Kredīts parādniekiem - ātrais kredīts tiem, kam slikta kredītvēsture

Kad līdz algai vēl pāris dienas vai nedēļas, aizņemties pie radiem kauns vai vienkārši nav iespējams un nauda kāda mērķim nepieciešama „jau vakar”, daudziem cilvēkiem mēdz noderēt ātrie kredīti.

Ātrais kredīts ar sliktu jeb negatīvu kredītvēsturi parasti ir pieejams bez ķīlas vai galvotāja, tāpēc vienīgais garants aizdevuma savlaicīgai atmaksai ir kredīta pieteicēja regulāro ienākumu apjoms, kā arī viņa godīgumu var apliecināt kredītvēsture.

Vairāk informācijas

Atsauksmes

Biju piemirsusi cik ļoti ātri aug mans bērns. Laikapstākļi mainījās uz rudens pusi un sapratu, ka dēlam nav pieklājīgu apavu rudenim, jo iepriekšējā gada kurpes kļuvušas par mazu.

Līdz algai atlikusi vien nedēļa, bet bērnam katru dienu jāiet uz skolu un treniņiem, bet agrie rīti un vēlie vakari vairs tik nav silti, lai nēsātu vasaras apavus.

Nolēmu pirmo reizi izmēģināt aizņemšanos internetā. Diezgan ilgu laiku pavadīju klejojot pa vairāku aizdevēju portāliem līdz izvēlējos sev izdevīgāko.

Dažas minūtes veltīju reģistrācijas procesam, vēl apmēram 10 minūtes gaidīju aizdevēja atbildi un apmēram pēc 40 minūtēm no pieteikšanās brīža, ar dēlu devāmies uz veikalu pēc viņa jaunajiem rudens apaviem.

Aija

Aija / kasiere

Vēlējos pāriet no līdzšinējā telefona operatora pie cita jau vistuvākajā laikā, bet pirms to izdarīt bija jāapmaksā pēdējais rēķins.

Līdz algai palikušas 2 nedēļas. Lai arī summa bija samērā neliela, nevarēju tādu uzreiz atvēlēt un mierīgi gaidīt algu.

Jau iepriekš biju aizņēmies naudu internetā, tāpēc zināju, ka visas manas problēmas atrisināmas dažu minūšu laikā. Ātrais kredīts internetā man atkal izlīdzēja.

Aleksandrs

Aleksandrs / oficiants

Biju atradis izdevīgu piedāvājumu auto iegādei, bet līdz pārdevēja prasītajai summai man pietrūka nepilns tūkstotis latu, ko nevarētu sakrāt gana ātrā laikā.

Automašīnu pārdeva privātpersona, cena bija patiesi pievilcīga tāpēc nevarēju ilgi kavēties ar lēmuma pieņemšanu un līdzekļu meklēšanu. Izvēlējos patēriņa kredītu internetā.

Reģistrējos un pieteicos internetā, jau pēc pusstundas nauda bija manā kontā un varēju sazināties ar auto pārdevēju un 4 mēnešu laikā pakāpeniski veicu aizdevuma atmaksu.

Vitālijs

Vitālijs / Apsargs

 

Kas ir ātrais kredīts parādniekiem jeb tiem kam slikta kredītvēsture?

Kāpēc izvēlēties ātros kredītus?

Kredītvēsturi personai veido jebkādi naudas darījumi, kas saistīti ar aizņemšanos un pat dažādu rēķinu apmaksu. Ja nebūsi laikus samaksājis kādu aizdevumu, kredītvēsture var būt sabojāta. Tāpat vienkārši samaitāt kredītvēsturi ir, aizmirstot vai jebkādu citu iemeslu dēļ, nenomaksājot kādu komunālo pakalpojumu rēķinu, jo ilgstošas nemaksāšanas gadījumā uzņēmumi datus par parādnieku nodod parādu piedzinējiem un personas vārds tiek iekļauts arī parādnieku reģistros.

Taču nevajag krist izmisumā, jo kredīts ar sliktu jeb negatīvu kredītvēsturi, lai arī grūti atrodams, bet nav neiespējams. Konkrētus aizdevējus, kuru piedāvājumā būtu naudas aizdevumi ar sliktu jeb negatīvu kredītvēsturi, gan ir grūti. Neviens aizdevējs neafišē, ka pie viņiem pieejams arī ātrais kredīts ar sliktu kredītvēsturi.

Aizdevēji automātiski noraida aizdevumus ar sliktu kredītvēsturi

Jāatkārto, ka kādreiz iegūta negatīva kredītvēsture var aizdevējam norādīt uz kredīta pieteicēja negodprātīgumu vai pat hronisku nespēju apmaksāt savas saistības un ikdienas tēriņus. Tādējādi nebūtu gudri, ka šādām personām būtu pieejams arī sms kredits ar sabojātu kredītvēsturi.

