Kredits365 – izdevīgi piedāvājumi 365 dienas gadā

Ja līdz algas dienai Tev ir nepieciešami nevis pāris desmiti, bet vismaz 100€, pievērs uzmanību Kredits365 piedāvājumam. Pie Kredits365 iespējams noformēt gan ātro, gan ilgtermiņa patēriņa kredītu. Izdevīga priekšrocība ir iespēja arī jaunajiem klientiem aizņemties bez ierobežojumiem, ja vien aizņēmējiem ir atbilstoša maksātspēja.

Tāpat kā visi ātrie kredīti internetā, arī Kredits365 aizdevums ir pieejams bez galvojuma un ķīlas. Salīdzinoši viegli var saņemt gan īstermiņa, gan ilgtermiņa kredītu, jo pieteikšanās visiem Kredits365 kredītiem notiek internetā. Ja Tu atbilsti aizdevēja prasībām, Tev būs nepieciešamas tikai , lai saņemtu naudu savā kontā.

Saņemt naudu no Kredits365

Kredits365 piedāvā šādus kredīta veidus:

Ātrais kredīts:

  • pieejamā summa no 100€ līdz 425€;
  • atmaksas termiņš no līdz .

Ilgtermiņa kredīts:

  • pieejamā summa no 150€ līdz 1500€;
  • atmaksas termiņš no līdz .

Naudas pārskaitījumi uz kontiem Swedbank, SEB un Citadeles bankās aizņem aptuveni , Kredits365 darba laikā. Ja Tu izmanto citas bankas pakalpojumus, rēķinies ar to, ka kredīta summa tiks pārskaitīta vienas darba dienas laikā.

Ņem vērā, ka maksimālā Kredits365 kredīta summa var nebūt pieejama klientiem ar neatbilstošu maksātspēju. Katra jaunā klienta kredītlimits tiek noteikts individuāli, tāpēc rēķinies ar to, ka prasītā summa var netikt piešķirta, ja Tev jau ir parādsaistības citur, ir nelieli ikmēneša ienākumi u.tml. Šājā situācijā aizdevējs var piedāvāt mazāku, ienākumu un izdevumu līmenim atbilstošu, summu vai atteikt kredītu.

Kāpēc izvēlēties Kredits365?

Kredits365 kredītu piedāvājumā atradīsi vienkāršus aizdevumus ar skaidriem nosacījumiem. Klientiem ar atbilstošu maksātspēju ir pieejams ātrais kredīts un patēriņa kredīts. Atkarībā no savām vajadzībām un finansiālām iespējām, Tu vari izvēlēties piemērotāko un izdevīgāko aizdevuma variantu. Aizņemoties līdz 425€, ir pieejami divi atmaksas varianti – un . Summas virs 425€ var atmaksāt ilgtermiņā, veicot nelielus ikmēneša maksājumus.

Aizņemoties Kredits365, Tu varēsi būt pārliecināts par godīgiem un atklātiem kredītlīguma nosacījumiem. Kredits365 ir Latvijas Alternatīvo finanšu pakalpojumu asociācijas biedrs, tāpēc tiek ievērotas aizņēmēju tiesības un tiek nodrošināts klientu informatīvais atbalsts. Godprātīga patērētāju kreditēšana ir Kredits365 prioritāte.

Neparedzētā situācijā Kredits365 klienti var atlikt aizdevuma atmaksas termiņu. Nav ieteicams izmantot šo pakalpojumu bez atbilstošas vajadzības, taču kredīta pagarināšana ļauj izvairīties no iekļaušanas parādnieku reģistros. Atliekot atmaksas termiņu uz 30 dienām, iespējams iegūt papildu laiku situācijas risināšanai.

Kā pieteikties Kredits365 aizdevumiem?

Visi Kredits365 kredīti ir pieejami internetā. Ja Tu vēlies izmantot Kredits365 pakalpojumus, Tev būs nepieciešams interneta pieslēgums, mobilais tālrunis, internetbanka un dažas brīvās minūtes. Pieteikšanās process sastāv no 3 daļām:

  1. norādi slaiderī galvenajā lapā, cik daudz un cik ilgu laiku vēlies aizņemties;
  2. reģistrējies aizdevēja mājaslapā, norādot visu nepieciešamo informāciju: personas datus, informāciju par darbavietu un ikmēneša ienākumiem;
  3. samaksā reģistrācijas maksu 0.01 eiro apmērā;
  4. uzzini aizdevēja lēmumu dažu minūšu laikā.

