Kredītu apvienošana bez ķīlas – izdevīgs risinājums tavam maciņam

Kredītsaistības mūsdienās sabiedrībā nav retums. Daudziem ir vairākas kredītsaistības vienlaicīgi – patēriņa kredīts, auto kredīts, arī ātrais kredīts vai vēl kāds no citiem kredītu veidiem, kas ņemts pie dažādiem aizdevējiem.

Mainoties finansiālajai situācijai vai saprotot, ka kredīti atņem ļoti lielu, būtisku ienākumu daļu, var rasties vēlme pēc izmaiņām kredītēšanas procesos. Šādos un vēl citos gadījumos var palīdzēt pārkreditācijas process.

Kas tas ir, vai ir iespējama arī kredītu apvienošana bez ķīlas un kādās situācijās to izvēlēties ir ieteicams? To visu lasi un uzzini šajā rakstā!

Kredītu apvienošana un priekšrocības

Pārkredītācija jeb kredītu apvienošana ir pārbaudīts risinājums, lai atbrīvotos no liela parādu sloga. Kredītu apvienošana kā risinājums darbojas situācijās, kad cilvēkam nepieciešams apvienot vairākus dažādus kredītus, apvienojot tos vienā maksājumā pie konkrēta aizdevēja.

Kādas priekšrocības šāds aizdevuma veids sniedz?

1. Atvieglota samaksa

Šādā veidā vari garantēt laika ietaupīšanu, jo nebūs nepieciešams aizdevumu apmaksāt katram no aizdevējiem atsevišķi.

Veicot pārkreditācijas procesu, visi maksājumi pārtop vienā kopīgā, kas nozīmē, ka ik mēnesi nāksies veikt tikai viena kredīta apmaksu, būtiski vienkāršojot procesu.

2. Naudas ietaupījums

Viens no būtiskākajiem aspektiem, dodot priekšroku kredītu apvienošanai jeb refinansēšanai, ir tieši naudas ietaupījums. Apvienošanas procesā, visiem iepriekšējiem maksājumiem pārtopot vienā kopīgā, tiek piemērota arī viena kopīga procentu likme. Tas ļauj izvairīties no dažādajiem noteikumiem, ko nosaka katrs kredītdevējs savam aizņēmuma veidam un apmēram.

Šī vienotā procentu likme noteikti atšķirsies no šī brīža esošās, un ļoti iespējams, ka tā būs pat zemāka, ļaujot atmaksas procesā ietaupīt naudu.

3. Vienkāršots process

Lai izbēgtu no radītā jucekļa maksājumu veikšanā, var palīdzēt kredītu apvienošana. Ik mēnesi nākas veikt dažādu rēķinu apmaksu – elektrība, interneta pieslēgums, telefons, ūdens apgāde, arī īre, apkure un vēl daudz kas cits. Un tam pa vidu vēl vairāki maksājumi dažādiem kredītdevējiem, kuriem atmaksa jāveic dažādos datumos un apmēros.

Tas viss var radīt lielu jucekli, kā rezultātā kādu rēķinu var arī aizmirst. Visus kredītus apvienojot vienā, var ievērojami atvieglot maksāšānas procesu.

4. Plašas iespējas

Katrs aizdevējs nosaka savus kredītu izsniegšanas noteikumus. Ja viens, piemēram, nepiedāvā saņemt aizņēmumu bez oficiālas darba vietas, tad cits pieprasīs izcilu kredītvēsturi vai ķīlu un galvojumu.

Ņemot vērā katra indivīda situāciju, iespējama:

 • Kredītu apvienošana bez ķīlas un galvotāju
 • Kredītu apvienošana arī ar sliktu kredītvēsturi
 • Kredītu apvienošana bez darba vietas
 • Pārkreditācija no 20 gadu vecuma un vēl jaunākiem – 18 gadīgiem cilvēkiem

Kredītu apvienošanas iespējas ir dažādas.

5. Saprotami, vienoti atmaksas noteikumi

Ja iepriekš, kad slēdzi līgumu par katru no aizdevumiem, katrs kredītdevējs noteica savus atmaksas noteikumus, tad, izvēloties kredītu apvienošanu, tā kļūs par pagātni.

Apvienotajam maksājumam būs vienoti atmaksas noteikumi, kas būs spēkā līdz kredīta atmaksas noslēgumam. 

Kas ir kredītu apvienošana bez ķīlas?

Šāda iespēja ir pieejama pie vairākiem aizdevējiem, taču jāņem vērā kāds būtisks noteikums – lai būtu pieejami kredīti bez ķīlas un galvotāja, ir jānorāda stabili ikmēneša ienākumi.

Kredītdevējs vēlas pārliecināties, ka kredīta ņēmējs spēs aizņemto summu arī atmaksāt tā, kā abas puses par to sākotnēji ir vienojušās. Tāpēc ir piesardzīgs, izsniedzot liela apmēra aizdevumus kuram katram. 

Tāpat, kā pārkreditācija bez ķīlas, pastāv arī pārkreditācija bez galvotāja, kas nozīmē, ka tev, slēdzot līgumu, nebūs jānorāda neviena cita persona, kas atbildīga par paņemto aizdevumu. Tāpēc situācijā, ja tu laicīgi neveiksi maksājumus, nebūs cita persona, kas būs spiesta to darīt tavā vietā. Visa pārkreditācijas atbildība gulsies uz taviem pleciem.

Ko aizdevējs ņem vērā?

Kredītdevējs, izvērtējot potenciālā kredīta ņēmēja situāciju, apvienošanas gadījumā ņems vērā dažādus noteikumus.

Tiek ņemti vērā:

 • Kredītvēsture – lai arī piedāvājumā ir pieejama arī pārkreditācijas ar sliktu kredītvēsturi, to izsniedz tikai daži aizdevēji. Lai nenonāktu līdz situācijai, kad aizdevējs nevēlas apvienot aizdevējus sliktas kredītvēstures dēļ, laicīgi jāveic maksājumi kredītdevējiem.
 • Maksātspēja – lai izvērtētu potenciālā klienta spēju atmaksāt, būs nepieciešams uzrādīt arī ienākumus mēneša griezumā, lai radītu pārliecību kredīta izsniedzējam par savu maksātspēju.
netcredit-parkreditesana-bez-kilas-1024x683

Izvēlies piemērotāko aizdevēju!

Lai nenošautu greizi ar nepiemērota kredītdevēja izvēli, nepieciešams izvērtēt visus plusus un mīnusus, atlasot piemērotākos variantus.

To ērti un vienkārši izdarīt kredītu salīdzināšanas portālos, tostarp Netcredit.lv, kas ļaus ātri un pavisam vienkārši noskaidrot – kurš aizdevējs piedāvā kredītu apvienošanu pēc tev vēlamajiem nosacījumiem.

Īss ieskats, kā to darīt:

 • Atver salīdzināšanas protālu
 • Izvēlies sev vēlamo aizņēmumu – šajā gadījumā kredītu apvienošanu
 • Iepazīsties ar to raksturojošo galveno informāciju
 • Atzīmē kalkulatorā sev svarīgos parametrus
 • Iepazīsties ar sev pieejamiem variantiem

Kredītu apvienošana bez ķīlas, ar sliktu kredītvēsturi vai no dažādiem aizdevējiem ir iespējama. Un varianti, pie kura aizdevēja to saņemt, ir dažādi, tāpēc pievērs uzmanību gan atmaksas nosacījumiem, gan klientu atsauksmēm un iespējām!

Lasīt saistītos rakstus

Visi ieraksti
Visi ieraksti
Scroll Up