Labākās kredītu apvienošanas iespējas: pārbaudi, vai zini, par ko ir runa!

Ja es būtu zinājis, cik daudz man izmaksās ātrie kredīti, nekad nebūtu tos izmantojis… vai šāda skumja doma ir ienākusi arī Tavā galvā? Runā, ka vēlējuma izteiksme nekad nav noderīga problēmu risināšanai, un mēs, Netcredit.lv, pilnībā piekrītam šim apgalvojumam. Daudz labāk ir mierīgi apdomāt savu situāciju un atrast optimālu risinājumu. Ja ātrie kredīti ir radījuši robus Tavā budžetā, Tev var palīdzēt ātro kredītu pārkreditēšana – īpašais aizņemšanās variants. Izlasi mūsu jauno rakstu un uzzini, kādas kredītu apvienošanas iespējas var izmantot aizņēmēji!

Mērķis: tikt galā ar parādiem

Ja Tu esi iekrājis vairākus ātros kredītus, noteikti zini, ka to atmaksa var kļūt sarežģīta ļoti ātri. Pietiek nokavēt vienu maksājuma datumu, un parādi vairs nav aiz kalniem. Tas notiek tāpēc, ka ātro kredītu nozare ir iekārtota ļoti stingri, un aizņemšanās noteikumi neparedz pēkšņu slimību, darba zaudējumu vai citu nestandarta situāciju. Arī tad, ja aizdevuma kopējā atmaksas summa ir izrādījusies par lielu aizņēmēja ikmēneša budžetam, kredītlīguma nosacījumi jāievēro. Bet ko darīt, ja tas nav iespējams? Piedāvājam četrus rīcības variantus.

4 varianti, kā atbrīvoties no ātro kredītu sloga

1. Vienošanās ar kreditoru

Pats pirmais, ko Tu vari darīt, lai atrisinātu sarežģītu finanšu situāciju, ir sazināties ar aizdevēju. Dažos gadījumos tas ir jādara obligāti, piemēram, ja skaidri zini, ka nevarēsi veikt maksājumu, vai ja jau esi nokavējis maksājuma datumu. Jo ātrāk Tu informēsi aizdevēju par sarežģījumiem, jo operatīvāk tas piedāvās risinājumu. Šāda pieeja var būt efektīva, taču tai ir vairāki ierobežojumi:

 • visdrīzāk, kreditors piedāvās Tev par maksu pagarināt aizdevuma termiņu, kas tikai palielinās kopējās kredīta izmaksas;
 • parādniekiem ir ļoti nelielas izredzes saņemt draudzīgu maksājuma grafika restrukturizācijas piedāvājumu;
 • vienošanās ar katru kreditoru aizņem laiku un negarantē veiksmīgu iznākumu.

2. Ikmēneša budžeta pārskatīšana

Ja aizņēmējiem izdodas vienoties ar kreditoru par maksājumu grafika izmaiņām, ātro kredītu atmaksai jākļūst par galveno sadaļu ikmēneša budžetā. Lai atrastu trūkstošo naudu, Tu vari:

 • atteikties no iepriekš ieplānotiem tēriņiem, piemēram, no ceļojuma;
 • uzsākt stingras ekonomijas režīmu, veicot tikai svarīgus maksājumus un ietaupot uz mazāk svarīgiem ikdienas tēriņiem, piemēram, uz pārtikas vai hobijiem.

3. Īpašuma pārdošana

Ja ienākumu līmenis ir pārāk mazs, lai ietaupīšana palīdzētu iegūt vajadzīgo summu, par naudas avotu var kļūt materiālais īpašums. Atmaksāt ātros kredītus iespējams, pārdodot:

 • elektroniku: viedtālruni, planšetdatoru, portatīvo datoru u.tml.;
 • dārglietas;
 • transportlīdzekli.

Lai gan teorētiski, pārdodot vērtīgas mantas, var iegūt samērā lielu summu, neiesakām paļauties uz šo stratēģiju. Atrast pircēju nemaz nav tik viegli, turklāt pircējs, visdrīzāk, gribēs maksāt mazāk nekā Tev nepieciešams. Mēģinot meklēt naudu kredītu un parādu atmaksai patstāvīgi, vai iedzīvoties stresā un iztērēt laiku veltīgiem pūliņiem. Taču ir vēl viens, ceturtais variants – kredītu apvienošana. Par to, kas tas ir, un kāpēc to ir vērts izmantot sarežģītā situācijā, stāstām raksta turpinājumā!

 

netcredit-kreditu-apvienosana

Kredītu apvienošana – iespējams, draudzīgākais risinājums aizņēmējiem

Kā jau rakstījām kokteilis.la.lv, tad kredītu apvienošana ir jauns aizdevums, taču pievērs uzmanību – tas ir nevis kārtējais kredīts, bet speciāls aizdevums parādu atmaksai. Šeit Tev var rasties jautājums – bet vai tad tā var rīkoties? Kreditori nebeidz uzsvērt, ka nedrīkst aizņemties citu parādsaistību segšanai, un mēs noteikti pievienojamies šādam aicinājumam, taču kredītu apvienošana atšķiras no parasta patēriņa kredīta.

Piesakoties kredītu apvienošanai, aizņēmējs informē kreditoru par esošajām kredītsaistībām, kavētiem maksājumiem un parādiem. Izmantojot šo informāciju, aizdevējs pieņem lēmumu par kredīta piešķiršanu, kredītlimita apjomu un kredīta nosacījumiem. Salīdzinājumā ar parastiem kredītiem, pārkreditēšanai ir acīmredzamas priekšrocības:

 • garāks atmaksas termiņš;
 • zemāka procentu likme nekā patēriņa kredītiem;
 • viens ikmēneša maksājuma datums.