Ja Tu vēlies kredītu virs 450 eiro, sagatavo bankas konta izrakstu par pēdējiem 6 mēnešiem. Failu PDF formātā Tu vari lejupielādēt savā lietotāja profilā vai nosūtīt to aizdevējam ar e-pasta starpniecību.

Biežāk uzdotie jautājumi

Kādas prasības jāizpilda, lai saņemtu Kredits365 kredītu?

Kredits365 pamatprasības klientiem ir šādas: Latvijas pilsonība vai pastāvīgā iedzīvotāja statuss, vecums 21 - 65 gadi, atbilstoša maksātspēja, oficiāla darbavieta. Lai saņemtu kredītu, Tev būs vajadzīgs arī mobilas tālrunis un konts vienā no Latvijas bankām.

Vienam klientam var būt aktīvs viens Kredits365 kredīts. Atmaksājot esošo aizdevumu termiņā un pilnā apjomā, var noformēt nākamo aizdevumu, ja Tev ir šāda nepieciešamība.

Aizņemties Kredits365 var tie cilvēki, kuriem nav kavētu maksājumu un neatmaksātu kredītu. Ja Tev ir parādsaistības citur, bet Tu regulāri veic kredīta iemaksas un nekavē termiņus, Kredits365 aizdevums var būt Tev pieejams.

Kredīta pagarināšanas maksa ir atkarīga no tā, cik liels ir Tavs kredīts. Uzzināt pagarināšanas izmaksas iespējams savā lietotāja profilā, kā arī pieteikšanās brīdī, jo kredītu kalkulators aprēķina iespējamās komisijas maksas apjomu.

Pārskaitot uz aizdevēja kontu šo simbolisko reģistrācijas maksu, Tu visdrošākajā veidā paziņosi sava bankas konta numuru un novērsīsi krāpniecības iespējas.

Noteikti pārbaudi, vai visi dati ir uzrakstīti pareizi, vai nav ielavījusies drukas kļūda. Ja kredīta atteikuma iemesls ir kļūda uzvārdā vai darbavietas nosaukumā u.tml., izlabo to un atsūti pieteikumu vēlreiz.

Pirms pieteikties pakalpojumam, rūpīgi izvērtējiet savu finanšu stabilitāti un iespēju atvēlēt noteiktu algas daļu pakalpojuma izmantošanai.

Aizņemieties atbildīgi!

Kontakti:

Adrese: Rīga, Ūdens iela 12-118, LV- 1007

E-pasts: [email protected]

Tālrunis: 27768149

Atsauksmes un sūdzības

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Anatolijs

Anatolijs

Kredits 365 ir pietiekami labs kredītdevējs, man īpaši patīk, ka vienādu summu var aizņemties gan īstermiņā, gan kā patēriņa kredītu. Pie citiem aizdevējiem patēriņa kredīts parasti ir lielāks nekā ātrais, bet kredits 365 var izvēlēties, kāds atmaksas termiņš ir ērtāks, pat, ja summa ir tikai 100 eiro.

Sandis

Sandis

Izmantoju kredits365, lai nopirktu ziemas riepas. Jāatzīmē, ka pieteikuma anketā jānorāda kredīta izmantošanas mērķis, cik zinu, pie citiem aizdevējiem šādas prasības nav. Bet kopumā kredits365 atstāja labu iespaidu.

Anastasija

Anastasija

Kredits365 nav īpašo piedāvājumu jaunajiem klientiem, tāpēc nākas maksāt procentus, arī piesakoties pirmo reizi. Bet man patīk aizdevēja attieksme pret kreditēšanu – anketā jānorāda darbavietas adrese, ienākumu līmenis, kredīta iemesls – tas viss rada atbildīga un droša kredītdevēja tēlu.

Līva

Līva

Kopumā esmu apmierināta ar kredits365 kredītu, pieteicos internetā, saņēmu naudu un mēneša laikā to atmaksāju. Taču savādi, ka nav atlaides komisijas maksai, kā pie citiem kredītdevējiem.

Guntis

Guntis

Procentu likme tieši tāda pati kā pie daudziem citiem aizdevējiem, taču pat nav piedāvājumu jaunajiem klientiem. Neiesaku, ja citur var aizņemties ar 100% atlaidi procentiem.

Valērijs

Valērijs

Pilnīgi viduvējs aizdevums, nekādu īpašu priekšrocību klientiem.

Anne

Anne

Neredzu Kredits365 plusus – aizņemšanās nosacījumi precīzi tādi paši, kā visur citur, īpašo piedāvājumu nav.

Scroll Up