AutoSosCredit – kredīts pret autotransporta ķīlu. Jūs saņemsiet 70% no tā vērtības

Automašīna var kalpot ne tikai par transportlīdzekli, bet arī par naudas avotu. Ja dzīves apstākļi prasa nopietnu finansējumu, palīdzēt var AutoSosCredit. Aizdevējs strādā auto kredītu nozarē un piedāvā ieķīlāt īpašumā esošo transportlīdzekli. Tu vari pieteikties auto kredītam internetā un ietaupīt savu laiku.

AutoSosCredit raksturo individuāla un uzmanīga attieksme pret katru klientu, aizņēmējiem lojāla kredītvēstures izskatīšana, kā arī operatīva pieteikumu apstrāde un maksimāli ātra auto kredīta noformēšana. Aizdevējs ir licencēts kredītdevējs, kura darbība atbilst Latvijas likumdošanai.

Saņemt naudu no AutoSosCredit

AutoSosCredit piedāvā šādus kredīta veidus:

Kredīts prat auto ķīlu:

  • finansējuma summa no 200€ līdz 3000€;
  • kredīta termiņš no 1 gads līdz 3 gadi;
  • dokumentu noformēšana 60 minūšu laikā;
  • aizdevuma summa līdz 70% no transportlīdzekļa tirgus vērtības.

Kāpēc izvēlēties AutoSosCredit?

AutoSosCredit specializējas auto kredītu nozarē, tāpēc tas var piedāvāt optimālus aizdevuma nosacījumus gandrīz ikvienam kredīta pretendentam. Ja Tavs auto ir pietiekami labā stāvoklī un nav vecāks par 1999. gadu, AutoSosCredit varēsi aizņemties vajadzīgo summu bez liekas kavēšanas. Pieteikties kredītam ir ļoti viegli, jo viss, kas Tev jādara – jāaizpilda pieteikums AutoSosCredit mājaslapā, norādot visu informāciju par ķīlas objektu. AutoSosCredit ieķīlātais transportlīdzeklis paliek aizņēmēja īpašumā, un to var turpināt izmantot ierastā režīmā.

Papildu iemesls, kāpēc vērts pievērst uzmanību tieši AutoSosCredit piedāvājumam, ir aizdevēja lojāla attieksme pret potenciālu aizņēmēju kredītvēsturi. Saņemt kredītu pret auto ķīlu var arī personas ar neideālu kredītvēsturi. Ņem vērā, ka katrs pieteikums tiek izvērtēts atsevišķi, un aizdevēja lēmums ir atkarīgs ne tikai no kredītvēstures statusa, bet arī no klienta maksātspējas.

Kā pieteikties AutoSosCredit aizdevumiem?

AutoSosCredit savus pakapojumus piedāvā internetā, tāpēc pieteikšanās auto kredītam notiek aizdevēja mājaslapā. Lai saņemtu kredītu pret auto ķīlu, Tev būs nepieciešams:

  • aizpildīt pieteikuma anketu, norādot savu kontaktinformāciju un datus par auto: marku, modeli, izlaiduma gadu, tehniskos raksturojumus;
  • sagaidīt aizdevēja atbildi vienas darba dienas laikā;
  • parakstīt kredītlīgumu aizdevēja filiālē un nokārtot visas formalitātes 60 minūšu laikā.

Pēc līguma parakstīšanas AutoSosCredit pārskaita kredīta summu . Kopumā auto kredīta noformēšanas process aizņem aptuveni 4-5 darba dienas.

Biežāk uzdotie jautājumi

Cik vecu auto var ieķīlāt?

Ieķīlāt var gan pavisam jaunas automašīnas, gan tādus auto, kas tikuši kādu laiku izmantoti. Auto Sos Credit iespējams ieķīlāt mašīnas, kas nav vecākas par 1999. gadu. Mašīnas vecumam ir nozīme, taču tikpat svarīgi ir Tava auto tehniskie parametri, tāpēc pietiekami lielu summu var saņemt par vecu, bet mazlietotu auto.

Ieķīlājot transportlīdzekli, Tu nodod aizdevējam īpašuma tiesības. Līdz kredītai pilnai atmaksai auto likumīgais īpašnieks ir AutoSosCredit, taču Tu vari turpināt braukt ar savu mašīnu. Vienīgais ierobežojums, ko AutoSosCredit uzliek aizņēmējiem, ir aizliegums izbraukt ar ieķīlāto mašīnu ārpus Latvijas robežām.

Ieķīlāt iespējams tikai savā īpašumā esošo auto, kas nav vecāks par 1999. gadu. Mašīnas, uz kurām uzliekts arests, ir nenomaksāti sodi vai ir trešās personas aizliegums tās ieķīlāt, netiek pieņemtas. Mašīnai jābūt pietiekami labā tehniskajā stāvoklī, un aizņēmēja maksātspējai jābūt pietiekamai, lai veiktu ikmēneša maksājumus.