Vai tagad saproti, kāpēc kredītu apvienošana ir viens no labākajiem variantiem, kā atbrīvoties no ātrajiem kredītiem? Tā vietā, lai steidzīgi meklētu naudu pie radiem un draugiem vai mēģinātu pārdot mantas, ko labprāt būtu vēl lietojis pats, vari pieteikties pārkreditēšanai un norēķināties ar visiem kreditoriem vienas dienas laikā!

Un tagad parunāsim par to, kādas kredītu apvienošanas opcijas ir pieejamas aizņēmējiem. Varam uzreiz pačukstēt priekšā – jo labāka ir Tava situācija, jo uz izdevīgākiem nosacījumiem vari cerēt!

3-kreditu-apvienosanas-varianti-netcredit

3 kredītu apvienošanas varianti

Kredītu restrukturizācija bez ķīlas

Ērtākais un aizņēmējam draudzīgākais variants ir kredītu apvienošana bez galvotāja un ķīlas. Šāds pakalpojums ir pieejams aizņēmējiem:

 • ar pozitīvu kredītvēsturi;
 • bez aktīviem parādiem;
 • ar oficiāliem un pārbaudāmiem ienākumiem.

Mūsu ieteikums – sāc meklēt kredītu apvienošanu nevis tad, kad jau ir izveidojušies parādi, bet tiklīdz kredītu atmaksa sāk likties grūta. Jo ātrāk Tu pieteiksies pārkreditēšanai, jo izdevīgāku piedāvājumu saņemsi. Bet, ja situācija jau ir tālu no ideālas, izmanto iespēju pārkreditēt aizdevumus pret ķīlas nodrošinājumu.

Kredītu apvienošana pret ķīlu

Kredītu apvienošana ar sabojātu kredītvēsturi gandrīz vienmēr ir pieejama tikai pret ķīlas nodrošinājumi. Parasti tas ir vienīgais risinājums parādniekiem, lai gan mēs nevaram simtprocentīgi garantēt, ka parāds automātiski nozīmē ķīlu. Viss atkarīgs no Tavas situācijas niansēm, tostarp:

 • kopējā parādu apjoma;
 • kavējumu termiņiem;
 • Tavas maksātspējas un kredītvēstures.

Izskatot Tavu pārkreditēšanas pieteikumu, aizdevējs izvērtēs kredītriskus un piedāvās pārkreditēšanu ar vai bez ķīlas. Ja kredītu refinansēšanai tomēr būs vajadzīga ķīla, līguma noformēšana aizņems nedaudz vairāk, jo būs nepieciešams novērtēt ķīlas objektu un sagatavot visus dokumentus.

Kredītu var saņemt personas, kuru ikmēneša ienākumi ir pietiekami lieli, lai veiktu kredīta iemaksas – šī patiesība ir spēkā arī runājot par kredītu apvienošanu. Taču mēdz gadīties situācijas, kad kredītu apvienošana ir vajadzīga oficiāli nestrādājošam cilvēkam. Ko darīt un kur meklēt palīdzību?

Kredītu apvienošana bez darba vietas

Ja cilvēkam nav darba vietas, bet ir izsniegti vairāki kredīti, tas nozīmē, ka viņam tomēr ir zināmi ikmēneša ienākumi. Aizņēmējs var būt:

 • pensionārs;
 • pašnodarbinātais;
 • neoficiāli strādājošais;
 • nekustamā īpašuma izīrētājs.

Ja vari sevi pierakstīt vienā no šīm kategorijām, kredītu pārkreditēšanaTev visdrīzāk būs pieejama pret ķīlas nodrošinājumu. Pieminētie ienākumu avoti tiek uzskatīti par pārāk maziem vai nestabiliem, lai piešķirtu aizdevumu kredītu refinansēšana bez papildu aizsardzības mehānismiem.

Neatkarīgi no tā, vai Tev būs nepieciešama kredītu apvienošana ar vai bez ķīlas, ar mūsu palīdzību varēsi ātri atrast draudzīgu piedāvājumu. Neaizmirsi izlasīt raksta noslēgumu, lai uzzinātu par Netcredit.lv priekšrocībām!

TOP kredītu apvienošanas iespējas meklē pie mums!

Mūsu portāla mērķis ir palīdzēt lietotājiem atrast izdevīgāko aizņemšanās variantu, un kredītu pārkreditēšana nav izņēmums. Esam apkopojuši labāko kreditoru piedāvājumus, lai kredītu apvienošana online būtu ērta un saprotama. Lūk, ko Tu iegūsi, izmantojot mūsu salīdzināšanas platformu:

 • pilnu nebanku aizdevēju sarakstu;
 • detalizētu salīdzināšanas tabulu;
 • kredītu apvienošanas atsauksmes.

Kredītu apvienošana Swedbank un citās atpazīstamās bankās ir tikai viens no daudzajiem variantiem. Nesteidzies pieteikties pirmajam internetā atrastajam piedāvājumam, vispirms uzzini, kādas kredītu pārkreditēšanas iespējas ir pieejamas citur. Izmanto Netcredit.lv un aizņemies gudri!

Lasīt saistītos rakstus

Visi ieraksti
Visi ieraksti
Scroll Up