Kā saņemt patēriņa kredītu bez ķīlas internetā?

Kad nav pacietības krāt un vienas algas pirkumam ir par maz, palīdzēt var patēriņa kredīts bez ķīlas internetā. Patēriņa kredīts bez ķīlas iespējams gan ātri un mazākā apjomā, gan, pagaidot nedaudz ilgāk, bet lielākā summā.


Salīdzināt ātros kredītus

Bigbank Patēriņa kredīts bez ķīlas internetā

Patēriņa kredīts bez ķīlas jebkuras bankas klientiem būs pieejams pie Bigbank. Šī kreditētāja piedāvājumā ir patēriņa kredīts bez ķīlas apjomā līdz 7000 €. Bigbank aizdevumiem ir pieejami 3 standarta piedāvājumi – līdz 900 €, līdz 4500 € un līdz 7000 €.

Visiem Bigbank patēriņa kredītiem ir iespējams izvēlēties 6 līdz 60 mēnešus ilgu atmaksas termiņu, savukārt jau esošie Bigbank klienti var saņem kredītu uz laiku līdz 120 mēnešiem. Kredītu var saņemt personas vecumā no 20 gadiem, kuru ikmēneša ienākumi nav mazāki kā 150 €.

Ja kredīta pieteicēja pastāvīgie ienākumi nav pietiekami, lai piešķirtu izvēlētā kredīta apjomu uz klienta pieteikto atmaksas termiņu, aizdevējs var piedāvāt mazāku aizdevuma summu vai garāku atmaksas termiņu, kas nozīmētu mazāku ikmēneša maksājumu. Tāpat Bigbank var izsniegt kredītu, ja pieteicējam ir galvotājs. Bigbank sola piešķirto kredītu izsniegt 2 dienu laikā no pieteikšanas brīža.

Credit24 patēriņa kredīts bez ķīlas

Vēl viens aizdevējs, kura piedāvājumā ir patēriņa kredīts bez ķīlas, ir Credit24.lv, kas aizdos 50 € līdz 1500 € lielu summu uz atmaksas laiku no 14 dienām līdz 24 mēnešiem ilgu. Credit24.lv patēriņa kredīts bez ķīlas pieejams Latvijas iedzīvotājiem vecumā no 18 līdz 70 gadiem, kuriem ir regulāri ienākumi, kas ļauj atmaksāt aizdevumu.

Credit24.lv patēriņa kredīts bez ķīlas var nonākt Jūsu kontā 15 minūšu laikā no pieteikšanās brīža.

Incredit patēriņa kredīts bez ķīlas

Incredit.lv piedāvājumā ir liels klāsts dažādu patēriņa kredītu bez ķīlas. Pie Incredit.lv pieejams naudas kredīts, patēriņa kredīts preču un pakalpojumu apmaksai, kā arī kredīts auto iegādei.

Incredit.lv patēriņa kredīts tiek piedāvāts apjomā no 50 € līdz 3000 € uz atmaksas laiku līdz 3 gadiem jeb 36 mēnešiem. Kredītu var saņemt personas vecumā no 18 līdz 70 gadiem, bet nauda kontā tiek solīta 3 dienu laikā.

Patēriņa kredīts bez ķīlas internetā iespējams gan ilgtermiņa, gan īstermiņa variantā. Ērti salīdzināt plašo piedāvājumu klāstu varat Netcredit.lv lapā.

Izvēlieties sev pieejamāko aizdevēju un patīkamāko piedāvājumu, piesakieties aizdevumam internetā un saņemiet saviem tēriņiem nepieciešamos līdzekļus samērā īsā laikā.

Aizņemieties atbildīgi, kritiski izvērtējot savas finanšu iespējas!