Finanza

Finanza piedāvā šādus kredīta veidus:

Īstermiņa kredīts:

 • pieejamā summa no 40€ līdz 700€ (pirmo reizi iespējams aizņemties 200€;
 • atmaksas termiņš no līdz .

Ilgtermiņa kredīts:

 • pieejamā summa no 200€ līdz 1000€
 • atmaksas termiņš no līdz .

Pēc pieteikuma izskatīšanas Finanza informē klientu par savu lēmumu, nosūtot īsziņu. Nepieciešamības gadījumā aizdevējs var sazināties ar klientu, lai noskaidrotu papildu informāciju vai pieprasītu ienākumus apliecinošos dokumentus.

Kāpēc izvēlēties Finanza?

Finanza strādā nebanku kredītu nozarē, un, tāpat kā konkurenti, piešķir aizdevumus internetā. Arī Finanza kredīti ir pieejami bez galvojuma, ķīlas un personīgas klātbūtnes aizdevēja birojā. Galvenās Finanza priekšrocības ir:

 • atbildīga attieksme pret kredītpieteikumiem. Finanza izvērtē saņemtos pieteikumus pusstundas laikā. Tas ir nepieciešams, lai iepazītos ar katra potenciāla aizņēmēja situāciju, pārbaudītu iesniegto datu patiesumu un pārliecinātos par klienta maksātspēju un kredītvēsturi. Šī pieeja ļauj novērst aizdevumu ļaunprātīgu izmantošanu un bezatbildīgu aizņemšanos;
 • likumīga un aizņēmējiem draudzīga kreditēšana. [aizdevējs] komercdarbību regulē gan Patērētāju tiesību aizsardzības centra prasības, gan Latvijas Alternatīvo finanšu pakalpojumu asociācijas kvalitātes standarti. Finanza ievēro aizņēmēju tiesības un īsteno atklātu un godīgu patērētāju kreditēšanu;
 • gatavība palīdzēt klientiem. Finanza piedāvā klientu atbalsta servisu, un pieredzējuši kredītspeciālisti vienmēr ir gatavi atbildēt uz aizņēmēju jautājumiem un palīdzēt rast risinājumu sarežģītā situācijā. Sazināties ar Finanza konsultantiem iespējams ne tikai online čatā, bet arī pa telefonu, e-pastu, Skype un sociālo tīklu starpniecību.

Kā pieteikties Finanza aizdevumiem?

Finanza piedāvā aizdevumus internetā, tāpēc varēsi pieteikties un saņemt nepieciešamo summu, neizejot no mājām. Lai pieteiktos īstermiņa vai ilgtermiņa kredītam, rīkojies šādi:

 • reģistrējies aizdevēja mājaslapā un norādi visus nepieciešamos datus;
 • pārskaiti 0,01 eiro reģistrācijas maksu uz aizdevēja bankas kontu;
 • norādi slaiderī, cik liela summa un uz cik ilgu laiku Tev ir vajadzīga, un nosūti kredītpieteikumu tiešsaistē;
 • sagaidi īsziņu ar aizdevēja lēmumu;
 • saņem naudu savā bankas kontā (ja esi Swedbank, Citadele, SEB vai DNB bankas klients).

Biežāk uzdotie jautājumi

Kam ir pieejami Finanza pakalpojumi?

Finanza kredītiem var pieteikties Latvijas pilsoņi un pastāvīgie iedzīvotāji 20 - 70 gadu vecumā. Izmantot kreditēšanas pakalpojumus var oficiāli nodarbināti cilvēku, kuru ikmēneša ienākumu līmenis pēc nodokļu nomaksas ir ne mazāks par minimālo algu. Aizdevējs ņem vērā arī klienta kredītvēstures statusu.

Tāpēc ka Finanza vēlas samazināt kredītu riskus gan sev, gan aizņēmējiem. Pirmais kredīts ir mazāks, jo aizdevējs vēlas pārliecināties par klienta atbildīgu attieksmi pret aizņemšanos. Ja pirmais aizdevums tiek veiksmīgi atmaksāts termiņā, klients var saņemt lielāku summu, taču ikviens pieteikums tiek izvērtēts, ņemot vērā aizņēmēja pašreizējo maksātspēju un ienākumu līmeni.

Reģistrējoties Finanza mājaslapā, Tu atļauj aizdevējam sazināties ar VSAA, lai iegūtu informāciju par Tavu ienākumu līmeni pēdējo sešu mēnešu laikā. Aizdevējs izmanto Patērētāju tiesību aizsardzības centra vadlīnijas un piešķir aizdevumus tikai tad, ja ir pārliecināts, ka Tavs finansiāls stāvoklis ir pietiekami stabils. Ir ieteicams aizņemties ne vairāk par 20%-40% no ikmēneša ienākumiem, jo atmaksāt lielāku summu var būt problemātiski.

