Iespēju Kredīts – jaunu iespēju finansēšana kopš 2005. gada

Iespēju Kredīts ir viens no pieredzējušākajiem nebanku kredītdevējiem Latvijā. Tas piedāvā patēriņa kredītus bez galvojuma un ķīlas, un aizdevumu var saņemt vienas dienas laikā. Iespēju Kredīts patēriņa kredītu īpaši novērtēs e-paraksta lietotāji, jo aizdevējs izmanto jaunākās tehnoloģijas, lai atvieglotu kredīta piešķiršanas procesu.

Iespēju Kredīts kredītiem ir elastīgs atmaksas termiņš, un klientiem ar atbilstošu maksātspēju ir pieejams samērā liels kredītlimits. Papildu priekšrocības ir zema procentu likme un augsti aizņēmēju apkalpošanas standarti.

Saņemt naudu no Iespēju Kredīts

Iespēju Kredīts piedāvā šādus kredīta veidus:

Patēriņa kredīts:

  • kredīta summa no 500€ līdz 5000€;
  • kredīta termiņš no līdz ;
  • pieteikuma izskatīšana dažu minūšu laikā;
  • fiksēta procentu likme.

Kāpēc izvēlēties Iespēju Kredīts?

Salīdzinājumā ar citiem nebanku kredītdevējiem, Iespēju Kredīts patēriņa kredītam ir zemāka procentu likme – tikai 3.51%. Pateicoties tam, kopējā atmaksas summa ir mazāka pat tad, ja Tu izvēlēsies garu atmaksas termiņu un mazus ikmēneša maksājumus. Bet, ja Tava maksātspēja ir pietiekama, vari segt parādsaistības mēneša laikā un pārmaksāt pavisam nedaudz.

Svarīga Iespēju Kredīts priekšrocība ir licencēta komercdarbība un droša aizņemšanās. Iespēju Kredīts strādā saskaņā ar Patērētāju tiesību aizsardzības centra vadlīnijām un Latvijas Alternatīvo finanšu pakalpojumu asociācijas kvalitātes standartiem. Tie nodrošina aizņēmēju tiesību aizsardzību un atklātus kredīta nosacījumus.

Kā pieteikties Iespēju Kredīts aizdevumiem?

Pieteikšanās Iespēju Kredīts kredītam ir drusku sarežģītāka nekā pie citiem nebanku kredītdevējiem, taču kopumā tā aizņem pavisam nedaudz laika. Turklāt, ņemot vērā to, ka Iespēju Kredīts ir izdevīgi kredīta nosacījumi, pieteikšanās sistēmu nevar uzskatīt par trūkumu. Lai saņemtu kredītu, Tev būs nepieciešams:

  • aizpildīt kredīta pieteikumu aizdevēja mājaslapā;
  • pievienot pieteikumam bankas konta pārskatu par pēdējiem 6 mēnešiem;
  • samaksāt reģistrācijas maksu 0,10 eiro apmērā;
  • pārbaudīt savu e-pastu, uz kurieni tiks nosūtīts kredīta līgums;
  • parakstīt kredītlīgumu ar elektroniskā paraksta starpniecību, aizdevēja birojā vai saņemot līgumu ar kurjeru (pakalpojums pieejams aizņēmējiem, kuri atrodas ārpus Rīgas).

Kredīts būs Tavā rīcībā . Visparocīgāk ir izmantot e-parakstu, jo šajā gadījumā Tu vari pieteikties kredītam, parakstīt līgumu un saņemt naudu, neizejot no mājām.

Biežāk uzdotie jautājumi

Vai kredītu var pagarināt?

Atsevišķos gadījumos var būt nepieciešama kredīta termiņa atlikšana. Ja tas ir Tavs gadījums, sazinies ar Iespēju Kredīts un paskaidro savu situāciju. Iespēju Kredīts piedāvā kredīta brīvdienas, kad jāveic tikai procentu maksājumi. Kopumā kredīta brīvdienas var izmantot 3 mēnešu laikā.

Latvijas likumdošana garantē aizņēmējiem tiesības atmaksāt kredītu priekšlaicīgi. Ja Tu vēlies izmantot šo iespēju, noteikti sazinies ar Iespēju Kredīts, lai tas varētu pārrēķināt maksājumus un sagatavot jaunu rēķinu. Kopējā atmaksas summa samazināsies un Tu ietaupīsi uz kredīta izmaksām.

