Atjaunots Netcredit.lv kredītu salīdzinātājs – tagad vēl vairāk noderīgas informācijas

Kad rodas nepieciešamība pēc kredīta, ikviens cilvēks vēlas aizņemties ar izdevīgākajiem nosacījumiem. Netcredit.lv kredītu salīdzināšanas portāls ir ticis radīts ar nolūku palīdzēt potenciāliem aizņēmējiem orientēties plašajā aizdevumu nozarē un atrast sev draudzīgāko kredīta piedāvājumu.

Mēs lepojamies ar to, ka spējām palīdzēt daudziem, taču nevēlamies apstāties pie sasniegtā – tagad Tu vari izmantot atjaunotu un papildinātu Netcredit.lv mājaslapu. Šeit atradīsi daudz vairāk informācijas par dažādiem aizdevumu veidiem un nebanku aizdevējiem.

Lasi tālāk un uzzini, cik parocīgs ir kļuvis mūsu atjaunots kredītu salīdzinātājs.


 

netcredit-uzlabots-kreditu-meklesanas-riks

Uzlabots meklēšanas rīks

Netcredit.lv kredītu salīdzinātājs strādā, pateicoties meklēšanas rīkam. Tagad tas ir kļuvis vēl ērtāk lietojams un uzskatamāks. Meklēšanas rīks ir melnā kaste, kas atrodas ikvienas sadaļas labajā pusē. Tajā Tev jāatzīmē vēlamie meklēšanas kritēriji:

 • pirmais kredīts bez maksas;
 • bez ķīlas un galvotāja;
 • ar sliktu kredītvēsturi;
 • bez oficiālas darbavietas;
 • no 20 gadu vecuma;
 • bez aktivizācijas maksas.

Pateicoties vairākiem atlases filtriem, kredītu salīdzināšana aizņem ļoti maz laika. Tu saņem tikai tos piedāvājumus, kas atbilst Tavām prasībām.

 


 

Vairāk noderīga satura

Kredītu salīdzināšana var būt veiksmīga tikai tad, ja lietotājam ir pieeja visai informācijai. Tagad mūsu mājaslapā ir aprakstīti ne tikai ātrie kredīti, bet pilnīgi visi nebanku aizdevumu veidi:

 • ātrie kredīti, patēriņa kredīti, kredītkartes, kredītlīnijas;
 • mājokļa kredīti, kredītu apvienošana un auto kredīti;
 • kredīti biznesam, kredīts parādniekiem un kredīti ārzemēs strādājošajiem.

Detalizēti kredītu apraksti un atbildes uz biežāk uzdotajiem jautājumiem palīdzēs Tev izprast atšķirības starp kredītu veidiem un noteikt, vai konkrēts aizdevums ir vai nav Tev piemērots.

netcredit-vairak-noderiga-satura-par-kreditu-veidiem

 


 

netcredit-vairak-informacijas-par-kreditu-aizdevejiem

Vairāk informācijas par aizdevējiem

Netcredit.lv tagad pieejami nebanku aizdevēju profili. Katrā profilā ir aprakstīti:

 • pieejamie kredītu veidi;
 • aizņemšanās nosacījumi;
 • pieteikšanās kārtība.

Visa informācija, kas aizdevēja mājaslapā var būt izkaisīta pa dažādām lapām, Netcredit.lv ir pieejama vienuviet.

 


 

Atsevišķa vieta atsauksmēm

Daudzi ātrie kredīti ir ļoti līdzīgi viens otram, un pat kredītu salīdzinātājs ne vienmēr palīdz saprast atšķirības. Šajā gadījumā parocīgas var būt lietotāju atsauksmes, jo kuram gan zināms labāk, kāds patiesībā ir konkrēts aizdevējs? Jaunajā Netcredit.lv versijā varēsi iepazīties ar:

 • atsauksmēm par nebanku aizdevējiem;
 • pieredzes stāstiem par kredīta, kredītlīnijas, kredītkartes utt. izmantošanu.

Esam apkopojuši ne tikai pozitīvas, bet arī negatīvas un neitrālas atsauksmes, lai kredītu salīdzinājums būtu patiešām objektīvs.

netcredit-atsauksmes-par-kreditu-aizdevejiem

 


 

netcredit-pierakstisanas-kreditu-jaunumiem

Papildu priekšrocības lietotājiem

Esam ne tikai paplašinājusi un uzlabojuši mājaslapas saturu, bet arī ieviesuši dažādus tehniskus jauninājums. Lūk, vēl 2 iemesli, kāpēc vērts salīdzināt kredītus tieši ar mūsu platformas palīdzību:

 • mobilais atbalsts. Atjaunoto Netcredit.lv mājaslapu var ērti pārlūkot arī planšetē un viedtālrunī, jo ir uzlabota platformas lietojamība uz mobilajām ierīcēm;
 • pierakstīšanās jaunumiem. Atstājot mums savu e-pasta adresi, Tu pirmais saņemsi informāciju par izdevīgiem piedāvājumiem, loterijām, jauniem kredītdevējiem utt. Tāpat Tu vari saņemt uz savu e-pastu sarakstu ar Tev piemērotākajiem kredītdevējiem.

 


 

3 situācijas, kad Netcredit.lv kredītu salīdzinātājs ir neaizvietojams

Kredītu salīdzinātājs ir aktuāls ne tikai potenciāliem aizņēmējiem, kuri meklē izdevīgāko piedāvājumu, bet arī tiem cilvēkiem, kuri vēl nav pieņēmuši lēmumu par aizņemšanos. Mājaslapā, kur visi ātrie kredīti, patēriņa kredīti un citi aizdevumu veidi ir kā uz delnas, ikviens apmeklētājs atradīs sev svarīgu informāciju. Kredītu salīdzinātājs noteikti būs noderīgs, ja Tu:

 • zini, kāds kredīta veids Tev ir vajadzīgs, un vēlies salīdzināt visus piedāvājumus. Vienkārši izvēlies attiecīgu sadaļu, atzīmē sev vajadzīgus parametrus meklēšanas rīkā un izvēlies aizdevēju pēc saviem ieskatiem;
 • šaubies, kādam kredītam pieteikties, piemēram, nevari saprast atšķirības starp kredītlīniju un kredītkarti. Ja Tu gribi uzmeklēt papildu informāciju par kredīta izmantošanas mērķiem, aizņemšanās nosacījumiem utt., izlasi detalizētus kredītu aprakstus un iepazīsties ar atbildēm uz biežāk uzdotajiem jautājumiem;
 • neplāno aizņemties tuvākajā nākotnē, bet vēlies uzzināt, kādi piedāvājumi šobrīd ir tirgū, kā ir mainījušies aizņemšanās nosacījumi un cik aptuveni izmaksā viens vai otrs kredīta veids. Tu vari pierakstīties jaunumu saņemšanai, un mēs nosūtīsim uz Tavu e-pastu sarakstu ar izdevīgākajiem aizdevējiem.

Sākt salīdzināt kredītus
 

Lai aizņemšanās būtu patiešām veiksmīga, rūpīgi pārbaudi visu informāciju, izmantojot Netcredit.lv kredītu salīdzinātāju.

Aizņemies atbildīgi, izvērtējot savas iespējas atmaksāt!

Scroll Up