Soho Credit – Izdevīgs un ātrs aizdevums internetā

Soho Credit, ja to apskatām no Latvijas tirgus viedokļa ir salīdzinoši jauns ātro interneta kredītu izsniedzējs, kurš ietilpst SOHO Group ar uzņēmumiem arī Lietuvā, Polijā un Spānijā. Taču neskatoties uz to Soho Credit bija pirmais ātrais aizdevējs, kurš pagājušā gadā saņēma speciālo atļauju jeb licenci darbībai.

Soho Credit piedāvā saviem klientiem izdevīgus un ātrus aizdevumus internetā un rīko arī akcijas piedāvājumus.

Saņemt naudu no Soho Credit

Soho Credit piedāvā šādus kredīta veidus:

Ātrais kredīts:

  • pieejamā summa no 70€ līdz 425€ (300€ pirmajā aizņemšanās reizē);
  • kredīta atmaksas termiņš no līdz ;
  • naudas pārskaitīšana aizņem tikai , ja Tavs konts ir AS “Swedbank”, AS DNB banka vai Nordea Bank AB.

 

 

Soho Credit - Biežāk uzdotie jautājumi

Cik lielu summu un uz kādu termiņu var saņemt kompānijā Soho Credit?

Pirmajā aizņemšanās reizē Soho Credit piedāvā bezprocentu aizdevumu apjomā līdz 250 € uz atmaksas laiku līdz 30 dienām. Otrais aizdevums pieejams apjomā līdz 500 €, trešajā aizņemšanās reizē aizdevuma maksimālā summa pieaug līdz 250 € un sākot ar ceturto reizi vari aizņemties līdz 500 €. Visi kredīti ir pieejami uz atmaksas laiku no 7 līdz 30 dienām ilgu, klientam dodot iespēju pašam izvēlēties sev ērtu atmaksas termiņa garumu. Kredīts jāatmaksā pēc tik dienām, cik klients norādījis savā pieteikumā.

Ja domājat, ka nevarēsiet atmaksāt kredītu sevis izvēlētajā termiņā, aizdevuma atmaksas laiku iespējams pagarināt par 7, 14 vai 30 dienām. Par atmaksas termiņa pagarināšanu būs papildus jāmaksā un maksa būs atkarīga no Jūsu aizdevuma lieluma.

Daudzi ātro interneta kredītu izsniedzēji piedāvā pirmo kredītu bezmaksas, arī Soho Credit nav izņēmums un konkurē ar citiem piedāvājot pirmo kredītu ar 0% likmi. Tas nozīmē, ka aizņemoties pirmo reizi, atmaksāsiet tieši tikpat naudas cik saņemsiet saviem tēriņiem – netiek skaitītas nekādas komisijas maksas vai citi papildus maksājumi. Tas gan būs ar nosacījumu, ka atmaksājat kredītu laikus un nepagarinot.

Soho Credit bezprocentu kredīts pieejams aizņemoties pirmo reizi pie šī aizdevēja summu apjomā līdz 250 € uz atmaksas laiku no 7 līdz 30 dienām. Lai pieteiktos bezprocentu kredītam pie Soho Credit, nav nepieciešama ne ķīla, ne galvotājs.

Soho Credit, izvērtējot klientu maksātspēju, ņem vērā arī viņu vecumu un uzņēmums ir noteicis 20 gadu minimālo vecumu, lai pieteicējs varētu saņemt kredītu. Soho Credit aizdevumi tiek izsniegti Latvijas Republikas iedzīvotājiem vecumā no 20 līdz 65 gadiem. Pieteicējam bez vecuma limita ir noteiktas vēl citas prasības, kas saistītas ar ātru pakalpojuma nodrošināšanu.

Lai saņemtu aizdevumu nepieciešams pastāvīgs mobilā telefona pieslēgums, norēķinu konts kādā no Latvijas komercbankām, nedrīkst būt pārkāptas citas kredītsaistības un kavēti maksājumi, kā arī pieteicējam ir jābūt regulāriem ienākumiem, kas ļauj savlaicīgi atmaksāt kredītu.

 

Lai nodrošinātu maksimāli precīzu datu apmaiņu un līdz ar to arī ātru kredīta izsniegšanas pakalpojuma izpildi, pieteicējam nepieciešams no sava bankas konta uz Soho Credit bankas kontu nosūtīt reģistrācijas maksu 1 centa apmērā. Ar šo soli klients arī apliecina, ka piekrīt aizdevuma līguma noteikumiem un atļauj Soho Credit pieprasīt izziņu no VSAA par pieteicēja pēdējo 6 mēnešu ienākumiem, kas ļauj kredīta izsniedzējam noteikt pieteicēja kredītspēju.

Reģistrācijas maksa jāiemaksā tikai reģistrējoties aizdevēja mājas lapā pirmo reizi, pēc tam pieteikties kredītam varēsiet nosūtot sms vai izmantojot pieteikuma formu aizdevēja mājas lapā.

Kredīta pieteicējam jābūt maksātspējīgam un viņa ienākumiem jābūt patstāvīgiem. Ja pieteicējs atbilst aizdevēja noteiktajam vecuma limitam, aizdevums var tikt atteikts, ja pietiecējam ir kādas citas kavētas vai nepildītas kredītsaistības vai kavēti maksājumi, jeb citiem vārdiem sakot – sabojāta kredītvēsture.

Tāpat aizdevums var tikt atteikts, ja esat kļūdaini norādījuši kādus datus reģistrācijas procesa laikā. Vēl Soho Credit var atteikt aizdevuma izsniegšanu ja aizdevējam nav pārliecības, ak pieteicējs spēs laikus un pilnā apjomā atmaksāt aizdevumu vai vēl nav atmaksāts iepriekšējais Sohocredit.lv aizdevums, jo klientam vienlaicīgi var būt tikai viens pieteikts un izsniegts aizdevums pie Soho Credit.

Pirms pieteikties aizdevumam, rūpīgi izvērtējiet savu finanšu stabilitāti un iespēju atvēlēt noteiktu algas daļu aizdevuma atmaksai.

Aizņemieties atbildīgi!

Kontakti:

Adrese: Lāčplēša iela 87, LV – 1011, Rīga

E-pasts: sohocredit@sohocredit.com

Tālrunis: 66116000

Soho Credit atsauksmes un sūdzības

Didzis

Ir OK aizdevējs, kredītu dabūju kā solīts pāris minūšu laikā ar atmaksu arī nebija nekādu problēmu. Soho cik zinu ir viens no pirmajiem ātro kredītu aizdevējiem Latvijā.

Janeks

Ar neko daudz neatšķiras no visiem pārējiem ātro kredītu aizdevējiem. Esmu lietojis vienreiz, nebija nekādu problēmu. Tik cik aizņemos tik arī atdevu, par cik pirmajā reizē var paņemt bez procentiem.