Kredīts pret nekustamā īpašuma ķīlu

Lai kāds būtu tēriņa mērķis, lieliem pirkumiem var būt nepieciešami vairāk līdzekļi, nekā tev tajā brīdī ir vai nekā pietiek pacietības sakrāt. Lieliem tēriņiem var palīdzēt lieli kredīti, piemēram, kredīts pret nekustamā īpašuma ķīlu.

Kredīts pret nekustamā īpašuma ķīlu nozīmē to, ka kredīta atmaksu klients garantē aizdevējam ar savu nekustamo īpašumu – tā var būt māja, dzīvoklis vai zemes gabals. Kredīts pret nekustamā īpašuma ķīlu var tikt izlietots jauna īpašuma iegādei vai klients var ieķīlāt jau esošu nekustamo īpašumu un saņemto aizdevumu izlietot citiem mērķiem, piemēram, mājokļa remontam.


Salīdzināt nekustamā īpašuma kredītus

Lai zinātu, cik liels kredīts pret nekustamā īpašuma ķīlu būs pieejams, jāveic šī īpašuma novērtējums un kredīta apjoms, ko var izsniegt pret konkrētu īpašumu jau būs atkarīgs no individuāla aizdevēja piedāvājuma. Uz visu kredīta atmaksas laiku ieķīlātais īpašums būs arī jāapdrošina.

Piemēram, aizdevēja Bigbank piedāvājumā ir kredīts pret nekustamā īpašuma ķīlu apjomā līdz 90 000 €, kura atmaksas termiņš atkarīgs no izvēlētā atmaksas veida. Bigbank kredīts pret nekustamā īpašuma ķīlu ir atmaksājams ar vienu maksājumu termiņa beigās, vai ar vairākiem ikmēneša maksājumiem.

Bigbank kredīts pret nekustamā īpašuma ķīlu bez ikmēneša maksājumiem

[list type=”check”]

  • Ikmēneša maksājumi nav jāveic, procentus apmaksā aizdevuma termiņa sākumā, bet pamatsumma tiek atmaksāta ar vienu maksājumu termiņa beigās.
  • Aizdevums sākot no LVL 1000
  • Aizdevuma atmaksas termiņš 2-24 mēneši

[/list]

Bigbank kredīts pret nekustamā īpašuma ķīlu ar ikmēneša maksājumiem

[list type=”check”]

  • Aizdevums sākot no LVL 1000
  • Aizdevuma atmaksas termiņš 6-180 mēneši
  • Līdz 70% no aizdevuma summas iespējams atmaksāt termiņa beigās ar vienu maksājumu, bet pārējo summu – ar ikmēneša maksājumiem

[/list]

Lai pieteiktos Bibgank kredītam pret nekustamā īpašuma ķīlu nepieciešams aizpildīt pieteikuma anketu, ko var izdarīt arī internetā. Pēc tam būs jāierodas kādā no aizdevēja birojiem, lai uzrādītu pārējos nepieciešamos dokumentus un atrunātu aizdevuma nosacījumus.

Lai cik liela būtu nepieciešamība pēc naudas, ja vien grasies kredītu atmaksāt, tad kredīts pret nekustamā īpašuma ķīlu var samērā ātri atrisināt spiedīgo finanšu vajadzību. Turklāt, ja kredītu izmanto ieķīlātā mājokļa remontam, tā vērtība pēc tam tikai aug un kredītu atmaksājot būsi tikai ieguvējs. Aizņemies atbildīgi, kritiski izvērtējot kredītu laikus atmaksāt, pretējā gadījumā vari ne vien sabojāt kredītvēsturi, bet arī zaudēt labo slavu un arī savu mājokli!