MoneyMetro patēriņa aizdevumi

Vai ir iespējams vidusceļš starp interneta kredītu un ierastu aizdevumu? Jā, un to piedāvā MoneyMetro – kredītdevējs, kas izsniedz patēriņa kredītus līdz pat €. Droša aizņemšanās, ātra apkalpošana un iespēja saņemt aizdevumu ar zemu procentu likmi – lūk, iemesli, kāpēc vērts iepazīties ar MoneyMetro piedāvājumu.

Tāpat kā citi nebanku kredītdevēji, MoneyMetro piedāvā pieteikties kredītam tiešsaistē. Parakstot savu pirmo kredītlīgumu klātienē, MoneyMetro klienti var turpmāk izmantot kreditēšanas pakalpojumus internetā un saņemt naudu, neizejot no mājām.

Saņemt naudu no MoneyMetro

MoneyMetro piedāvā šādus kredīta veidus:

Patēriņa kredīts:

  • pieejamā summa no 100€ līdz 3000€ (€ pirmajā aizņemšanās reizē);
  • atmaksas termiņš no līdz .

Pievērs uzmanību tam, ka, lai gan pirmais MoneyMetro kredīts tiek izsniegts ar 100% atlaidi komisijas maksai, kredītam nav summas ierobežojumu. Arī jaunie klienti var aizņemties līdz 3000€, ja vien viņiem ir atbilstoša maksātpēja, un viņi atbilst aizdevēja prasībām.

Kāpēc izvēlēties MoneyMetro?

MoneyMetro ir uzticams un atbildīgs kredītdevējs, Latvijas Alternatīvo finanšu pakalpojumu asociācijas (LAFPA) biedrs. Savā darbā MoneyMetro izmanto LAFPA kvalitātes vadlīnijas, kas nodrošina klientiem labāku aizņemšanās pieredzi – Klientu hartu un Labās prakses standartu.

 

Aizņemoties MoneyMetro, Tu vari būt drošs, ka Tavas tiesības tiek aizsargātas un ka vienmēr saņemsi pilnu un aktuālu informāciju par aizņemšanās nosacījumiem.

 

Galvenā MoneyMetro priekšrocība ir zema procentu likme. Salīdzinājumā ar citiem kredītdevējiem, tostarp līzinga uzņēmumiem, MoneyMetro patēriņa kredīta kopējā atmaksas summa ir mazāka, pat ar maksimālo atmaksas termiņu. Tāpēc MoneyMetro kredītu iespējams izmantot dažādās situācijās, kad citi kredīti nav tik izdevīgi aizņēmēja budžetam.

 

MoneyMetro filiāles atrodas dažādās Latvijas pilsētās un vairākās Rīgas apkaimēs, tāpēc Tev nebūs jādodas tālu, lai parakstītu savu pirmo kredītlīgumu.

Kā pieteikties MoneyMetro aizdevumiem?

MoneyMetro apvieno interneta kredītu tehnoloģijas ar tradicionāliem aizdevumu piešķiršanas veidiem. Lai pieteiktos patēriņa kredītam, Tev jāiziet divi posmi – internetā un klātienē. Lūk, kā tas notiek:

  • aizpildi kredīta pieteikumu MoneyMetro mājaslapā, norādot vēlamo kredīta summu, atmaksas termiņu un informāciju par sevi;
  • 30 minūšu laikā sagaidi zvanu no MoneyMetro pārstāvja. Sarunas laikā jūs vienosieties par kredīta nosacījumiem;
  • pēc kredīta apstiprināšanas dodies uz jebkuru MoneyMetro filiāli, lai parakstītu kredītlīgumu un saņemtu naudu. Ja kredīta saņemšanai būs nepieciešami ienākumus apliecinošie dokumenti, uzrādi tos MoneyMetro darbiniekam.

Pozitīvi ir tas, ka parakstīt kredītlīgumu nepieciešams tikai pirmajā reizē. Visi nākamie MoneyMetro aizdevumi būs Tev pieejami tiešsaistē. Vienīgais nemainīgas nosacījums – pietiekama maksātspēja un bankas konta izraksts kredītiem virs 1000 EUR.

