Monify – Ātrie kredīti biznesam. Operatīvi un izdevīgi

Ikviens uzņēmējs vēlas sasniegt vairāk, bet ambīcijām ir nepieciešami resursi. To nodrošina nauda, un naudu biznesa vajadzībām mūsdienās var iegūt arī tiešsaistē. Jauns spēlētājs nebanku kreditēšanas nozarē ir Monify – uzņēmums, kas piedāvā ātros kredītus uzņēmumiem.

Monify strādā visās Baltijas valstīs, kā arī Polijā, tas piedāvā ātrāku kredītu noformēšanu nekā bankas un daudzi nebanku aizdevēji un var palīdzēt iegūt naudu tad, kad nav laika gaidīt. Uzzini vairāk par Monify priekšrocībām un izmantošanas nosacījumiem!

Apskatīties piedāvājumu

Monify piedāvā šādus kredīta veidus:

Kredīts biznesam:

  • kredītlimita apjoms no 1000€ līdz 100000€;
  • kredīta atmaksas termiņš no līdz ;
  • pieteikuma izskatīšana 1 stundas laikā;
  • individuāli noteikta procentu likme no 3,5% līdz 7%.

Monify kredīts ir pieejams uzņēmumiem ar vismaz 12 mēnešu lielu darbības pieredzi un apgrozījumu virs 30 000 eiro. Kredīts tiek izsniegts pret uzņēmuma īpašnieka galvojumu.

Kāpēc izvēlēties Monify?

Monify biznesa kredīts var būt noderīgs ikvienam uzņēmumam, kam nepieciešami papildu līdzekļi, un nav laika gaidīt bankas lēmumu. Monify lielākā priekšrocība ir ātrā kredīta pieteikuma izskatīšana, kas aizņem tikai vienu stundu. Kā tiek panākts šāds rezultāts?

Pirmkārt, uzņēmums kredītspeciālistiem ir pieeja elektroniskajām datubāzēm, kas ļauj pārbaudīt klienta maksātspēju. Otrkārt, biznesa kredīts tiek piešķirts bez ķīlas. Treškārt, Monify ir viens no nedaudzajiem biznesa kredītiem, ko var noformēt tiešsaistē. Uzņēmums sniedz iespēju parakstīt kredītlīgumu ar elektronisko parakstu.

Monify finanšu risinājums var būt piemērots gan kā patstāvīgs aizdevums, gan kā parocīgs papildinājums bankas kredītam. Kā zināms, bankas nelabprāt piešķir apjomīgus aizdevumus arī tad, ja aizņēmēja maksātspēja ir pietiekama, tāpēc šādā situācijā nebanku kredīts var palīdzēt sasniegt ieplānotos mērķus.

Kā pieteikties Monify?

Monify pakalpojums ir ātrais kredīts, tāpēc pieteikšanās aizdevumam un aizdevuma noformēšana notiek tiešsaistē, tāpat kā ātro kredītu patērētājiem gadījumā. Taču Monify piedāvā aizdevumus biznesa mērķiem, nevis privātajam patēriņam, tāpēc pieteikšanās un kredīta apstiprināšanas procedūra ir drusku garāka. Lūk, kā viss notiek:

  • Piesakies aizdevumam Monify mājaslapā;
  • Nosūti kreditoram uzņēmuma bankas konta izrakstu par pēdējiem 12 mēnešiem PDF formātā;
  • Pagaidi, kamēr Monify darbinieki pārbauda saņemto informāciju un novērtē uzņēmuma maksātspēju;
  • Pozitīva lēmuma gadījumā saņem kredīta piedāvājumu;
  • Ja piekrīti, paraksti kredīta līgumu ar elektroniskā paraksta starpniecību;
  • Saņem naudu savā kontā līgumā noteiktajā termiņā.

Procentu maksājums par Monify kredīta izmantošanu jāveic divas reizes mēnesī. Visa informācija par kredīta atmaksu atrodas kredītlīgumā, kas tiek individuāli sagatavots katram klientam.

Biežāk uzdotie jautājumi

Vai Monify piedāvā kredītus biznesa uzsākšanai?

Nē, lai saņemtu Monify biznesa kredītu, uzņēmumam jānostrādā vismaz 12 mēneši. Kredīts biznesa uzsākšanai pagaidām neietilpst Monify pakalpojumu klāstā.

Monify biznesa kredīti ir piemēroti uzņēmumiem ar vismaz 12 mēnešus garu darbības pieredzi un apgrozījumu virs 30 000 eiro.

Kredīta pieteikumā nav atsevišķas sadaļas kredīta izmantošanas mērķim. Ja kredītspeciālists vēlas iegūt papildu informāciju par potenciālu aizņēmēju, tas sazinās ar klientu pēc pieteikuma izskatīšanas.

Monify biznesa kredīts tiek pārskaitīts uz aizņēmēja bankas kontu pilnā apjomā, un aizņēmējs pats izvēlas, cik daudz un kādiem mērķiem tērēt saņemto summu. Procentu maksa par kredīta izmantošanu tiek aprēķināta no pilnas aizdevuma summas, neatkarīgi no tā, vai nauda ir vai nav izmantota.

Monify pakalpojumi ir pieejami internetā, uzņēmuma mājaslapā. Pieteikšanās aizdevumam un saziņa ar klientu notiek elektroniski, taču uzņēmumam ir savs birojs Rīgā, tāpēc nepieciešamības gadījumā iespējams apmeklēt Monify arī klātienē. Papildu informāciju par aizņemšanos un kredīta atmaksu var iegūt, rakstot uz uzņēmuma e-pasta adresi.

Kredīta pieteikumā nav jānorāda nozare, kurā strādā uzņēmums. Galvenais nosacījums aizdevuma saņemšanai ir atbilstošā maksātspēja un stabila finanšu situācija. Neskaidrību vai šaubu gadījumā Monify pārstāvis sazināsies ar klientu, lai noskaidrotu atbildes uz interesējošajiem jautājumiem un pieņemtu atbildīgu lēmumu par kredīta piešķiršanu.

Pirms pieteikties pakalpojumam, rūpīgi izvērtējiet savu finanšu stabilitāti un iespēju atvēlēt noteiktu algas daļu pakalpojuma izmantošanai.

Aizņemieties atbildīgi!

Kontakti:

Adrese: Dzirnavu iela 36, Rīga, LV – 1010

E-pasts: [email protected]

Tālrunis: +37167881515

Atsauksmes un sūdzības

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Karina

Karina

Patīk, ka Monify skaidri pasaka, ka sadarbojas tikai ar uzņēmumiem ar pietiekami lielu apgrozījumu un stabiliem finanšu rādījumiem. Kaut kā negribas aizņemties biznesam tur, kur naudu sola ikvienam, bet iespaids par Monify ir ļoti labs.

Viesturs

Viesturs

Mājaslapa un komunikācija ar lietotāju ir ļoti profesionālas, domāju pieteikties kredītam biznesa uzsākšanai, bet nesanāca – Monify aizdod naudu tikai tiem, kuri ir nostrādājuši vismaz gadu, turklāt arī apgrozījuma prasības ir augstas. Nāksies meklēt citu aizdevēju.

Jana

Jana

Monify izdevās apvienot ātros un biznesa kredītus, lai gan šķiet, ka šie divi pakalpojumi nav savienojami. Pagaidām vēl neesmu pieteikusies aizdevumam, apsveru dažādas iespējas, bet Monify piedāvājums noteikti ir vērā ņemams.

Scroll Up