NordCard – kredītlimits līdz 3000 eiro

Kredītlimits uz konta – tāds ir aizdevēja NordCard pakalpojums. Atšķirībā no ātrā kredīta, kredītlimitam ir plašākais pielietojuma spektrs, bet, salīdzinājumā ar kredītkartēm, nav vajadzīga papildu karte, jo kredītlimita summa tiek pārskaitīta uz Tavu bankas kontu. NordCard kredītlimits var būt parocīgs gan nestandarta notikumiem ikdienā, gan ilgtermiņa plāniem.

NordCard kredītlimits sniedz papildu finanšu drošību, pārliecību par to, ka nepieciešamības gadījumā Tavā rīcībā būs vajadzīgā naudas summa. Kredītlimitu savā kontā saņemsi . Vari pārskaitīt visu summu uzreiz vai daļēji, vai atstāt to kā rezervi nākotnei. NordCard garantē, ka procenti būs jāmaksā tikai par iztērēto summu.

Saņemt naudu no NordCard

NordCard piedāvā šādus kredīta veidus:

Kredītlimits uz konta:

  • pieejamā summa no 100€ līdz 3000€;
  • atmaksas termiņš no 1 mēneša līdz 5 gadi.

Kāpēc izvēlēties NordCard?

NordCard piedāvā mūsdienīgu, parocīgu finanšu pakalpojumu, kas var palīdzēt dažādās situācijās. Kredīlimits noderēs gan plānotiem tēriņiem, piemēram, ceļojumam vai remontam, gan neparedzētiem apstākļiem. Nepieciešamības gadījumā ar kredīlimita palīdzību var segt ārsta vizīti, auto remontu un citus neplānotus tēriņus.

NordCard kredītlimitam ir fiksēta aizņēmuma likme mēnesī un ļoti elastīgs atmaksas termiņš. Tu vari pats regulēt kredīta atmaksu, ik mēnesi veicot minimālās kredīta iemaksas vai atmaksājot iztērēto summu pēc iespējas ātrāk. NordCard nodrošina godīgus kredītlimita nosacījumus, tāpēc atmaksāsi tikai to, ko patiešām esi iztērējis, nevisp pilnu kredītlimita apjomu.

Kā pieteikties NordCard aizdevumiem?

Saņemt kredīlimitu uz konta var . Viss, kas Tev jādara, ir jāvelta dažas minūtes kredītpieteikuma nosūtīšanai aizdevēja mājaslapā. NordCard kredīlimitam var pieteikties, izpildot šādus soļus:

  • aizpildi pieteikuma anketu NordCard mājaslapā, norādot vēlamo kredītlimita apjomu, savu kontaktinformāciju un datus par ienākumu līmeni;
  • sagaidi aizdevēja atbildi, kas ir zināma , parasti pēc 30-60 minūtēm no pieteikšanās brīža;
  • pozitīva lēmuma gadījumā kredītlimits tiks pārskaitīts uz Tavu bankas kontu . Tu vari atzīmēt, vai vēlies saņemt kredītlimitu pilnā apjomā, daļēji vai atstāt to rezervē.

Pirms pieteikties pakalpojumam, rūpīgi izvērtējiet savu finanšu stabilitāti un iespēju atvēlēt noteiktu algas daļu pakalpojuma izmantošanai.

Aizņemieties atbildīgi!

Kontakti:

Adrese: Baznīcas iela 31-12, Rīga, LV-1010

E-pasts: [email protected]

Tālrunis: 62 004 400

Atsauksmes un sūdzības

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Ieva

Ieva

Izmantoju kredīlimitu kā finanšu drošības spilvenu. Kredītlimits man ir rezervē, uz savu kontu es to nepārskaitu, kamēr nerodas tāda nepieciešamība. Piemēram, kad jāapmaksā kāds rēķins, bet alga vēl tālu, kad gribu nopirkt aviobiļetes ar labu atlaidi. Cenšos neiztērēt daudz, jo iztērēto summu atmaksāju jau no nākamās algas, lai ietaupītu uz procentiem.

Arvīds

Arvīds

Izmantoju kredītlimitu, lai attīstītu savu mazo biznesu. Esmu pašnodarbinātais, un līdz ar to kredīts uzņēmumam man nav pieejams. Tā vietā ļoti parocīgs ir kredīlimits uz konta, saņemu vajadzīgo summu, kad vien tā nepieciešama, un pakāpeniski virzos uz priekšu. Izmantojot nord card, iegādājos jaunus materiālus (esmu rotu dizaineris) un izveidoju profesionālu portfolio.

Vera

Vera

Kredīlimits ir labs palīgs ceļojumā. Es vienmēr braucu uz ilgu laiku un tērēju daudz, tāpēc man patīk, ka bankas kontā vienmēr ir pietiekama summa. Gada laikā atmaksāju iztērēto, lai pēc tam dotos jaunajā piedzīvojumā!

Krix

Krix

Nordcard ir OK, izmantoju kredītlimitu mājokļa remontam. Visu nopirku ātri, ļoti iepriecināja, ka remonts neievilkās uz gadiem. Taču kopējā atmaksas summa ir paliela, atmaksāt visu pāris mēnešos nevaru, tāpēc procentu dēļ pārmaksāšu daudz. Bet nevar jau teikt, ka nordcard par to nebrīdināja, visa informācija ir pieejama vēl pirms pieteikšanās.

Scroll Up