 

Biežāk uzdotie jautājumi

Kam pieejams MoneyMetro.lv kredīts?

Lai saņemtu MoneyMetro aizdevumu, Tev jābūt Latvijas rezidentam 25 - 80 gadu vecumā, ar regulāriem oficiāliem ikmēneša ienākumiem vismaz 500 EUR.

Jā, MoneyMetro patēriņa aizdevums tiek piešķirts bez ķīlas un galvojuma, tāpēc tas ir pieejams vienas darba dienas laikā.

Jaunajiem klientiem ir pieejams MoneyMetro patēriņa aizdevums līdz €. Pārliecinoties par aizņēmēja maksātspēju un atbildīgu attieksmi pret aizdevumu, MoneyMetro var palielināt kredītlimitu nākamiem aizdevumiem.

Tāpēc ka MoneyMetro ievēro atbildīgas kreditēšanas principus un vēlas līdz minimumam novērst kredīta riskus gan sev, gan saviem klientiem. Bankas konta izraksts par pēdējiem trīm mēnešiem ļauj pārliecināties par aizņēmēja maksātspēju, regulāriem ienākumiem un atbildīgu attieksmi pret finansēm.

Aizpildīt sākotnējo kredīta pieteikumu MoneyMetro mājaslapā var bez dokumentu iesniegšanas, taču, parakstot līgumu, Tev būs jāuzrāda pase. Ņem vērā, ka aizdevumiem virs 1000 EUR jāuzrāda bankas konta izraksts, tāpēc MoneyMetro patēriņa kredīts nav pielīdzināms īstermiņa aizdevumiem, ko var saņemt bez dokumentu iesniegšanas.

Klientiem ar atbilstošu maksātspēju MoneyMetro piedāvā palielināt esošā aizdevuma apjomu vai saņemt jaunu patēriņa kredītu kredītlimita ietvaros. Ja Tev ir nepieciešami papildu finanšu līdzekļi, sazinies ar MoneyMetro, lai noskaidrotu, cik liela summa ir Tev vēl pieejama.

Jā, šāds pakalpojums ir pieejams, taču kredīta atmaksas termiņa pagarināšana nenozīmē, ka Tev nebūs jāmaksā nekas. MoneyMetro iekasē komisiju par kredīta izmantošanu, tāpēc atliekot kredīta termiņu, Tev būs jāmaksā tikai patēriņa aizdevuma procentus. MoneyMetro iesaka pagarināt kredītu ne vairāk kā 2 reizes līguma darbības laikā.

Pirms pieteikties pakalpojumam, rūpīgi izvērtējiet savu finanšu stabilitāti un iespēju atvēlēt noteiktu algas daļu pakalpojuma izmantošanai.

Aizņemieties atbildīgi!

Kontakti:

Adrese: Rīga, Mazā Nometņu iela 27

E-pasts: [email protected]

Tālrunis: +371 67600777

Atsauksmes un sūdzības

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Inga

Inga

Salīdzinājumā ar citiem kredītdevējiem, Moneymetro atstāj nopietna kreditora iespaidu. Var jau būt, ka kādam nepatīk, ka jāiet parakstīt līgums klātienē, un ka prasītais ienākumu līmenis ir augstāks nekā citur, bet man tieši šīs prasības iet pie sirds – nav sajūtas, ka te naudu izdod ikvienam pa labi un pa kreisi.

Valērijs

Valērijs

Neredzu nevienu iemeslu izvēlēties moneymetro, ja to pašu pakalpojumu var saņemt internetā. Esmu gatavs uzrādīt bankas konta izrakstu, taču kāpēc man jāiet parakstīt līgums pat par mazu summu? Domāju, ka aizdevumus zem 500 eiro var piešķirt arī tiešsaistē.

Kristers

Kristers

Jā, moneymetro aizdevums nav tik vienkārši saņemams kā ātrais kredīts, taču ir arī priekšrocības – procentu likme tiešām zemāka nekā citur, un tas ir pietiekams arguments, kāpēc aizņemties šeit.

Anda

Anda

Man patīk MoneyMetro nopietna attieksme un zemas procentu likmes. Tas varbūt nav pazīstamākais aizdevējs, bet noteikti viens no draudzīgākajiem!

Scroll Up