MiniCredit – finanšu pakalpojumu sabiedrība

Vēl viena vieta, kur iespējams aizņemties bez liekām formalitātēm, ir nebanku kredītdevējs MiniCredit. Tas piedāvā divus populārākos un vienkāršākos aizdevumu veidus – ātro kredītu līdz algas dienai un kredītlīniju elastīgākiem un izdevīgākiem maksājumiem. Ja vien Tev ir atbilstoša maksātspēja, MiniCredit Tev var būt pieejams pietiekami liels kredītlimits.

MiniCredit ir licencēts kredītdevējs, tāpēc aizņemšanās ir droša un likumīga. Protams, ikvienam aizņēmējam pašam jāizvērtē sava maksātspēja un kredīta nepieciešamība, taču, ja aizdevums patiešām ir optimāls risinājums, MiniCredit nodrošinās draudzīgus un atklātus aizņemšanās nosacījumus.

Saņemt naudu no MiniCredit

MiniCredit piedāvā šādus kredīta veidus:

Ātrais kredīts:

  • pieejamā summa no 100€ līdz 2000€ (līdz 2000€ pirmajā aizņemšanās reizē);
  • atmaksas termiņš no līdz ;
  • nauda kontā pēc , MiniCredit darba laikā, Swedbank, Nordea, DnB, Norvik un Citadeles bankas klientiem. Citu banku lietotājiem – ne vēlāk kā nākamajā darba dienā pēc pieteikuma apstiprināšanas.

Kredītlīnija:

  • pieejamā summa no 50€ līdz 1000€;

Kāpēc izvēlēties MiniCredit?

MiniCredit ir starptautiskā akciju sabiedrība, kas pašlaik īsteno nebanku kreditēšanu Latvijā un Polijā. Uzņēmums ir saņēmis valsts licenci patērētāju kreditēšanai, un MiniCredit darbība atbilst Patērētāju tiesību aizsardzības centra prasībām un vadlīnijām. Izmantojot MiniCredit pakalpojumus, varēsi neuztraukties par pēkšņām līguma izmaiņām un citām negodīgām darbībām – Tavas tiesības tiek ievērotas.

Kā pieteikties MiniCredit aizdevumiem?

MiniCredit pakalpojumi ir pieejami tiešsaistē, līdz ar to Tev būs nepieciešams interneta pieslēgums un dažas brīvās minūtes. Rēķinies ar to, ka jaunajiem klientiem jāaizpilda reģistrācijas anketa, tāpēc pieteikšanās process aizņem drusku vairāk laika nekā pastāvīgajiem lietotājiem. Lai saņemtu ātro kredītu vai kredītlīniju, Tev būs nepieciešams:

  • aizpildīt klienta anketu;
  • apstiprināt reģistrāciju, nospiežot saiti, ko MiniCredit atsūta uz anketā norādīto e-pasta adresi;
  • samaksāt 0,01 EUR komisijas maksu, maksājumā mērķī obligāti norādot kodu EVP7910002267898;
  • iesniegt kredīta pieteikumu MiniCredit mājaslapā, norādot vēlamo kredīta summu un atmaksas termiņu.

Kad visi soļi ir izpildīti, sagaidi aizdevēja lēmumu un pēc līgumā noteiktā laika saņem kredīta summu savā bankas kontā!

 

Biežāk uzdotie jautājumi

Kādas ir atšķirības starp aizdevumu un kredītlīniju?

Aizdevums visbiežāk tiek piešķirts līdz algas dienai – arī MiniCredit.lv ātrais kredīts, kura maksimālais atmaksas termiņš ir , vairāk piemērots īslaicīgiem finansiāliem sarežģījumiem. Bet, ja ir gaidāmi lieli tēriņi ilgtermiņā, ir vērts pievērst uzmanību kredītlīnijai, jo tā sniedz papildu finanšu atbalstu ilgā laika periodā un palīdz tikt galā ar izdevumiem, ko nav iespējams saplānot priekšlaicīgi.