Tomēr ir aizdevēji, kuri ne visus saņemtos kredītu pieteikumus izvērtē automātiski un noraida uzreiz kā redz ierakstu parādnieku reģistros. Ir kreditori, pie kuriem varētu būt pieejami arī ātrie kredīti internetā ar sliktu kredītvēsturi.

Sliktā kredītvēsture uzglabājas reģistros 10 gadus!

Ierakstus parādnieku reģistros patur apmēram 10 gadus. Piemēram, ja persona ir guvusi negatīvu ierakstu parādnieku reģistrā par savlaicīgi nenomaksātu telefona rēķinu un tas noticis pirms vairākiem gadiem, bet uz kredīta pieteikšanas brīdi visas domstarpības un saistības jau sen kā nokārtotas, kredīti internetā ar sliktu kredītvēsturi šai personai varētu tikt piešķirti. Tas tāpēc, ka kredītvēsture sabojāta relatīvu nieku dēļ, turklāt jau pirms ilga laika un saistības uz kredīta pieteikšanas brīdi jau nokārtotas.

Crediton.lv – ātrais kredīts ar sliktu kredītvēsturi

Piemēram, aizdevējs Crediton.lv apgalvo, ka gadījumā, ja visi parādi ir nomaksāti, pie viņiem varētu būt pieejams arī kredīts ar sliktu kredītvēsturi. Crediton.lv piedāvā aizdevumus apjomā no 1 € līdz 150 € uz atmaksas laiku no 1 līdz 30 dienām.

Aizņemoties atkārtoti, aizdevuma maksimums pieaug līdz 350 €. Turklāt pieejams arī pirmais kredīts bez maksas – līdz 150 € uz laiku līdz 30 dienām. Crediton.lv aizdevumi būs pieejami Latvijas iedzīvotājiem vecumā no 20 līdz 70 gadiem.

Viasms.lv – aizdevums internetā ar sliktu kredītvēsturi

Arī Viasms.lv norāda, ka parasti pie viņiem ātrie kredīti ar sliktu kredītvēsturi netiek izsniegti, bet, ja parādi jau sen nomaksāti, tad kredītkomiteja varētu izvērtēt konkrēto gadījumu un varētu būt pieejams arī kredits ar sabojatu kredivesturi.

Viasms.lv piedāvā aizdot no 1 € līdz 150 € uz laiku līdz 30 dienām. Aizņemoties atkārtoti, maksimālā kredīta summa pieaug līdz 300 €.

Pirmais kredīts arī pie Viasms.lv būs bez maksas. Viasms.lv kredīti būs pieejami personām vecumā no 20 līdz 65 gadiem.

Credit24.lv – izdevīgākais aizdevums ar sliktu kreditvēsturi

Savukārt aizdevējs Credit24.lv nevar skaidri pateikt vai aizdevumi ar sliktu / negatīvu kreditvesturi būs pieejami arī pie viņiem. Skaidru atbildi Credit24.lv sola sniegt pēc individuālas kredīta pieteicēja situācijas izpētes.

Tādējādi iespējams, ka arī Credit24.lv pieļauj izņēmumu un kredīts internetā ar sliktu kredītvēsturi var tikt piešķirts, bet ierobežotā apjomā – mazāk nekā maksimāli piedāvātā Credit24.lv kredītu summa.

Credit24.lv piedāvā aizņemties no 50 € līdz 1500 € uz laiku no 2 nedēļām līdz 24 mēnešiem. Credit24.lv kredīts būs pieejams personām vecumā no 18 līdz 70 gadiem.

 

Izvērtējat savu finansiālo stāvokli un aizņemies atbildīgi!

Apskatot pieejamo informāciju, ātrie kredīti ar sliktu kredītvēsturi var tapt pieejami izņēmuma gadījumos, kad pieteicējam ir stabili un pietiekami ienākumi un kredītvēsturi sabojājušais parāds jau sen kā atmaksāts. Ja nepieciešams ātrais kredits ar sliktu / negatīvu kreditvesturi, mēģināts nav zaudēts, jo reģistrācija un pieteikuma iesniegšana parasti ir ļoti ātrs process, turklāt vairumā aizdevēju gadījumu arī maksā tikai 1 santīmu.

Atbildi saņemsiet nepilnas stundas laikā. Neko daudz nezaudēsiet arī tad, ja kredīti ar sliktu kredītvēsturi pie kāda aizdevēja jums nebūs pieejami, jo nebūsiet tērējis laiku skrienot apkārt pa neskaitāmiem aizdevēju kantoriem. Kāds aizdevējs izvērtējot Jūsu situāciju noteikti var nākt pretim un aizdot Jums nepieciešamo naudu.

Aizņemies atbildīgi!

Aizņemieties atbildīgi, kritiski izvērtējot savas spējas aizdevumu atmaksāt, jo Jūs jau zināt, cik viegli ir sabojāt kredītvēsturi!