Finlat – inovatīva aizdevumu pieteikumu sistēma

Lai aizņemšanās pieredze būtu maksimāli patīkama, plašajā piedāvājumu klāstā jāatrod aizdevums ar zemākajām izmaksām un piemērotākajiem saņemšanas un atmaksas nosacījumiem. Patstāvīgi meklējumi ir laikietilpīgi, tāpēc veiksmīgākam rezultātam lietderīgi ir izmantot tiešsaistes palīgu – tādu kā Finlat.

Finlat nav kredītdevējs, taču tas sadarbojas ar Latvijas bankām un nebanku aizdevējiem un palīdz 15 minūšu laikā uzzināt, kādus kredīta nosacījumus var piedāvāt dažādas kredītiestādes. Finlat ietaupa ne tikai laiku, bet arī naudu – izmantojot Finlat pakalpojumus, Tu vienmēr zināsi, pie kāda kreditora aizņemties ir izdevīgāk!

Apskatīties piedāvājumu

Finlat piedāvā šādus kredīta veidus:

Finlat mājaslapā iespējams pieteikties sešiem kredīta veidiem:

 • patēriņa kredītam;
 • kredītam pret auto ķīlu;
 • kredītam pret mājokļa ķīlu;
 • biznesa aizdevumam;
 • online aizdevumam līdz 1500 eiro;
 • aizdevumu apvienošanai jeb refinansēšanai.

Ņemot vērā, ka Finlat pats neizsniedz aizdevumus, uzņēmuma mājaslapā nav norādīts pieejamo kredītu kredītlimits, atmaksas termiņš un procentu likmju robežas. Šī informācija kļūst pieejama potenciāliem aizņēmējiem pēc kredītpieteikuma nosūtīšanas un individuālu piedāvājumu sagatavošanas.

Kāpēc izvēlēties Finlat?

Finlat piedāvā pieteikties kredītam daudz ātrāk un vienkāršāk, nekā pēc standarta shēmas.  Finlat sadarbojas ar plašu kreditoru loku, kas ātri apstrādā saņemtos pieteikumus un sagatavo individuālus kredītu piedāvājumus 15 minūšu laikā. Piedāvājumi nav saistoši Finlat klientam – Tu vari iepazīties ar dažādiem variantiem un izvēlēties piemērotāko vai neizvēlēties nevienu. Par piedāvājumu sagatavošanu netiek iekasēta komisijas maksa.

Kredīta summa pilnā apjoma tiek pārskaitīta uz aizņēmēja bankas kontu . Ja aizņēmējam un kredītiestādei bankas konts ir vienā bankā, naudas pārskaitīšana aizņem tikai pāris minūtes, citos gadījumos kredīta līdzekļi ir pieejami pēc 1 – 3 darba dienām.

Kā pieteikties Finlat aizdevumiem?

Finlat strādā pēc tādiem pašiem principiem kā nebanku aizdevēji. Ikvienam kredīta veidam var pieteikties, aizpildot pavisam īsu pieteikuma anketu Finlat mājaslapā. Lūk, kas Tev jādara, lai aizņemtos ar Finlat starpniecību:

 • aizpildi pieteikuma anketu uzņēmuma mājaslapā;
 • pievieno bankas konta izrakstu par pēdējiem sešiem mēnešiem ar visiem ienākošajiem un izejošajiem maksājumiem;
 • 15 minūšu laikā sagaidi kredītu piedāvājumus no dažādiem aizdevējiem;
 • izvēlies sev piemērotāko un paziņo Finlat par savu lēmumu;
 • saņem kredītlīgumu un paraksti to tiešsaistē, ar elektroniskā paraksta palīdzību, vai klātienē, saņemot kredītlīgumu ar DPD kurjerpastu
 • saņem naudu uzreiz pēc kredītlīguma parakstīšanas (naudas pārskaitīšanas ātrums ir atkarīgs no tā, kurā bankā ir Tavs bankas konts).

Biežāk uzdotie jautājumi

Kas var saņemt FINLAT.lv kredītu?

Finlat aizdevums ir pieejams Latvijas pilsoņiem un pastāvīgajiem iedzīvotājiem, 18 - 75 gadu vecumā, kuru ikmēneša ienākumi ir vismaz 260 eiro pēc nodokļu nomaksas. Lai saņemtu aizdevumu, personām jābūt bankas kontam vienā no Latvijā strādājošajām bankām un nedrīkst būt citu kredītsaistību kavējumi.

Jā, Finlat strādā ne tikai tiešsaistē, bet arī klātienē. Biroja adrese ir Balasta Dambis 15, birojs Nr. 100, Rīga, Latvija. Birojā var parakstīt kredītlīgumu, ja klientam nav e-paraksta un nav iespējas izmantot kurjerpiegādi.

Finlat nav kredītiestāde, tāpēc ierobežojumus klientiem, kas aizņemas pirmo reizi, var uzlikt uzņēmumi – Finlat sadarbības partneri, kas izsniedz aizdevumus Finlat lietotājiem. Vienīgie Finlat ierobežojumi ir klientu vecuma robežas, kavējumu un parādu neesamība un ikmēneša ienākumi vismaz 260 eiro pēc nodokļu nomaksas.

Ja vēlies palielināt aktīvu kredītlimitu, Tev jāsazinās ar Finlat pārstāvjiem, kas noskaidros, vai Tev ir pieejams šis pakalpojums.

Finlat piedāvā aizdevējiem mūsdienīgu un universālu klienta kredītvēstures un maksātspējas pārbaudes procedūru, kas ļauj līdz minimumam samazināt kredīta kavējuma riskus un parādu veidošanos. Klienta dati tiek pārbaudīti vairākās datubāzēs, turklāt ikvienu aizdevumu iespējams saņemt, tikai uzrādot bankas konta izrakstu par pēdējiem sešiem mēnešiem.

Jā, Finlat piedāvā šādu pakalpojumu, taču tas vienmēr ir individuāls risinājums, par kuru jāvienojas ar uzņēmuma kredītspeciālistiem. Lai saņemtu pēc iespējas labāko kredīta brīvdienu piedāvājumu, sazinies ar Finlat nekavējoties, tikko ir iestājušas finanšu grūtības.

Daži Finlat aizdevumi ir pieejami bez ķīlas, daži – tikai pret ķīlas nodrošinājumu. Kredīta saņemšanas noteikumi ir atkarīgi no kreditora prasībām, tāpēc Finlat nevar nodrošināt individuāli pielāgotus risinājumus, piemēram, patēriņa kredītu ar sliktu kredītvēsturi pret ķīlu.

Pirms pieteikties pakalpojumam, rūpīgi izvērtējiet savu finanšu stabilitāti un iespēju atvēlēt noteiktu algas daļu pakalpojuma izmantošanai.

Aizņemieties atbildīgi!

Kontakti:

Adrese: Balasta Dambis 15, ofiss Nr. 100, Rīga, Latvija

E-pasts: [email protected]

Tālrunis: +371 25000010

Atsauksmes un sūdzības

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll Up