CarsOutlet – pirmais lietotu automašīnu outlets Latvijā

Lietotas automašīnas iegāde ir risinājums, ko Latvijā izmanto tūkstošiem cilvēku. Laba lietota mašīna ir tikpat funkcionāla kā jauns salona auto, taču cenas ziņā ir daudz pieejamāka. Ja vēlaties ietaupīt uz kopējām izmaksām, bet iegādāties labu, pārbaudītu automašīnu, pievērsiet uzmanību CarsOutlet piedāvājumam.

CarsOutlet ir pirmais lietotu automašīnu outlets Latvijā, kas piedāvā lietotus auto no Vācijas, Francijas un citām Eiropas Savienības valstīm. CarsOutlet projektu ir radījuši auto tirdzniecības eksperti ar mērķi piedāvāt Latvijas iedzīvotājiem lietotas mašīnas, par kuru kvalitāti nav jāšaubās.

Apskatīties piedāvājumu

CarsOutlet piedāvā šādus kredīta veidus:

Auto līzings:

 • finansējuma summa no 100€ līdz 25000€;
 • kredīta termiņš no 1 mēneša līdz 7 gadiem;
 • bezmaksas pieteikuma izskatīšana 60 minūšu laikā;
 • atvieglota kredītvēstures un ienākumu izvērtēšana.

Kāpēc izvēlēties CarsOutlet?

Outlets ir kvalitatīvu preču veikals, kas piedāvā iepriekšējo gadu kolekcijas par zemākām cenām. Automašīnu outlets strādā pēc tāda paša principa, tikai mašīnas ir nevis jaunas, bet lietotas. Salīdzinājumā ar lietota transportlīdzekļa iegādi no iepriekšējā īpašnieka, mašīnas pirkšana outletā ir drošāka, turklāt izvēle ir daudz plašāka nekā individuālo sludinājumu platformās. 2019. gada sākumā CarsOutlet piedāvājumā bija 167 automašīnas no 20 auto zīmoliem dažādās cenu kategorijās.

CarsOutlet nodrošina kvalitatīvu automašīnu tirdzniecību un garantē ikviena auto atbilstību tehniskās apskates noteikumiem. Uzņēmums atklāti iepazīstina klientus ar mašīnas vēsturi. Vēl viens pozitīvais aspekts – CarsOutlet nenodarbojas ar auto remontiem, kas īstermiņā var palielināt mašīnas vērtību, bet kuru efekts pazūd pēc dažiem mēnešiem pēc pirkuma veikšanas.

CarsOutlet piedāvā gan lietotu auto iegādi, gan auto līzingu. Auto līzings ir pieejams visām automašīnām, neatkarīgi no to vecuma, cenas un tehniskā stāvokļa. CarsOutlet piekopj elastīgu klientu politiku attiecībā uz kredītvēstures statusu un ienākumu līmeni, jo lietoti auto cenas ziņā ir pieejami arī personām ar ienākumiem zem vidējā.

Kā pieteikties CarsOutlet pakalpojumiem?

Ar CarsOutlet mašīnu piedāvājumu var iepazīties uzņēmuma mājaslapā, kur apmeklētājiem ir pieejams parocīgs automašīnu katalogs. Transportlīdzekļus var atlasīt pēc:

 • Zīmola;
 • Izlaiduma gada;
 • Dzinēja tipa;
 • Tilpuma;
 • Virsbūves;
 • Ātrumkārbas;
 • Cenu robežām.

Pēc tam, kad būsi izvēlējies piemērotāko vai piemērotākos auto, sazinies ar CarsOutlet pa tālruni vai elektroniski, lai uzzinātu vairāk par līzinga nosacījumiem. CarsOutlet auto līzingu var noformēt arī brīvdienās, tāpat iespējams iegādāties lietotu auto par pilnu cenu.

Biežāk uzdotie jautājumi

Vai CarsOutlet ir savs auto placis?

Jā, piedāvātās automašīnas iespējams apskatīt CarsOutlet auto placī Rīgā, Maskavas ielā, taču arī uzņēmuma mājaslapā transportlīdzekļus var detalizēti aplūkot un iepazīties ar to tehniskajiem raksturojumiem. Katrai mašīnas ir savs profils, tāpēc ērtāk ir vispirms atlasīt interesējošās automašīnas tiešsaistē un pēc tam apskatīt tās klātienē.

Nē, CarsOutlet ir auto tirdzniecības, nevis līzinga uzņēmums, taču tas sadarbojas ar daudzām kreditēšanas iestādēm Latvijā, tāpēc klientiem tiek piedāvāti draudzīgi līzinga nosacījumi. Piesakoties līzingam ar CarsOutlet starpniecību, nav jāveic pirmā iemaksa.

CarsOutlet piedāvā saviem klientiem atklātu ikvienas automašīnas vēsturi. Precīzu informāciju par mašīnas izmantošanas vēsturi var iegūt, sazinoties ar CarsOutlet pārstāvjiem.

CarsOutlet piedāvā lietotas automašīnas no Vācijas, Francijas un citām Eiropas Savienības valstīm.

Jā, CarsOutlet nodrošina šādu iespēju, jo uzņēmums piekopj elastīgu pozīciju attiecībā pret klienta finanšu situāciju. Taču ņem vērā, ka auto līzings tiek piešķirts personām ar pietiekamu maksātspēju, tāpēc mašīnas pircējam jābūt regulāriem ienākumiem.

Jā, CarsOutlet garantē tehnisko apskati visiem sortimentā esošajiem transportlīdzekļiem.

CarsOutlet piedāvā gan ekonomiskā, gan vidējā cenu segmenta lietotas automašīnas. Līzinga izmaksas ir atkarīgas no līzinga termiņa, apjoma un procentu likmes, taču kopumā ikmēneša iemaksas par CarsOutlet automašīnu ir krietni zem 100 eiro mēnesī, daudziem modeļiem līzinga iemaksas sākas no 20 – 30 eiro mēnesī.

Pirms pieteikties pakalpojumam, rūpīgi izvērtējiet savu finanšu stabilitāti un iespēju atvēlēt noteiktu algas daļu pakalpojuma izmantošanai.

Aizņemieties atbildīgi!

Kontakti:

Adrese: Maskavas iela 418, Rīga, LV-1063

E-pasts: [email protected]

Tālrunis: +371 26432643

Atsauksmes un sūdzības

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll Up