Kur var saņemt pirmo kredītu bezmaksas?

Kad nepieciešama nauda, bet nav laika gaidīt algu un arī pie draugiem/radiem vērsties ir neērti, izmēģiniet interneta aizdevumus. Internetā aizdevumi ir ne vien pieejami bez ķīlas vai galvotāja, bet arī pirmais kredīts ir bezmaksas. Iespēja, kad pieejams pirmais kredīts bezmaksas, šobrīd ir daudzu aizdevēju pieeja jaunu klientu piesaistē. Ņemot vērā, ka aizdevēju ar šādu piedāvājumu ir gana daudz, gandrīz ikviens var atrast sev atbilstošo iespēju, kur ir pirmais kredīts bezmaksas.


Salīdzināt ātros kredītus bez ķīlas
No 50 € līdz 150 € liels pirmais kredīts bezmaksas uz laiku no 1 līdz 30 dienām pieejams pie Sohocredit.lv. Šis aizdevējs savus kredītus izsniedz personām vecumā no 20 līdz 65 gadiem. Maksimālā kredīta summa pie Sohocredit.lv ir 350 €.

Pirmais kredīts bezmaksas pie Smscredit.lv būs iespējams apjomā no 5 € līdz 200 €. Smscredit.lv pirmais kredīts bezmaksas tiek izsniegts uz laiku no 1 līdz 30 dienām un to var iegūt Latvijas iedzīvotāji vecumā no 18 līdz 75 gadiem. Personām vecumā no 18 līdz 20 gadiem pirmais maksimālais kredīts pieejams 50 € apjomā.

Arī Minicredit.lv piedāvājumā ir pirmais kredīts bezmaksas. Šeit varat iegūt 25 € līdz 100 € lielu aizdevumu uz laiku no 5 līdz 30 dienām. Minicredit.lv pirmais kredīts bezmaksas būs pieejams personām no 20 līdz 72 gadu vecumā. Pēc vairākām aizņemšanās reizēm maksimālā iespējamā kredīta summa ieaugs līdz 250 €.

Savukārt Crediton.lv piedāvājumā ir ne vien pirmais kredīts bezmaksas, bet arī iespēja atmaksāt mazāk nekā aizņēmāties. Ja aizņemsieties 50 € līdz 100 € uz laiku no 15 līdz 30 dienām, varēsiet atmaksāt mazāk nekā saņemsiet kredītā. Crediton.lv aizdevumi pieejami Latvijas iedzīvotājiem vecumā no 20 līdz 70 gadiem.

Pirmais kredīts bezmaksas pieejams dažādos apjomos, atliek vien izvēlēties sev piemēroto un atrast aizdevēju, kura kreditēšanas nosacījumiem Jūs atbilstat. Lai arī cik viegli pieejami nebūtu ātrie interneta kredīti un lai arī cik izdevīgi tie nešķistu, vienmēr rūpīgi izvērtējiet savu nepieciešamību pēc tiem un savas iespējas kredītu laikus atmaksāt. Aizņemieties atbildīgi!