BigBank – uzticami finanšu pakalpojumi

Ja Tava prioritāte ir aizdevēja ilga pieredze un liels klientu skaits, iespējams, tieši BigBank pakalpojumi būs tev vispiemērotākie. BigBank strādā Latvijas patērētāju kreditēšanas nozarē kopš 1996. gada, un pa šo laiku tas ir izstrādājis izdevīgus aizņemšanās nosacījumus un dažādus aizdevumu variantus lieliem un maziem mērķiem.

BigBank ir apvienojis labāko no banku un nebanku kreditēšanas nozarēm – kredīti tiek piešķirti samērā ātri, pieteikšanās iespējama tiešsaistē, un aizņēmēji var baudīt atbildīgu un klientiem draudzīgu kredītdevēja attieksmi. BigBank pakalpojumu klāstā atradīsi gan standarta patēriņa aizdevumus, gan kredītus pret ķīlu un kredītus auto iegādei.

Saņemt naudu no BigBank

BigBank piedāvā šādus kredīta veidus:

Standarta aizdevums:

 • pieejamā summa no 500€ līdz 10000€;
 • atmaksas termiņš no 6 mēneši līdz 5 gadi.

Auto kredīts:

 • pieejamā summa no 1000€ līdz 25000€ ;
 • atmaksas termiņš no 6 mēneši līdz 7 gadi.

Patēriņa kredīts jeb kredīts lielam pirkumam, ceļojumam, remontam:

 • pieejamā summa no 500€ līdz 25000€ ;
 • atmaksas termiņš no līdz 7 gadi.

Aizdevums pret nekustamā īpašuma ķīlu:

 • pieejamā summa no 7000€ līdz 130000€ ;
 • atmaksas termiņš no 6 mēneši līdz 15 gadi.

Kredīts biznesa uzsākšanai:

 • pieejamā summa no 2000€ līdz 15000€ ;
 • atmaksas termiņš no 6 mēneši līdz 6 gadi.

Kredītu apvienošana:

 • pieejamā summa no 500€ līdz 10000€ ;
 • atmaksas termiņš no 6 mēneši līdz 5 gadi.

Tāpat BigBank ir pieejami līzinga un naudas noguldījumu pakalpojumi.

Kāpēc izvēlēties BigBank?

BigBank ir viens no pieredzējušākajiem kredītdevējiem Latvijā, tāpēc tas labi pārzina vietējo tirgu, iedzīvotāju finanšu iespējas un vajadzības. BigBank kredītu klāstā ir viegli piemeklēt sev piemērotāko aizdevumu ar pietiekami izdevīgiem nosacījumiem. Apsver iespēju pieteikties BigBank kredītam, jo:

 • ikviens kredītpieteikums tiek izvērtēts individuāli, tāpēc katram kredītam tiek noteikta sava procentu likme. BigBank zemākā procentu likme ir tikai 8,9% gadā – līdzvērtīgu piedāvājumu ir grūti atrast gan bankās, gan pie nebanku kredītdevējiem;
 • visiem aizdevumu veidiem ir ļoti elastīgs atmaksas termiņš, tāpēc viegli varēsi noteikt sev draudzīgāko. Atkarībā no savām iespējām, izvēlies atmaksāt visu summu dažu mēnešu laikā vai dod priekšroku nelieliem ikmēneša maksājumiem;
 • BigBank ir licencēts kredītdevējs, kas runā atklātu valodu un informē potenciālus klientus par visām iespējamajām kredīta izmaksām. Informācija par aizdevumu nosacījumiem, procentu likmēm, komisijas maksām ir brīvi pieejama aizdevēja mājaslapā ikvienam interesentam.

Kā pieteikties BigBank aizdevumiem?

BigBank nodrošina iespēju nosūtīt kredīta pieteikumu internetā, bet aizdevumu iespējams saņemt tikai klātienē, pēc kredītlīguma parakstīšanas aizdevēja birojā. Ja Tu vēlies izmantot BigBank pakalpojumus, rīkojies šādi:

 • izlasi visu pieejamo informāciju par kredīta nosacījumiem;
 • aizpildi kredītpieteikumu internetā vai piezvanot uz tālruni 8838;
 • sagaidi kredītdevēja lēmumu, par kuru tiek paziņots 24 stundu laikā;
 • paraksti kredītlīgumu tuvākajā pasta nodaļā vai BigBank birojā Rīgā, T/C Origo.

Pēc kredītlīguma parakstīšanas Tev būs jāpagaida vēl , lai saņemtu kredīta summu savā bankas kontā. BigBank cenšas nodrošināt maksimāli ātru naudas pārskaitīšanu, tāpēc kredīts var būt Tavā rīcībā arī ātrāk.

Biežāk uzdotie jautājumi

Kam pieejams BigBank kredīts?

Izmantot BigBank pakalpojumus var Latvijas pilsoņi un pastāvīgie iedzīvotāji vecumā 20 - 73 gadi. Potenciālu aizņēmēju ienākumu līmenim jābūt ne mazākam par minimālo algu pēc nodokļu nomaksas.

Vairums BigBank kredītu ir pieejami bez ķīlas un galvojuma, bet dažiem aizdevumu veidiem ķīlas nodrošinājums ir obligāts, piemēram, mājokļa kredītiem vai auto līzingam. Mājokļa kredīti tiek piešķirti uz summu līdz 70% no īpašuma vērtības.

