GreenCredit – pats vienkāršākais un ātrākais risinājums tavām īstermiņa finanšu vajadzībām

Vēl viens nebanku kredītdevējs, kas Latvijas iedzīvotājiem piedāvā ātros kredītus, ir GreenCredit. Aizdevēja pakalpojumi var būt parocīgi neparedzētās ikdienas situācijās, kad steidzami jāatrod papildu summa neatliekamiem tēriņiem.

GreenCredit ir īpašie piedāvājumi jaunajiem klientiem, kuri noteikti atzinīgi novērtēs iespēju noformēt kredītu ar 100% atlaidi komisijas maksai. Savukārt tie, kuri aizņemas otro reizi, varēs saņemt lielāku kredītlimitu, ja vien aizņēmējiem ir pietiekama maksātspēja. GreenCredit kredīts var tiks saņemts 10-15 minūšu laikā.

Saņemt naudu no GreenCredit

GreenCredit piedāvā šādus kredīta veidus:

Ātrais kredīts:

  • pieejamā summa no 50€ līdz 425€ (pirmajā aizņemšanās reizē līdz 300€);
  • atmaksas termiņš no līdz ;
  • pirmajam kredītam ir 100% atlaide komisijas maksai.

Kāpēc izvēlēties GreenCredit?

GreenCredit piedāvā ātros kredītus ar vienkāršiem un saprotamiem noteikumiem. Aizdevējs runā skaidru valodu un uzrāda visu informāciju par pieejamo kredītu galvenajā lapā. Ja Tev ir nepieciešams aizņemties līdz algas dienai, ir vērts pievērst uzmanību GreenCredit piedāvājumam, jo šis kredītdevējs:

  • ir Latvijas Alternatīvo finanšu pakalpojumu asociācijas biedrs. Patērētāju kreditēšana notiek saskaņā ar kvalitātes standartiem, tāpēc varēsi aizmirst par pēkšņām komisijām, līguma izmaiņām un citām negatīvām parādībām, kas diemžēl ir raksturīgas nelicencētiem aizdevējiem;
  • piedāvā īpašu draudzīgus aizņemšanās pakalpojumus jaunajiem klientiem. Piesakoties pirmajam kredītam GreenCredit, Tu saņemsi naudu ar 100% atlaidi komisijas maksai. Kredīta izmaksas nepalielināsies, un Tev būs jāatmaksā tikai kredīta pamatsumma.

Kā pieteikties GreenCredit aizdevumiem?

Ja Tu vēlies izmantot GreenCredit pakalpojumus, Tev būs nepieciešamas tikai dažas brīvas minūtes, lai pieteiktu kredītu. Seko līdzi šai vienkāršajai instrukcijai un noformē aizdevumu tiešsaistē:

  • reģistrējies GreenCredit mājaslapā. Reģistrācijas anketā nepieciešams norādīt ne tikai savu kontaktinformāciju, bet arī darbavietas nosaukumu, adresi un amatu. Tāpat jānorāda ikmēneša ienākumu līmenis;
  • samaksā reģistrācijas maksu 0,01 eiro apmērā. Tas ir visdrošākais veids, kā paziņot aizdevējam sava bankas konta numuru, izvairoties no drukas kļūdām;
  • nosūti aizpildīto kredītpieteikumu aizdevēja mājaslapā. Pirms pieteikuma nosūtīšanas neaizmirsti uzmest aci kredītu kalkulatoram, kas aprēķina kopējo atmaksas summu;
  • sagaidi aizdevēja lēmumu. Tikai ir nepieciešamas, lai aizdevējs pārskaitītu kredītu uz Tavu bankas kontu, ja esi Swedbank, Citadele vai DNB bankas klients.

Biežāk uzdotie jautājumi

Cik lielu summu un uz kādu termiņu var saņemt kompānijā Greencredit?

Greencredit piedāvātais ātrais kredīts var būt parocīgs dažas dienas pirms algas, nestandarta ikdienas situācijās, kad nav laika gaidīt algas saņemšanu. Aizdevumu var izmantot, lai apmaksātu rēķinu, iegādātos svarīgu preci vai apmaksātu sadzīves tehnikas remontu. Taču ņem vērā, ka pieteikties Greencredit kredītam var tikai tad, ja esi pārliecināts par savām iespējām atmaksāt aizdevumu termiņā!

