CreditOn – ātrie kredīti līdz 1000 € līdz pat 12 mēnešiem

CreditOn ir pieprasīts kredītdevējs, kas piedāvā dažādus interneta aizdevumus ar izdevīgiem nosacījumiem. Aizņēmēji novērtē gan piedāvājumus jaunajiem klientiem, gan godīgu un atklātu kreditēšanas praksi. Noformējot kredītu CreditOn, varēsi neuztraukties par pēkšņām komisijām un līguma maiņām – Tavas tiesības tiek aizsargātas!

CreditOn kredītu piedāvājums var būt interesants gan tiem, kuri vēlas aizņemties nelielu summu līdz algas dienai, gan tiem, kuriem nepieciešams nopietns aizdevums uz ilgāku laiku. Patīkami ir tas, ka piedāvājumā ir ne tikai ātrie un patēriņa kredīti, bet arī kredītlīnija – viens no elastīgākajiem un izdevīgākajiem interneta kredītu paveidiem.

Saņemt naudu no CreditOn

CreditOn piedāvā šādus kredīta veidus:

Ātrais kredīts:

 • pieejamā summa no 5€ līdz 700€ (pirmajā aizņemšanās reizē līdz 425€;
 • atmaksas termiņš no līdz .

Patēriņa kredīts:

 • pieejamā summa no 100€ līdz 2000€;
 • atmaksas termiņš no 3 mēneši līdz 2 gadi.

Kredītlīnija:

 • pieejamā summa no 50 līdz 1000€;
 • atlaide kredītlīnijas aizdevumam 20%.

Kāpēc izvēlēties CreditOn?

CreditOn lielākās priekšrocības ir:

 1. klientam izdevīgs atmaksas termiņš. Ne katrs aizdevējs nodrošina iespēju aizņemties gan uz pavisam īsu periodu, gan uz ilgāku laika posmu. Minimālais atmaksas termiņš CreditOn ātrajam kredītam ir . Tas ir īpaši izdevīgi, ja aizņemies atkārtoti, un kredītam jau tiek piemērota procentu likme. Ja Tev ir atbilstoša maksātspēja, vari atmaksāt kredītu dažu dienu laikā, tādējādi būtiski samazinot kopējo atmaksas summu. Bet, ja Tev nepieciešams kredīts uz ilgāku laiku, arī to vari noformēt CreditOn;
 2. godprātīga kreditēšana. CreditOn ir Latvijas Alternatīvo finanšu pakalpojumu asociācijas biedrs, un ir apņēmies ievērot Labās prakses standartu un Klientu hartu. Šie dokumenti sniedz papildu aizsardzību aizņēmējiem, jo Asociācijas biedri garantē atklātus kredītu nosacījumus, Latvijas likumdošanu ievērošanu un aizņēmēju informēšanu par viņu tiesībām.

Kā pieteikties CreditOn aizdevumiem?

Ja Tu vēlies saņemt CreditOn kredītu, Tev būs nepieciešams:

 • iepazīties ar visu informāciju par aizdevumiem un izvēlēties sev piemērotāko variantu;
 • aizpildīt kredīta pieteikumu un reģistrācijas anketu CreditOn mājaslapā;
 • apmaksāt reģistrāciju;
 • sagaidīt aizdevēja lēmumu.

Ja Tu atbilsti kredītdevēja prasībām, prasītais aizdevums tiks Tev piešķirts. Naudas pārskaitīšana klienta bankas kontā aizņem .

Ja izmanto CreditOn pakalpojumus atkārtoti, vari pieteikties kredītam ne tikai internetā, bet arī ar SMS starpniecību. Sūti SMS uz numuru 1800 ar šādu tekstu: CFL, AIZDEVUMA SUMMA, DIENU SKAITS, KLIENTA PERSONAS KODS.

Biežāk uzdotie jautājumi

Kādas ir atšķirības starp ātro kredītu un patēriņa kredītu?

CreditOn.lv kredīti ir piemēroti dažādām situācijām. Ātrais kredīts var būt parocīgs, ja steidzami ir nepieciešama nauda neparedzētiem maksājumiem – jauniem rēķiniem, datora remontam, svarīgu preču iegādei. Ātrais kredīts ir ar īsu atmaksas termiņu, tāpēc to var uzskatīt par kredītu līdz alfas dienai. Patēriņa kredīts ir piemērotāks nopietniem tēriņiem, kas ne vienmēr ir negaidīti, piemēram, dzīvokļa remontam vai ceļojumam.

Kredītlīnija ir patēriņa kredīta paveids, kur aizņēmējam ir vairāk brīvības kredītu maksājumos. Ja Tavas prioritātes ir elastīgs atmaksas termiņš, iespēja veikt tik lielu maksājumu, kādu gribi (ievērojot minimālo maksājumu summu) un iespēja aizņemties papildus bez jauna kredīta noformēšanas, CreditOn.lv kredītlīnija var būt Tev piemērota.

Kredītlīnijai ir maksimālais atmaksas termiņš – 1 gads. Pa šo laiku visas iztērētās summas un procenti par kredītlīnijas izmantošanu ir jāatmaksā pilnā apjomā. Taču aizņēmējs var pats izlemt, cik ātri atmaksāt kredītlīniju līdz šim termiņam. Tu vari segt aizdevumu jau nākamajā mēnesī vai veikt nelielas ikmēneša iemaksas – viss ir atkarīgs no Tavām vēlmēm un maksātspējas.

