Soho Credit – ātrais kredīts 15 minūtēs!

Ātrais kredīts 15 minūšu laikā ir pieejams arī pie nebanku aizdevēja Soho Credit. Tiem potenciāliem aizņēmējiem, kuriem nepieciešams vienkāršs, saprotams kredīts un kuri sagaida no kredītdevēja atbildīgu un atklātu attieksmi, Soho Credit var būt piemērots variants.

Aizņemties Soho Credit iespējams dažāda mēroga ikdienas tēriņiem, jo kredīta naudas robežas ļauj tikt galā ar vairumu neparedzētu situāciju. Šis ātrais kredīts tiek pozicionēts kā kredīts līdz algas dienai, tāpēc pirms aizņemšanās ieteicams rūpīgi apdomāt savus mēneša tēriņus, lai kredītu varētu atmaksāt noteiktajā termiņā.

Saņemt naudu no Soho Credit

Soho Credit piedāvā šādus kredīta veidus:

Ātrais kredīts:

  • pieejamā summa no 70€ līdz 1000€ (līdz 1000€ pirmajā aizņemšanās reizē);
  • atmaksas termiņš no līdz ;
  • nauda kontā pēc , Soho Credit darba laikā, Swedbank, Nordea, DnB un Citadeles bankas klientiem. Citu banku lietotājiem – 1-3 darba dienu laikā.

Kāpēc izvēlēties Soho Credit?

Soho Credit piedāvā standarta ātro kredītu līdz algas dienai, ko iespējams saņemt mazāk nekā pusstundas laikā. Lai gan ātro kredītu nozarē ir ļoti daudz aizņēmēju, kas piedāvā šādu pakalpojumu, Soho Credit ir vairākas nopietnas priekšrocības:

  • tas ir licencēts kredītdevējs, kas ne tikai ir saņēmis valsts atļauju nodarboties ar patērētāju kreditēšanu, bet arī ir Latvijas Alternatīvo finanšu pakalpojumu asociācijas (LAFPA) biedrs. Dalība LAFPA garantē aizņēmēju tiesību ievērošanu un draudzīgu un atsaucīgu attieksmi arī sarežģītās situācijās. Aizņemoties Soho Credit, Tu vari būt pārliecināts, ka līguma nosacījumi atbilst Latvijas likumdošanai un ka tie netiks patvaļīgi mainīti līguma darbības laikā;
  • tas piedāvā pirmo aizdevumu ar 100% atlaidi komisijas maksai. Lai gan pirmā kredīta summa ir mazāka, līdz 1000€, taču iespēja atmaksāt tikai kredīta pamatsummu, bez procentiem un komisijas maksas, ir ļoti izdevīga. Jāatzīmē, ka pirmā kredīta maksimālā summa tomēr ir pietiekami liela, lai aizņēmējs varētu atrisināt vairumu ikdienas problēmu.

Kā pieteikties Soho Credit aizdevumiem?

Soho Credit piedāvā ātros kredītus internetā, tāpēc, lai pieteiktos aizdevumam, Tev būs nepieciešams stabils interneta pieslēgums un dažas minūtes brīvā laika. Reģistrācijas un pieteikšanās process notiek šādi:

  • vispirms atzīmē, cik daudz un uz cik ilgu laiku vēlies aizņemties. Iepazīsties ar maksājumu grafiku, kopējo atmaksas summu un, ja Tevi viss apmierina, spied pogu “saņemt aizdevumu”;
  • aizpildi reģistrācijas anketu, kur norādi gan kontaktinformāciju, gan ikmēneša ienākumu un izdevumu līmeni. Šī informācija palīdzēs aizdevējam izvērtēt Tavu maksātspēju un noteikt Tavām iespējām atbilstošu kredītlimitu;
  • pabeidz reģistrāciju, pārskaitot aizdevējam simbolisku 0,01 EUR reģistrācijas maksu. Neaizmirsti norādīt maksājuma mērķī, ka Tu piekrīti SIA “SOHO Group” aizdevuma līguma noteikumiem un savu personas datu apstrādei.
  • Sagaidi aizdevēja lēmumu 15 minūšu laikā un saņem naudu savā bankas kontā (Swedbank, Nordea, DnB un Citadeles bankas klientiem). Ja Tu izmanto kādu citu banku, kredīta summas pārskaitīšana var aizņemt no 1 līdz 3 darba dienām.

Biežāk uzdotie jautājumi

Vai SohoCredit.lv ņems vērā manu kredītvēsturi?

Jā, Sohocredit.lv ātro kredītu var saņemt tikai personas bez kavētām un neatmaksātām parādsaistībām citās iestādēs. Kredītvēsture parāda aizņēmēja attieksmi pret finanšu jautājumiem un aizdevumiem, tāpēc tas ir viens no galvenajiem faktoriem, ko ņem vērā gan bankas, gan nebanku kredītdevēji.

Ja Tev rodas grūtības ar kredīta atmaksu termiņā, vari pagarināt kredītu uz 30 dienām. Sohocredit.lv iekasē komisijas maksu par kredīta pagarināšanu, taču tā ir zemāka nekā pilns mēneša maksājums. Komisijas apjoms ir atkarīgs no kredīta summas, un to, cik Tev izmaksās aizdevuma atmaksas termiņa atlikšana, varēsi uzzināt savā lietotāja profilā.

Nē, jo tas neatbilst atbildīgas kreditēšanas prasībām. Sohocredit.lv strādā saskaņā ar LAFPA kvalitātes standartiem un nepiedāvā vienai personai vairākus kredītus vienlaicīgi. Nākamo aizdevumu varēsi saņemt pēc iepriekšējā kredīta pilnas atmaksas termiņā.

