Labākais patēriņa kredīts internetā

Jūsu ikmēneša ienākumi ir gana lieli, lai varētu atļauties ik mēnesi pārdesmit latus iekrāt kāda tāla nākotnes mērķa īstenošanai, bet Jūs nevēlaties vai neprotat krāt un savas vajadzības gribat apmierināt jau šodien. Patēriņa kredīts internetā var palīdzēt Jums izvairīties no ilgstošas krāšanas un sasniegt iecerēto ātrāk, turklāt būtiski neierobežojot savus ikdienas tēriņus.


Salīdzināt ātros kredītus bez ķīlas
Patēriņa kredīts internetā ir pieejams tik pat ātri un viegli kā īstermiņa ātrie kredīti. Ikvienam cilvēkam pieejamo patēriņa kredīta maksimālo apjomu aizdevējs noteiks individuāli, balstoties uz pieteicēja regulārajiem ienākumiem un iepriekšējās pieredzes aizņemoties.

Patēriņa kredīts internetā meklējams, piemēram, pie Vivus.lv, kas piedāvā aizņemties no 50 € līdz 1000 € lielu summu uz 1 līdz 24 mēnešus ilgu atmaksas laiku. Izvēloties maksāt vairākus mēnešus ilgā termiņā, visa kredīta summa būs sadalīta atbilstošā skaitā vienlīdzīgu maksājumu. Vivus.lv patēriņa kredīts internetā būs pieejams personām no 19 līdz 70 gadu vecumā.

Arī pie aizdevēja Credit24.lv būs atrodams patēriņa kredīts internetā. Credit24.lv piedāvā gan īstermiņa aizdevumus uz 14 vai 30 dienas ilgu atmaksas laiku, gan patēriņa kredītus. Patēriņa kredīts internetā pie Credit24.lv pieejams apjomā no 50 € līdz 1500 € uz atmaksas laiku no 2 līdz 24 mēnešiem. Maksimālais un minimālais kredīta atmaksas laiks atkarīgs no izvēlētās kredīta summas, piemēram, 50 € maksimāli varat iegūt uz 6 mēnešiem, savukārt 1500 € uz ne mazāk kā 3 mēnešus ilgu laiku. Credit24.lv aizdevumi pieejami Latvijas iedzīvotājiem no 18 līdz 70 gadu vecumam.

Patēriņa kredīts internetā meklējams arī pie Incredit.lv un pie Bigbank.lv. Šo divu aizdevēju gadījumā gan jāņem vērā, ka internetā būs pieejama vien pieteikšanās patēriņa kredītam. Lai parakstītu aizdevuma līgumu ar Incredit vai Bigbank, Jums jebkurā gadījumā būs jādodas uz sev tuvāko izvēlētā aizdevēja biroju.

Izvēloties atmaksas termiņa ilgumu atcerieties – jo īsāks termiņš, jo mazāka kopējā pārmaksātā summa, bet lielāki ikmēneša kredīta maksājumi. Savukārt, izvēloties garāku atmaksas termiņu, Jūs pārmaksāsiet vairāk, bet ikmēneša maksājums būs mazāks, līdz ar to arī vieglāk paveicams, ja Jūsu ienākumi kļūst mazāk stabili. Pirms pieteikties kredītam, rūpīgi izvērtējiet savas ilgtermiņa iespējas kredītu savlaicīgi maksāt. Aizņemieties atbildīgi!