Lai saprastu, vai potenciāls klientam ir atbilstoša maksātspēja, Greencredit izmanto elektroniskās datubāzes. Informācija par fizisko personu kredītvēsturi un maksātspēju ir iegūstama no parādvēstures datubāzem, Latvijas Bankas parādnieku reģistra, kā arī no VSAA. Dokumenti un izziņas nav nepieciešamas, jo visu vajadzīgo informāciju aizdevējs var iegūt ar interneta palīdzību.

Lai samazinātu kredīta neatmaksas riskus, aizdevējs uzliek ierobežojumus pirmā ātrā kredīta summai. Ja aizņēmējs veiksmīgi atmaksā kredītu termiņā un apliecina sevi kā uzticamu un atbildīgu aizņēmēju, viņa kredītlimits var tikt palielināts.

Reģistrācijas maksa ir vajadzīga, lai aizdevējs uzzinātu klienta bankas konta numuru. Pārrakstot garu burtu un ciparu kombināciju, ir iespējams kļūdīties, un rezultātā aizdevējs nevarēs pārskaitīt kredīta naudu.

Kredīta pagarināšana ir pieejama par papildu samaksu. Pagarināšanas komisijas summa ir atkarīga no kredīta apjoma. Vairāk informācijas par kredīta pagarināšanas noteikumiem atradīsi savā lietotāja profilā.

Viss atkarīgs no tā, kāpēc un kad Tava kredītvēsture tikusi sabojāta. Greencredit nepiešķir aizdevumus personām ar kavētiem kredītu maksājumiem un neatmaksātiem aizdevumiem. Ja pašlaik visas parādsaistības ir segtas, aizdevējs var apsvērt kredīta piešķiršanu.

Atbildīga kreditēšana nozīmē aizņēmēju tiesību ievērošanu un kredītriska situāciju novēršanu. Noformējot kredītu Greencredit, Tu iegūsi atklātu un godīgu kredītlīgumu. Aizdevēja fizisko personu kreditēšanas vadlīnijas nosaka, cik liels kredīts ir pieejams personām, atkarībā no viņu ienākumu līmeņa. Greencredit nepiešķir neadekvāti lielus aizdevumus, ja tam rodas šaubas par klienta spēju atmaksāt aizdevumu termiņā.

Pirms pieteikties pakalpojumam, rūpīgi izvērtējiet savu finanšu stabilitāti un iespēju atvēlēt noteiktu algas daļu pakalpojuma izmantošanai.

Aizņemieties atbildīgi!

Kontakti:

Adrese: Zemitāna iela 2b, Rīga, LV-1012

E-pasts: [email protected]

Tālrunis: 6 7885575

Atsauksmes un sūdzības

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Artis

Artis

Nevaru pateikt neko sliktu par greencredit kredītu. Aizņēmos, saņēmu kredītu bez procentiem, atmaksāju mēneša laikā. Ja izpildi savas kredītsaistības, problēmām nevajadzētu rasties.

Inesīte

Inesīte

Greencredit noformēju aizdevumu uz 300 eiro. Kopējā atmaksas summa ir 322.50, domāju, tā nav pārāk liela procentu likme. Noteikti nav lielākā Latvijas kredītdevēju vidū! Jebkurā gadījumā neviena banka uz vienu mēnesi naudu neaizdod, tāpēc greencredit pakalpojumi ir ļoti parocīgi.

Zvirbulis

Zvirbulis

Pietiekami labs aizdevējs, komisija drusku zemāka nekā citviet, un pirmais kredīts bez maksas. Gribētos gan vairāk informācijas par kredītiem, citādi mājaslapā ir tikai kredītu kalkulators un BUJ sadaļa.

Leons

Leons

Greencreditu man ieteica draugs, tāpēc arī es te aizņēmos. Droši vien greencredits nav sevišķi īpašs, tas pats ātrais kredīts kā citur, bet labi, ka garantē aizņēmēju tiesību ievērošanu un godīgu apkalpošanu.

Scroll Up