MiniCredit.lv izvērtē potenciāla aizņēmēja maksātspēju, izmantojot gan paša lietotāja norādīto informāciju, gan valsts un privātās datubāzes, kur var iepazīties ar fizisko personu kredītvēsturi. Vērā tiek ņemtas arī esošās kredītsaistības, ja tādas ir, lai aprēķinātu optimālu kredītlimitu, ko aizņēmējs var izmantot, neradot risku savai finanšu stabilitātei.

Lai saņemtu ātro aizdevumu vai atvērtu kredītlīniju MiniCredit.lv, nav jāiesniedz dokumenti. Pietiek ar reģistrāciju un piekrišanu datu pārbaudei. Nebanku aizdevumu no MiniCredit.lv iespējams saņemt bez ķīlas un galvojuma.
Visus jautājumus, kas ir saistīti ar kredītpieteikuma izvērtēšanu un kredīta piešķiršanu, MiniCredit.lv vispirms risina ar kredīta pretendentiem. Ja aizdevējam radīsies jautājumi un tas gribēs precizēt iesniegto informāciju, tas sazināsies ar Tevi.
Kredīta atmaksas termiņu iespējams atlikt uz nelielu laika periodu, kā arī iespējams izveidot jaunu maksājumu grafiku un samazināt maksājuma summu. Jebkurā gadījumā Tev būs jāsazinās ar MiniCredit.lv, lai kopīgi atrastu optimālu situācijas risinājumu.

Vairumā gadījumu aizņēmējam var būt tikai viens MiniCredit.lv kredīts vai viena kredītlīnija. Ja vēlies noformēt vēl vienu kredītu, sazinies ar MiniCredit.lv, jo situācija jāizvērtē individuāli.

Kredītvēsturei ir liela loma, jo tā parāda aizņēmēja attieksmi pret kredītu. MiniCredit.lv izvērtē klientu kredītvēsturi un piešķir aizdevumus tikai tām personām, kurām nav kavētu un neatmaksātu kredītsaistību. Vienīgais izņēmums ir pieteikšanās kredītam ar mērķi refinansēt esošos aizdevumus.

Pirms pieteikties pakalpojumam, rūpīgi izvērtējiet savu finanšu stabilitāti un iespēju atvēlēt noteiktu algas daļu pakalpojuma izmantošanai.

Aizņemieties atbildīgi!

Kontakti:

Adrese: Cēsu ielā 31 k-1, Rīgā, LV-1012

E-pasts: [email protected]

Tālrunis: +371 25 211 221

Atsauksmes un sūdzības

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Arturio

Arturio

Esmu izmantojis minicredit.lv pakalpojumus kopš ātro kredītu pirmajiem laikiem, kad tie vēl tikai sāka uzrasties. Kopumā ir bijusi tikai laba pieredze. Nekad nav bijušas nekādas aizķeršanās. Varbūt tāpēc, ka apmaksāju ātro kredītu laicīgi.

Liene

Liene

Pirmais kredīts nav bez maksas, bet, piesakoties summai, kas lielāka par 300EUR, parādās aicinājums samazināt kredīta summu. Secinājums – lielāks kredīts pirmajā reizē visdrīzāk netiks piešķirts. Man nav iebildumu, taču gribētos saņemt 100% atlaidi komisijas maksai, kā pie daudziem citiem kredītdevējiem.

Mihail

Mihail

Salīdzinot ar dažiem citiem aizdevējiem, mini credit ir zemāka procentu likme un, attiecīgi, arī zemāka kopējā atmaksas summa. Iesaku izmantot kredītu kalkulatoru un veltīt laiku piedāvājumu izpētei. Atkarībā no nepieciešamās summas un atmaksas termiņa, mini credit var būt labāks piedāvājums nekā citur.

Gatis

Gatis

Tomēr iesaku izmantot to nebanku kredītdevēju pakalpojumus, kas ir kļuvuši par LAFPA biedriem. Ņemot vērā to, ka ātrais kredīts visur ir gandrīz ar vienādiem nosacījumiem, labāk izvēlēties drošāku un uzticamāku aizdevēju.

Natālija

Natālija

Ātrais kredīts ir pietiekami labs, bet kredītlīnijas nosacījumi nav sevišķi izdevīgi. Nav iespējams sākt iztērētās summas atmaksu jau nākamajā mēnesī, tātad, nāksies pārmaksāt procentu dēļ.

Scroll Up