Vita Credit – auto kredīts, kredīts pret nekustamā īpašuma ķīlu

Auto un mājokļa kredīti jeb kredīti pret īpašuma ieķīlāšanu ir pieejami pie jauna nebanku kredītdevēja Vita Credit. Kredītus pret ķīlu var izmantot visdažādākajiem mērķiem, un ar Vita Credit varēsi būt drošs, ka aizdevumu saņemsi ar godīgiem nosacījumiem.

Vita Credit strādā individiduāli ar katru klientu un piedāvā personalizētu kredīta variantu. Pietiekami liels atmaksas termiņš un iespēja aizņemties nopietnas summas kombinācijā ar ātru pieteikšanās kārtību padara Vita Credit par vienu no labākajiem aizdevējiem, kur personas ar atbilstošu maksātspēju var ieķīlāt mājokli vai automašīnu un iegūt līdzekļus savu mērķu piepildīšanai.

Saņemt naudu no VitaCredit

Vita Credit piedāvā šādus kredīta veidus:

Auto līzings:

  • finansējuma summa no 200€ līdz 20000€;
  • kredīta termiņš no līdz ;
  • aizdevuma summa līdz 90% no transportlīdzekļa tirgus vērtības.

Kredīts pret nekustamā īpašuma ķīlu:

  • aizdevuma summa no 700€ līdz 140000€;
  • kredīta termiņš no līdz ;
  • procentu likme sākot ar 0,9% mēnesī, atkarībā no īpašuma stāvokļa un atrašanās vietas, kā arī no Tavas maksātspējas un kredītvēstures.

Vita Credit sniedz atbildi uzreiz pēc pieteikuma pilnas izskatīšanas, kas parasti aizņem no 1 līdz 10 darba dienām, atkarībā no kredīta veida un ķīlas objekta. Tikko lēmums par kredīta piešķiršanu būs pieņemts, Vita Credit pārstāvis sazināsies ar Tevi un informēs par pieejamiem kredīta nosacījumiem.

Kāpēc izvēlēties Vita Credit?

Vita Credit ir pietiekami ērta un ātra pieteikšanās sistēma. Saprotot, ka kredīti pret ķīlu nevar tikt izsniegti 15 minūšu laikā, Vita Credit tomēr ir maksimāli atvieglojis pieteikšanās kārtību. Aizpildīt kredīta pieteikumu Tu vari internetā, jebkurā sev ērtā laikā. Tev nav jādodas uz aizdevēja biroju, bet, ja Tu dod priekšroku pieteikuma aizpildīšanai klātienē, droši vari izvēlēties šo variantu.

Vita Credit piedāvā kredītus ar dažādām procentu likmēm, kuru apjoms ir atkarīgs no klienta maksātspējas, kredītvēstures, prasītās summas un vēlamā atmaksas termiņa. Minimālā procentu likme ir salīdzinoši zema, īpaši, ja salīdzina to ar konkurentu piedāvājumiem. Vita Credit prioritāte ir ilgtermiņa sadarbība ar aizņēmējiem, tāpēc no savas puses tas garantē saistību izpildi, klientu datu aizsardzību un aizņēmēju tiesību ievērošanu.

Kā pieteikties Vita Credit aizdevumiem?

Pieteikšanās Vita Credit kredītam var notikt gan tiešsaitē, gan klātienē, aizdevēja birojā Rīgā. Lai pieteiktos kredītam, Tev būs nepieciešams:

  • aizpildīt pieteikumu un norādīt, kādu kredīta veidu vēlies izmantot, cik lielu summu un uz cik ilgu laiku gribi aizņemties. Turpat jānorāda dati par sevi un par ķīlas objektu;
  • sagaidīt aizdevēja lēmumu. Vita Credit izskata kredītpieteikumus 1-10 darba dienu laikā, atkarībā no kredīta veida un piedāvātās ķīlas;
  • parakstīt kredītlīgumu aizdevēja birojā un nokārtot visas ar ķīlu saistītās formalitātes.

Kad visi jautājumi ir atrisināti, vari gaidīt naudu savā kontā. Vita Credit pārskaita kredīta summu .

Biežāk uzdotie jautājumi

Vai varēšu turpināt izmantot savu mašīnu, ieķīlājot to Vitacredit?

Ieķīlāto transportlīdzekli vari turpināt izmantot ierastā režīmā. Ja gribēsi doties ar auto ārzemju braucienā, noteikti informē par to aizdevēju, jo šajā situācijā Tev var būt nepieciešama pilnvara.

Vitacredit Tu vari ieķīlāt automašīnu bez KASKO apdrošināšanas polises, ja mašīnas vērtība nav lielāka par 7999 eiro. Tiem mašīnām, kuru vērtība ir virs 8000 eiro, KASKO polise ir obligāta.