CreditOn.lv pakalpojumi ir pieejami pensionāriem, taču darbspējīgā vecuma cilvēki, kuriem nav oficiālas darbavietas, aizdevumu, visdrīzāk, nevarēs saņemt. Šajā situācijā aizdevējs nevar izvērtēt potenciāla klienta maksātspēju, jo par neoficiāli nodarbinātām personām nav datu valsts un privātajos reģistros, kas sniedz informāciju par cilvēku ienākumu līmeni.

Protams, neviens kredīts nav bez maksas, tas ir jāatmaksā noteiktajā termiņā, taču CreditOn.lv ir īpašais piedāvājums jaunajiem klientiem – pirmais kredīts ar 100% atlaidi komisijas maksai (maksimāli pieejamā summa ir €). Tas nozīmē, ka aizdevumam netiek piemērota komisijas maksa un procentu likme, un kopējā atmaksas summa nepalielinās.

CreditOn.lv kredītu iespējams pagarināt uz 15 vai 30 dienām, bet kredītlīniju – uz 1 mēnesi. Īstermiņa aizdevums var tikt pagarināts tikai divas reizes, jo nemitīga pagarināšana veicina bezatbildīgu attieksmi pret aizņemšanos. To, cik Tev izmaksās aizdevuma termiņa atlikšana, varēsi uzzināt savā profilā vai sazinoties ar kredītdevēju pa tālruni 27250001.

Ja prasītā summa nav liela – līdz €, nekādi dokumenti nav nepieciešami. Bet, ja Tu vēlies aizņemties vairāk, esi gatavs uzrādīt ienākumus apliecinošos dokumentus – izziņas no darbavietas un izrakstus no bankas konta par pēdējiem 3-6 mēnešiem.

Pirms pieteikties pakalpojumam, rūpīgi izvērtējiet savu finanšu stabilitāti un iespēju atvēlēt noteiktu algas daļu pakalpojuma izmantošanai.

Aizņemieties atbildīgi!

Kontakti:

Adrese: Uriekstes iela 2a-24, Rīga, LV - 1005

E-pasts: [email protected]

Tālrunis: 27250001

Atsauksmes un sūdzības

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Linda

Linda

Neisaku izmantot kredītlīniju. Ja nu vienīgais, gribat veikt minimālas iemaksas, bet tad rēķinieties ar milzīgu kopējo atmaksas summu. Labāk jau iekrāt naudu un nopirkt to, kas vajadzīgs, par pilnu cenu.

Jānis_B

Jānis_B

Aizņēmos te, jo pirmais kredīts ir bez maksas. Pieteicos maksimāli pieejamai summai, piešķīra bez problēmām. Bet par to neesmu pārsteigts, galu galā strādāju un pelnu pietiekami. Aizņemties atkārtoti neplānoju, ja nu tikai pie kāda cita aizdevēja, lai nemaksātu procentus.

Tomsons

Tomsons

Crediton esmu izmantojis gan kredītlīniju, gan patēriņa kredītu. Visiem, kas žēlojas par procentu pārmaksām, varu teikt – sekojiet taču līdzi saviem tēriņiem, ir pieejams kredītu kalkulators, aprēķiniet, cik varat un gribat maksāt, un uz priekšu! Kredītlīnijas priekšrocība ir tas, ka Tu vari pats noteikt,cik maksāt šajā mēnesī – ja vari pilnu summu, droši to dari, un tad varēsi ietaupīt uz procentiem.

Aija

Aija

Man bija nepieciešami pāris simti eiro, lai nopirktu biļetes vienam neplānotam lidojumam. Izpētīju piedāvājumus un atlasīju tos, kas piedāvā pirmo kredītu bez maksas. Crediton mani piesaistīja ar draudzīgu attieksmi, izdevīgiem nosacījumiem un piemērotu atmaksas termiņu. Kredītu atmaksāju pēc divām nedēļām, saņemot algu.

Leonīds

Leonīds

Kopumā runājot, CreditOn ir ne labāks, ne sliktāks par daudziem citiem piedāvājumiem. Ir dažādi kredītu veidi, piedāvājumi jaunajiem klientiem. Galu galā viss ir atkarīgs no tā, cik daudz un uz cik ilgu laiku ir nepieciešams – noteikti atradīsies aizņēmēji, kam tieši CreditOn būs labākais risinājums.

Diāna

Diāna

Izmantoju CreditOn vienu reizi, jo viņi piedāvā pirmo īstermiņa kredītu bez procentiem. Tā kā man būtībā bija vienalga, kādu kredītdevēju izmantot – vienkārši izvēlējos pirmo, kas piedāvāja bezprocentu kredītu.

Laine

Laine

Parocīga un informatīva mājaslapa, bet aizņemšanās nosacījumi – tādi paši kā visur. Neredzu iemeslus, kāpēc izvēlēties tieši CreditOn.

Juris

Juris

Nevaru pateikt par CreditOn neko sliktu, taču man nav arī pozitīvas pieredzes, ko vēlētos akcentēt. Viņiem nav piedāvājumu, kas varētu īpaši ieinteresēt un pieņemt lēmumu šim kredītdevējam par labu.

Scroll Up