Kredītu apvienošana – risinājums sarežģītās situācijās

Mūsdienās gandrīz ikvienam cilvēkam var rasties vajadzība pēc papildu naudas. Patēriņa kredīti, īstermiņa aizdevumi, kredītlīnijas un kredītkartes – visi šie aizdevumu veidi var palīdzēt tikt galā ar grūtībām, finansēt ieceres un piepildīt sapņus, taču ne vienmēr aizņemšanās pieredze ir pozitīva.

Ja jūti, ka veikt ikmēneša kredītu maksājumus kļūst arvien grūtāk un, ja parādi jau sāka veidoties, mūsu jaunākais raksts par aizdevumu refinansēšanu ir domāts tieši Tev! Kredītu apvienošana būs noderīga arī tiem, kuri vēl tikai plāno aizņemties – lasi un uzzini, kā pasargāt sevi no parādiem!

Situācijas, kad kredītu apvienošana palīdz ietaupīt

Kredītu apvienošanas iespējas ir dažādas, taču kopumā var izdalīt četras situācijas, kad aizņēmēji visbiežāk izvēlas apvienot jeb pārfinansēt aktīvos kredītus. Tās ir finanšu paŗvērtēšana, maksātspējas kritums, labākāis piedāvājums un vairāku kredītu atmaksa. Vēršam Tavu uzmanību tam, ka kredītu pārfinansēšana ir iespējama gan ar, gan bez parādiem, taču vienmēr ir labāk savlaicīgi apvienot aizdevumus, nekļūstot par parādnieku.

1. Savu finanšu iespēju pārvērtēšana

Lai gan daudzi kreditori nebeidz uzsvērt, cik svarīga ir atbildīga aizņemšanās, reizēm aizņēmēji pārvērtē savas iespējas atmaksāt kredītu termiņā. Īpaši izplatīta šī problēma ir īstermiņa aizdevumu lietotāju vidū. Šķiet, ka 50 – 100 eiro lielu aizdevumu var mierīgi atmaksāt jau no nākamās algas, taču vērā netiek ņemti citi tēriņi, neparedzētas situācijas un kopējā finanšu situācija.

Kredītu nākas pagarināt, un tā izmaksas aug ģeometriskajā progresijā. Šajā gadījumā kredītu apvienošana ir teju vienīgā iespēja atmaksāt parādus. Savlaicīgi pārfinansējot aizdevumus, Tu izvairīsies no sava vārda iekļaušanas parādnieku reģistrā, jo tas notiek 60 dienas pēc kredīta termiņa kavējuma.

2. Maksātspējas pazemināšanās

Ikviens aizdevums ir samērā riskants pasākums, jo aizņēmēji nevar būt simtprocentīgi pārliecināti par nākotnes finanšu drošību. Riska pakāpe palielinās, ja tiek izmantoti ātrie kredīti ar neelastīgiem atmaksas nosacījumiem.

Šajā gadījumā pat neliela maksātspējas pazemināšanās var vest pie parādu veidošanas. Kredītu apvienošana ļauj pārvērst vairākus īstermiņa aizdevumus par vienu ilgtermiņa kredītu, ko var atmaksāt vairāku mēnešu garumā. Šo iespēju vērts izmantot, ja aizņēmēju piemeklē slimība, tiek pazemināta alga vai zaudēta darbavieta, piedzimst bērns vai rodas nepieciešamība finansiāli palīdzēt ģimenes locekļiem.

3. Labāka piedāvājuma parādīšanās

Patēriņa kredītu tirgus Latvijā ir pietiekami aktīvs, un ik pa laikam parādās jauni piedāvājumi, kas var būt draudzīgāki nekā sākotnēji noformēts aizdevums. Daudzi cilvēki, piesakoties ātrajiem kredītiem, nemaz nezina par tādu iespēju kā īstermiņa kredītu apvienošana.

Mūsu ieteikums ikvienam aizņēmējam ir turpināt pētīt kredītu tirgu arī pēc tam, kad kredīts ir noformēts un nauda pārskaitīta. Iespējams, Tu ieraudzīsi izdevīgu pārkreditēšanas piedāvājumu, kas ļauj atmaksāt kredītu vai kredītus ērtāk un ģimenes budžetam drošāk.

4. Ērtāka vairāku kredītu atmaksa

Aizņēmējam var būt pietiekama maksātspēja, stabila finanšu situācija un visas izredzes norēķināties ar kreditoriem termiņā, taču dažkārt sākotnējie kredītu atmaksas nosacījumi ir neērti un neizdevīgi. Ikvienam aizdevumam ir savs atmaksas termiņš, ikvienam kreditoram – sava banka, no kuras ir atkarīgs maksājuma apstrādes ātrums.

Papildu traucēklis ir atšķirīgas procentu likmes, kuru dēļ kopējā pārmaksa par kredītu var pārsniegt 100% no aizdevumu pamatsummas. Kā tikt galā ar šo situāciju? Piesakoties kredītu apvienošanai. Tā ļaus noteikt vienu ikmēneša maksājuma datumu un vienoto procentu likmi, tāpēc kredīta atmaksa būs vienkāršāka un ātrāka.

БАНКРОТ-1-1024x683

Aizdevums parādu segšanai

Svarīgi atcerēties, ka kredītu apvienošana nav vienkārši jauns aizdevums, kuru var izmantot gan esošo parādu atmaksai, gan citiem tēriņiem. Gluži otrādi, pārkreditēšana ir īpašais pakalpojums, kura vienīgais mērķis ir aktīvo parādsaistību segšana.