Ikvienam BigBank klientam ir savs kredītlimits, kas ir atkarīgs no aizņēmēja maksātspējas, kredītvēstures un dažiem citiem faktoriem. Sava kredītlimita ietvaros Tu vari aizņemties, cik vien gribi. Kredītlimits pensionāriem ir mazāks – līdz 2500 EUR.

Ir ieteicams aizņemties ne vairāk kā 20%-40% no ikmēneša ienākumu līmeņa, lai veiksmīgi atmaksātu kredītu pilnā apjomā bez maksājumu kavēšanas. Tu vari apsvērt pieteikšanos aizdevumam, ja Tev ir stabili un pietiekami lieli ienākumi, esi pārliecināts par savu darbavietu un kredīts ir vajadzīgs patiešām svarīgam mērķim.

BigBank piedāvā maksimāli vienkāršu pieteikšanās kārtību, taču kredīti bez dokumentiem netiek izsniegti. Dodoties uz aizdevēja biroju, Tev būs jāpaņem līdzi bankas konta izraksts par pēdējiem 5 mēnešiem un VSAA izziņu, kas apliecina, ka Tev ir regulāri, oficiāli ienākumi.

Jā, BigBank nodrošina šādu iespēju, taču Tev jāņem vērā savs kredītlimits, ikmēneša ienākumu līmenis un spēja savlaicīgi veikt visu kredītu maksājumus. BigBank kredītspeciālists izvērtēs Tavu pieteikumu un piedāvās risinājumu.

Jā, tas ir iespējams. Pirms kredīta priekšlaicīgas atmaksas noteikti informē aizdevēju, ka vēlies izmantot šo iespēju. Kopējā atmaksas summa tiks pārrēķināta un Tev tiks sagatavots jauns rēķins ar mazāku summu.

Pirms pieteikties pakalpojumam, rūpīgi izvērtējiet savu finanšu stabilitāti un iespēju atvēlēt noteiktu algas daļu pakalpojuma izmantošanai.

Aizņemieties atbildīgi!

Kontakti:

Adrese: Stacijas laukums 2, Rīga, LV-1050

E-pasts: [email protected]

Tālrunis: 8338

Atsauksmes un sūdzības

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Mārtiņš

Mārtiņš

Gribēju aizņemties kāzu ceļojumam, bet manā bankā kredītu šādam mērķim negribēja dot. Es savukārt īpaši neuzticos ātrajiem kredītiem, tāpēc meklēju drošu aizdevēju. Galu galā izvēlējos bigbank. Šeit saņēmu kredītu ar procentu likmi 10% gadā, un aizdevums tika noformēts divu dienu laikā.

Imants

Imants

Izmantoju BIGBANK, lai saņemtu patēriņa kredītu. Piesaistīja individuāli noteikta procentu likme un kopējais aizdevēja tēls.

Iveta

Iveta

Bigbank ir saprotama mājaslapa, kur var atrast daudz noderīgas informācijas par aizdevumiem. Man patīk, ka nav jāzvana konsultantiem, visu var saprast patstāvīgi un veikt savu izvēli. Iesaku!

Liene

Liene

Es tomēr ieteiktu izvēlēties tādus kredītdevējus, kas ir LAFPA biedri, jo tur vismaz ir kvalitātes standarti. Bigbank sevi pozicionē kā banku, bet es neesmu pārliecināta, ka nosacījumi patiešām ir tik labi kā tos reklamē.

Viesturs

Viesturs

BigBank rada pozitīvu iespaidu, it kā tas atšķirtos no parastajiem nebanku kredītdevējiem, taču patiesībā piedāvājums ir tikpat neizdevīgs kā citur. Procentu likmes – augstas, bet pieteikšanās process ir vēl neertāks. Kāpēc man jādodas uz pasta nodaļu vai uz BigBank biroju, lai parakstītu līgumu, kāpēc nevaru to izdarīt elektroniski?

Dita

Dita

OK, es saprotu, ka kredīts pret ķīlu ir laikietilpīgs, bet kāpēc jātērē vismaz diena, lai noformētu parastu patēriņa kredītu pie nebanku kredītdevēja? Jo, lai gan tas sauc sevi par banku, vienīgais BigBank pakalpojums ir kreditēšana, tāpēc tas ne ar ko neatšķiras no interneta kredītu izsniedzējiem. Citur es to pašu kredītu varu noformēt daudz ātrāk.

Kārlis

Kārlis

Meklējot draudzīgāku aizdevumu, apskatīju arī BigBank piedāvājumu. Mans secinājums – ja kredītiestāde sauc sevi par banku, šādi mēģinot distancēties no interneta kredītu izsniedzējiem, tas nebūt nenozīmē, ka šim aizdevējam ir zemāki procenti. Turklāt man nepatīk, ka salīdzinoši nelielu patēriņa kredītu jānoformē klātienē, tāpēc BigBank pakalpojumus nolēmu neizmantot.

 Aleksandrs

Aleksandrs

Patēriņa kredīts vienas dienas laikā, līgums jāparaksta BigBank birojā vai pasta nodaļā… nē, šajā gadījumā labāk izvēlos parastu nebanku kreditoru, kas nodrošina iespēju saņemt samērā nelielu summu patiešām ātri.

Scroll Up