Jā, kredīta atmaksas termiņu iespējams pagarināt uz 7, 14 vai 30 dienām. Par kredīta pagarināšanu jāmaksā komisija, kuras apjoms ir atkarīgs no pagarināšanas laika un kredīta summas. Visu informāciju par kredīta termiņa atlikšanas nosacījumiem atradīsi savā lietotāja profilā.

Finanza nepiedāvā šādus pakalpojumus, jo tie var veicināt vieglprātīgu attieksmi pret aizņemšanos. Noformēt jaunu kredītu var tikai pēc pirmā aizdevuma atmaksas pilnā apjomā. Aizņemoties atkārtoti, varēsi pretendēt uz lielāku summu, ja vien Tev būs atbilstoša maksātspēja.

aizdevējs izskata pieteikumu un izvērtē klienta maksātspēju un kredītvēsturi. Ja tiek pieņemts lēmums par aizdevuma piešķiršanu, Finanza nosūta īsziņu klientam un dažu minūšu laikā pārskaita prasīto summu. Ja Tu izmanto Swedbank, Citadele, SEB vai DNB bankas pakalpojumus, kredīta summu saņemsi nekavējoties, bet pārskaitījumi uz citām bankām aizņem 1-3 darba dienas.

Jā, Finanza izsūta rēķinus uz klienta norādīto e-pastu. Pirmo rēķinu aizņēmējs saņem 10 dienu laikā kopš aizdevuma saņemšanas, ja vien nav noformēts īsāks atmaksas termiņš ( ).

Pirms pieteikties pakalpojumam, rūpīgi izvērtējiet savu finanšu stabilitāti un iespēju atvēlēt noteiktu algas daļu pakalpojuma izmantošanai.

Aizņemieties atbildīgi!

Kontakti:

Adrese: Hospitāļu iela 5A, Rīga, LV-1013

E-pasts: [email protected]

Tālrunis: +371 25442220

Atsauksmes un sūdzības

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Lita

Lita

Nav nekādu īpašo piedāvājumu jaunajiem klientiem. Ja gribat aizņemties samērā nelielu summu, meklējiet citus aizdevējus, lai ietaupītu uz procentu izmaksām.

Andrejs

Andrejs

Ļoti patīk, ka minimālais atmaksas termiņš ir tikai 7 dienas. Pie daudziem citiem kredītdevējiem ir jāgaida vismaz mēnesis, bet šeit patiešām ir pieejams aizdevums līdz algas dienai.

Kristaps

Kristaps

Izmantoju finanza, lai segtu automašīnas remontu. Kopumā normāls aizdevējs, lai gan nauda tiek pārskaitīta pusstundas, nevis 15 minūšu laikā.

Una

Una

Man ne īpaši patīk Finanza mājaslapa, tā atstāj vieglprātīgu iespaidu – fona attēli, krāsas kaut kā liek aizdomāties par aizdevēja drošumu. Aizņemšanās nosacījumi gan ir tādi paši kā visur citur, nekā īpašā.

Veronika

Veronika

Maza, nepiepildīta mājaslapa, ko ir ļoti neērti izmantot. Neesmu cilvēks, kurš var aizņemties naudu, neredzot informāciju par aizdevēju, kredītlīgumu, detalizētus pakalpojumu aprakstus. Finanza attieksme pret kredītiem man nepatīk – tie tiek pasniegti kā ļoti ātrs ikdienas pakalpojums, nevis atbildīgs solis.

Aleksandra

Aleksandra

Jaunie klienti nevar aizņemties ar 100% atlaidi procentiem. Ņemot vērā, ka daudzi citi kreditori nodrošina šādu iespēju, tas jau ir liels trūkums Finanza piedāvājumam.

 Indra

Indra

Kārtējais jauns kreditors ar minimāli informatīvu mājaslapu un pāris pakalpojumiem. Iesaku labāk izvēlēties sen zināmus un pārbaudītus kredītdevējus.

Rihards

Rihards

Spriežot pēc mājaslapas satura, jaunajiem klientiem netiek dota iespēja aizņemties bez procentiem, toties ir pieminētas kaut kādas akcijas, kredītu izpārdošana u.tml. Man tas neiedveš uzticību, šķiet, ka kredīti un akcijas īsti neiet roku rokā. Būtu labāk piedāvājuši 100% atlaidi jaunajiem aizņēmējiem un viss.

Scroll Up