Piesakoties kredītam, Tev jāņem vērā, ka ikviens aizdevums – tie ir papildu tēriņi daudzu mēnešu garumā. Ietaupīt uz ikmēneša izmaksām iespējams, nosakot garāku atmaksas termiņu, taču tad jārēķinās ar lielāku kopējo atmaksas summu. Tev pašam jāapsvēr visi aizdevuma par un pret un jāizvēlas tāda kredīta summa un atmaksas termiņš, kas ir adekvāti ikmēneša ienākumu un izdevumu līmenim.

Patēriņa kredīts pieejams tikai internetā, jo pieteikšanās ar SMS starpniecību var veicināt bezatbildīgu aizņemšanos. Patēriņa kredīts tiek pārskaitīts pēc līguma parakstīšanas, bet SMS aizdevums ir piemērots tikai nelieliem īstermiņa kredītiem, ko var saņemt neklātienē.

Klienta profilā atrodas visa aizņēmējam aktuāla informācija par aizdevumu, veiktajiem maksājumiem, kredīta maksājumu grafiks utt. Apmeklē savu lietotāju profilu, lai vienmēr zinātu jaunāko informāciju par sava kredīta statusu un nepalaistu garām svarīgus paziņojumus.

Naudas pārskaitījuma ātrums ir atkarīgs no bankas. Maksājumi vienas bankas ietvaros notiek nekavējoties, bet pārskaitījumi uz citām bankām aizņem laiku – parasti 1 darba dienu. Ņem vērā, ka aizdevējs var saņemt Tavu maksājumu tikai nākamajā dienā, tāpēc labāk neatliec kredīta maksājumu uz pēdējo dienu.

Iespēju Kredīts garantē godīgu un atklātu kredītlīgumu, tāpēc aizņēmējiem nebūs jāmaksā nekādas pēķšņas komisijas un citi papildu maksājumi. Komisija par kredīta noformēšanu tiek pieskaitīta kopējai atmaksas summai un tiek iekļauta maksājumu grafikā.

Pirms pieteikties pakalpojumam, rūpīgi izvērtējiet savu finanšu stabilitāti un iespēju atvēlēt noteiktu algas daļu pakalpojuma izmantošanai.

Aizņemieties atbildīgi!

Kontakti:

Adrese: Mūkusalas iela 33-4, Rīga, LV-1004

E-pasts: [email protected]

Tālrunis: +371 26619472

Atsauksmes un sūdzības

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Jurģis

Jurģis

Tā vien šķiet, ka šis aizdevējs ir sveiciens no pagātnes – reģistrācijas maksa 0,10 eiro un 3% komisija par kredīta noformēšanu – kā tas var būt? Pie visiem citiem aizdevējiem nekādas komisijas nav jāmaksā.

Gatis

Gatis

Pārbaudīju kredītu kalkulatorā kopējo atmaksas summu pie dažādiem kredītdevējiem, un iespēju kredītā tā bija vismazākā. Kredīta noformēšanas komisija ir tas pats, kas procentu likme, un iespēju kredītam tā ir zemāka nekā citur.

Laine

Laine

Izmantoju Iespēju kredītu divas reizes, esmu ļoti apmierināta. Tas, varbūt, nav tik pazīstams kā daži citi, bet nosacījumi ir pietiekami izdevīgi.

Kārlis

Kārlis

Procentu likme tiešām ir viena no zemākajām. Drusku piņķerīga noformēšana, bet tomēr iesaku tieši šo aizdevēju.

Lilita

Lilita

Lai saņemtu aizdevumu no Iespejukredits.lv, jābruņojas ar pacietību. Vispirms sistēmā jālejupielādē savs bankas konta pārskats, tad vēl jāparaksta līgums viņu birojā vai jāgaida līguma piegāde ar kurjerpastu. Ja nav elektroniskā paraksta, tad kredīta saņemšana var aizņemt vairākas darba dienas. Daudz labāk izvēlēties citu kreditoru.

 Oskars

Oskars

Vēl viens savdabīgs kreditors, kas pieprasa 0,10 eiro lielu reģistrācijas maksu. Tas vien ir pietiekams iemesls, lai meklētu naudu citur!

 Tatjana

Tatjana

Ļoti neērts pieteikšanās process. Un kāpēc man jātērē laiks bankas konta izraksta sagatavošanai, ja gribu aizņemties 500 eiro? Vai tad viņi paši nevar pārbaudīt manu kredītvēsturi un maksātspēju ar datubāžu palīdzību? Vienīgais pluss ir iespēja izmantot elektronisko parakstu, bet mīnusu ir daudz vairāk.

Maija

Maija

It kā nosacījumi ir apmierinoši, un prasības klientam – saprotamas, taču principa pēc negribu maksāt 0,10 eiro par reģistrāciju. Protams, summa ir niecīga, taču kāpēc nav simboliska, kā pie visiem citiem nebanku aizdevējiem?

Scroll Up