Vitacredit piedāvā kredīta brīvdienas, kuru laikā nav jāveic kredīta atmaksa. Taču šis pakalpojums jāizmanto uzmanīgi, jo par kredīta brīvdienām tiek iekasēta papildu komisija, un pārāk bieža kredīta brīvdienu noformēšana var negatīvi ietekmēt Tavu kredītvēsturi.

Jā, Vitacredit garantē aizņēmēja tiesības atmaksāt kredītu priekšlaicīgi. Ja Tu izvēlēsies segt parādsaistības pirms termiņa, kopējā atmaksas summa tiks pārrēķināta un procentu maksājums samazināsies. Noteikti informē aizdevēju, ka vēlies atmaksāt visu summu uzreiz, lai Tev sagatavotu jaunu rēķinu!

Par ķīlas objektu var būt dzīvoklis, māja un apbūvei piemērots zemes gabals. Ķīlas vērtību nosaka īpašuma stāvoklis un vecums, tāpēc ņem vērā, ka mājokļa kredīta summa var būt mazāka vai lielāka nekā biji gaidījis.

Kredīti ar ķīlas nodrošinājumu tiek noformēti samērā ātri, taču nav tik zibenīgi kā ātrie aizdevumi. Ja aizdevējam nerodas papildu jautājumi, atbildi vari sagaidīt 15 minūšu laikā. Atsevišķos gadījumos lēmuma pieņemšana var aizņemt līdz 10 darba dienām, īpaši, ja runa ir par mājokļa kredītiem.

Ikviens kredīts pret ķīlu tiek individuāli sagatavots konkrētajam klientam, jo katrs ķīlas objekts ir unikāls. Kredīta nosacījumi, piemēram, procentu likme, būs atkarīgas gan no ķīlas vērtības, gan no vēlamā atmaksas termiņa un klienta situācijas. Vitacredit vienojas ar klientu, lai panāktu pēc iespējas izdevīgākus un piemērotākus kredīta nosacījumus.

Pirms pieteikties pakalpojumam, rūpīgi izvērtējiet savu finanšu stabilitāti un iespēju atvēlēt noteiktu algas daļu pakalpojuma izmantošanai.

Aizņemieties atbildīgi!

Kontakti:

Adrese: Maskavas iela 240, Rīga, LV-1063

E-pasts: [email protected]

Tālrunis: 25337333

Atsauksmes un sūdzības

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Helmuts

Helmuts

Vita credit procentu likmes mājokļa kredītam ir vienas no zemākajām tirgū. Tiesa gan, ne katrs var uz tādu pretendēt. Man piedāvāja procentu likmi 3% gadā, kas arī nav pārāk daudz, bet tomēr cerēju uz izdevīgāku piedāvājumu, jo īpašums ir dārgs un jauns. Taču kopumā esmu apmerināts ar Vita credit, ātra un profesionāla apkalpošana un iespēja konsultēties kredītu jautājumos.

Alvis

Alvis

Ar Vitacredit palīdzību aizņēmos naudu biznesa attīstībai. Ieķīlāju mājokli, saņēmu naudu un rīkojos ar to pēc saviem ieskatiem. Tā kā kredīts nebija uz visu īpašuma vērtību, noteicu atmaksas termiņu 2 gadi un pagaidām maksāju tikai procentus.

Katerīna

Katerīna

Patīkami, ka aizdevēja mājaslapā ir detalizēti aprakstīti visi kredītam nepieciešamie dokumenti. Tas rada labu iespaidu par vita credit, jo vienmēr patīkamāk sadarboties ar aizdevēju, kas neaizmirst par informatīvo atbalstu.

Ilze

Ilze

Izvēlējos Vitacredit, jo tas ir viens no nedaudzajiem, kas finansē līdz pat 100% no auto cenas. Noformēju kredītu 4 dienu laikā. Gribētos, protams, ātrāk, bet saprotu, ka auto kredīta noformēšana aizņem laiku.

Rūdolfs

Rūdolfs

Izmantoju Vita Credit, lai iegādātos auto līzingā. Viss bija ātri, profesionāli, draudzīgi. Nevaru pateikt neko sliktu – piedāvājums pilnībā atbilst solītajam.

Laura

Laura

Tā kā man ģimenē ir jauns auto, ar ko visi brauc, un vecāks, kas lielākoties stāv garāžā, nolēmām ieķīlāt veco mašīnu, lai dabūtu naudu bērnu kāzu organizēšanai. Patēriņa kredīti izskatījās pārāk dārgi un riskanti, tāpēc izvēlējamies ilgtermiņa kredītu pret auto ķīlu. Ar Vita Credit noformējam visu divu darba dienu laikā.

Anita

Anita

Pieņemami nosacījumi auto kredītiem. Var saņemt līdz pat 100% no auto cenas (es saņēmu 85%, kas arī ir ļoti daudz), klientu apkalpošana ir labā līmenī. Iesaku ikvienam, kuram interesē auto kredīti, un kurš negrib bankrotēt kredītu dēļ – pie Vita Credit ikmēneša maksājums nav milzīgs.

Scroll Up