Gan atbildīgie kreditori, gan NetCredit speciālisti akcentē, ka nedrīkst pieteikties jaunam aizdevumam, lai segtu vecus parādus. Tā vietā izmanto kredītu apvienošanu – mūsdienīgu, atbildīgu un likumīgu veidu, kā tikt galā ar aizdevumu slogu.

Mēs, NetCredit komanda, iesakām pārkreditēt aizdevumus, negaidot parādu veidošanos. Visērtāk to var izdarīt internetā, izmantojot nebanku kredītdevēju pakalpojumus. Pastāstīsim raksta turpinājumā, kā ir iekārtota nebanku pārkreditēšana!

Kredītu apvienošana internetā – jauns aizdevums vienas dienas laikā

Pašlaik kredītu apvienošana ir pieejama ne tikai bankās, bet arī pie dažādiem nebanku kredītdevējiem, kas savus pakalpojumus piedāvā internetā. Lai gan atsevišķās situācijās pārkreditēšanas līguma noformēšanai ir nepieciešama aizņēmēja personīgā klātbūtne, pieteikšanās kredītu apvienošanai un komunikācija ar aizdevēju parasti notiek elektroniski.

Lai apvienotu esošos aizdevumus, Tev ir jāveic šādi soļi:

  • salīdzini pārkreditēšanas piedāvājumus un izvēlies kreditoru;
  • aizpildi pārkreditēšanas pieteikumu kreditora mājaslapā, norādot visu informāciju par sevi un aktīvajiem kredītiem;
  • sagaidi atbildi no kredītdevēja un uzzini, ar kādiem nosacījumiem tas ir gatavs piedāvāt Tev aizdevumu restrukturizāciju;
  • vienojies ar aizdevēju par līguma detaļām un apstiprini kredītu apvienošanu;
  • paraksti kredītlīgumu elektroniski, aizdevēja birojā vai saņem līgumu ar kurjerpasta starpniecību.

Pēc līguma parakstīšanas pārfinansēšanas summa tiks pārskaitīta uz Tavu bankas kontu, un Tu varēsi nekavējoties segt aktīvās parādsaistības pilnā apjomā. Pēc tam Tev paliks aktīvs viens ilgtermiņa aizdevums, ko varēsi atmaksāt, ik mēnesi veicot nelielas iemaksas.

Vēl viena iespēja pārfinansēt aizdevumu internetā ir vēršanās pie kredītu brokera. Starpnieki sadarbojas ar dažādām kredītiestādēm un var palīdzēt sazināties ar kredītiestādēm, par kurām pats aizņēmējs nemaz nav zinājis vai nebija domājis apskatīt viņu piedāvājumu. Izmantojot kredītu brokera pakalpojumus, pievērs uzmanību tam, vai starpnieks pieprasa komisiju par saviem pakalpojumiem. Par citām kredītu apvienošanas izmaksām pastāstīsim raksta turpinājumā!

Untitled-design-5-1024x683

Cik izmaksā kredītu apvienošana?

Pirmām kārtam atgādinām, ka kredītu apvienošana ir jauns aizdevums ar savu procentu likmi un atmaksas grafiku. Tas nav bezmaksas pakalpojums, tāpēc aizņēmējam jārēķinās ar procentu pārmaksu. Taču, salīdzinājumā ar īstermiņa aizdevumu izmaksām, pārkreditēšana ir draudzīgāka aizņēmēja budžetam, jo:

  • visam aizdevumam ir viena fiksēta procentu likme;
  • kredītam ir noteikts garš atmaksas termiņš un salīdzinoši mazi ikmēneša maksājumi.

Kreditori, kas piedāvā pārkreditēšanas pakalpojumus, var pieprasīt komisiju par līguma noslēgšanu un jauna kredīta piešķiršanu. Tiem aizņēmējiem, kuri vēlas pārfinansēt hipotekāro aizdevumu jārēķinās arī ar to, ka vajdzēs apmaksāt notāra pakalpojumus un valsts nodevas. Šāda tipa pārkreditēšana ir laikietilpīgāka, savukārt īstermiņa kredītu apvienošana var tikt noformēta vienas dienas laikā.

Kredītu apvienošana parādniekiem

Aktīvie parādi un negatīva kredītvēsture neliedz aizņēmējam pieeju kredītu apvienošanai, taču šajā gadījumā atbilstoša kreditora meklējumi var būt sarežģītāki, un piedāvātie pārkreditēšanas nosacījumi – stingrāki. Mūsu platformā Netcredit.lv ir atrodami arī tie kreditori, kuri sadarbojas ar aizņēmējiem sarežģītā dzīves situācijā.

Kredītu apvienošana parādniekiem ar sliktu kredītvēsturi gandrīz vienmēr ir pieejama tikai pret ķīlas nodrošinājumu. Taču tieši pārkreditēšana, nevis kārtējais īstermiņa aizdevums var palīdzēt patiešām atbrīvoties no parādu sloga, tāpēc iesakām izmantot kreditoru sniegtās iespējas!

Kredītu apvienošana ir pakalpojums, ko vērts izmantot savlaicīgi, lai saņemtu izdevīgāku piedāvājumu un samazināt aizdevumu kopējās izmaksas. Izmanto mūsu platformu Netcredit.lv un atrodi kreditoru, kas piedāvā Tev piemērotākos pārkreditēšanas nosacījumus!

Lasīt saistītos rakstus

Visi ieraksti
Visi ieraksti
Scroll Up