Saņemt kredītu pret auto ķīlu var personas ar pietiekamu maksātspēju. Pozītīva kredītvēsture nav obligāta prasība, taču jo labāka ir klienta kredītvēsture, jo lielākas iespējas saņemt kredītu ar izdevīgiem nosacījumiem. Izskatot kredīta pieteikumu, Auto SOS Credit pārbauda informāciju, izmantojot publiskos datu reģistrus un parādvēstures datubāzes.

Parasti nebanku kredītdevēji neinteresējas par kredīta noformēšanas iemesliem. Arī Auto SOS Credit neprasa norādīt naudas izmantošanas mērķi kredītpieteikumā. Galvenais, kas svarīgs aizdevējam, ir klienta maksātspēja un atbildīga attieksme pret aizdevumu.

Pieteikties kredītam var bez dokumentiem, jo pieteikuma anketu jāaizpilda tiešsaistē, AutoSOSCredit mājaslapā. Taču saņemt naudu varēsi tikai pēc līguma parakstīšanas, kam būs nepieciešami gan personīgie, gan auto dokumenti.

Ja Tu ieķīlā savu auto, izmantojot Auto SOS credit pakalpojumus, vari turpināt to izmantot ierastā režīmā. Vienīgais ierobežojums ir aizliegums izbraukt ar ieķīlāto auto uz ārzemēm. Atmaksājot kredītu termiņā un pilnā apjomā, Tu atgūsi īpašuma tiesības un varēsi rīkoties ar auto pēc saviem ieskatiem!

Pirms pieteikties pakalpojumam, rūpīgi izvērtējiet savu finanšu stabilitāti un iespēju atvēlēt noteiktu algas daļu pakalpojuma izmantošanai.

Aizņemieties atbildīgi!

Kontakti:

Adrese: Zemitāna iela 2b, Rīga, LV- 1012

E-pasts: [email protected]

Tālrunis: +371 673 15 002

Atsauksmes un sūdzības

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Imants

Imants

Mājaslapa neiedveš uzticību. Pārāk maz informācijas par kredītu, bet galvenajā lapā ir linki uz parādu piedziņas uzņēmumiem. Lai gan auto sos credit ir licencēts kredītdevējs, mājaslapa nav draudzīga lietotājam. Auto kredītu noformēšu citur.

Veronika

Veronika

Aizdevējs piedāvā līdz 70% no auto vērtības, bet pie citiem var saņemt 90 vai pat 100, ja mašīna ir jauna. Šeit kredīta nosacījumi nav tie izdevīgākie, neiesaku.

Katrīna

Katrīna

AUTOSOSCREDIT noformēju kredītu 4 dienu laikā. Tā kā mašīna ir jauna, man piedāvāja pietiekami lielu summu un labus nosacījumus. Domāju, ka par vecu un intensīvi ekspluatētu auto neviens nedos daudz, tāpēc objektīvi novērtējiet savu mašīnu, nevis izvirziet pretenzijas aizdevējam!

Ozols

Ozols

Pieteicos kredītam, lai segtu hipotēkas parādus. Nav labākā situācija, bet autosos izturējās saprotoši un aizdevumu piešķira. Esmu apmierināts, jo ne visur var aizņemties arī ar negatīvu kredītvēsturi.

Liene

Liene

Mājaslapa ir kā sveiciens no 2000. gada, domāju, ka kredītiestādēm tomēr jāpielāgo savs vizuālais tēls mūsdienu normām. Kas attiecas uz kredīta nosacījumiem, tie arī nav ideāli. Pieejamā summa nemaz nav liela – kā viņi paši sola, līdz 70% no auto tirgus vērtības. Domāju, ja grib ieķīlāt labu mašīnu, tad jāmeklē cits kreditors.

Patrīcija

Patrīcija

Tā arī nevarēju atrast mājaslapā ne kredīta kalkulatoru, ne informāciju par procentu likmi, atmaksas termiņu utt. It kā jau saprotu, ka ikviens auto kredīta pieteikums tiek sastādīts individuāli, taču kreditora mājaslapā tomēr jābūt pamatinformācijai. Neiesaku, jo šis kreditors neizskatās uzticams.

Vilis

Vilis

Iespaids par mājaslapu – negatīvs, trūkst informācijas. Iespaids par kreditēšanas nosacījumiem – negatīvs, jo pat mājaslapā esošajā līgumā nav pieminētas GPL robežas. Secinājums – iesaku aizņemties citur, jo tas nebūt nav vienīgais auto kreditors Latvijā.

Scroll Up