Visdrīzāk, tas nebūs nepieciešams, jo Sohocredit.lv, tāpat kā daudzi citi nebanku kredītdevēji, izmanto elektroniskās datubāzes, kur tiek uzglabāta informācija par fizisko personu kredītvēsturi. Ja būs nepieciešama papildu informācija, Sohocredit.lv pārstāvis sazināsies ar Tevi, lai precizētu atsevišķus jautājumus.

Atmaksāt Sohocredit.lv ātro aizdevumu iespējams internetbankā, ar bankas pārskaitījumu vai jebkurā pasta nodaļā. Tu vari segt kredītu vienā maksājumā vai veikt atmaksu pa daļām, pakāpeniski samazinot kopējo atmaksas summu. Galvenais, kas Tev jāievēro, ir kredīta atmaksas termiņš.

Jā, ikviens aizņēmējs ir tiesīgs atmaksāt kredītu pilnā apjomā pirms termiņa, nemaksājot par to nekādas papildu komisijas.

Tas ir atkarīgs no Taviem ienākumiem. Sohocredit.lv izvērtē ikviena potenciāla aizņēmēja maksātspēju un esošo finansiālo situāciju, lai noteiktu, vai vēl viens kredīta maksājums var negatīvi ietekmēt klienta maksātspēju.

Pirms pieteikties pakalpojumam, rūpīgi izvērtējiet savu finanšu stabilitāti un iespēju atvēlēt noteiktu algas daļu pakalpojuma izmantošanai.

Aizņemieties atbildīgi!

Kontakti:

Adrese: Lāčplēša iela 87, LV – 1011, Rīga

E-pasts: [email protected]

Tālrunis: 66116000

Atsauksmes un sūdzības

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Didzis

Didzis

Ir OK aizdevējs, kredītu dabūju kā solīts pāris minūšu laikā ar atmaksu arī nebija nekādu problēmu. Soho cik zinu ir viens no pirmajiem ātro kredītu aizdevējiem Latvijā.

Janeks

Janeks

Ar neko daudz neatšķiras no visiem pārējiem ātro kredītu aizdevējiem. Esmu lietojis vienreiz, nebija nekādu problēmu. Tik cik aizņemos tik arī atdevu, par cik pirmajā reizē var paņemt bez procentiem.

Kristīne

Kristīne

Standarta ātrais aizdevums, var būt izdevīgs, ja aizņemas pirmo reizi un līdz 300. Man gribētos, lai mājaslapā ir vairāk informācijas par kredītiem, pašlaik aizdevējs nešķiet īpaši draudzīgs klientiem.

Andrejs

Andrejs

Izmantoju sohocredit, lai apmaksātu ziemas riepu maiņu. Aizņēmos līdz algas dienai, izmantoju pirmo aizdevumu bez maksas un tieši pēc 10 dienām atmaksāju pilnā apmērā. Kopumā esmu apmierināts, lai gan ceru, ka vairs nenāksies aizņemties – negribas pārmaksāt procentus.

Justīne

Justīne

Pietiekami labs aizdevējs, arī procentu likme ir zemāka nekā citur, bet gribētos, lai minimālais atmaksas termiņš būtu 7 nevis 10 dienas.

Viesturs

Viesturs

Aizņemties SOHO vislabāk ir nelieliem ikdienas tēriņiem un tikai vienu reizi, jo pirmais kredīts ir bez maksas. Gribētos redzēt saturiski bagātāku mājaslapu.

Krišjānis

Krišjānis

Pirmais aizdevums ir līdz 300 eiro, nevis līdz 350, kā pie daudziem citiem aizdevējiem. Taču kopumā nosacījumi ir apmierinoši, turklāt par pirmo kredītu nav jāmaksā procenti.

Ēriks

Ēriks

Standarta aizdevums, ar procentu atlaidi jaunajiem klientiem. Mājaslapā nav īpaši daudz informācijas, taču aizdevējs ir LAFPA biedrs, un tas iedveš pārliecību par kredīta drošumu.

 Sofija

Sofija

Aizdevējam nav ievērojamu priekšrocību salīdzinājumā ar konkurentiem, taču tas ir licencēts kredītdevējs ar labu reputāciju un īpašo piedāvājumu jaunajiem klientiem. Aizdevumu klāstā ir tikai viens kredīta veids.

Krišjānis

Krišjānis

Pirmais aizdevums ir līdz 300 eiro, nevis līdz 350, kā pie daudziem citiem aizdevējiem. Taču kopumā nosacījumi ir apmierinoši, turklāt par pirmo kredītu nav jāmaksā procenti.

Ēriks

Ēriks

Standarta aizdevums, ar procentu atlaidi jaunajiem klientiem. Mājaslapā nav īpaši daudz informācijas, taču aizdevējs ir LAFPA biedrs, un tas iedveš pārliecību par kredīta drošumu.

Sofija

Sofija

Aizdevējam nav ievērojamu priekšrocību salīdzinājumā ar konkurentiem, taču tas ir licencēts kredītdevējs ar labu reputāciju un īpašo piedāvājumu jaunajiem klientiem. Aizdevumu klāstā ir tikai viens kredīta veids.

Valdis

Valdis

Lietoju kopš pašiem pirmsākumiem un vienmēr apmierina, nemainīgi proicenti un cenas. Uzticams aizdevējs.

Scroll Up