Kredīts pret darba algu – kā saņemt naudu?

03.12.2012

Kristīne Kalniņa

Kredīts internetā pret darba alguKredīts pret darba algu - kā saņemt naudu?, 6.6 out of 10 based on 5 ratings Līdz algai vēl dažas dienas vai pat nedēļas, bet nepieciešams veikt steidzamu un iepriekš neplānotu maksājumu – kuram gan tā nevar gadīties.

Kredīts pret darba algu jeb ātrais kredīts internetā var Jums izlīdzēt ikvienā neērtā naudas situācijā. Kredīts pret darba algu tiek izsniegts bez ķīlas vai galvotāja, jo aizdevuma atmaksu garantē Jūsu regulārie ikmēneša ienākumi un to apjoms.


Kredīts pret darba algu lielākā apjomā un ar iespēju atmaksu veikt ilgākā termiņā būs meklējams, piemēram Credit24.lv, kas piedāvā aizdevumus no 50 Ls līdz 1500 Ls uz laiku no 14 dienām līdz 24 mēnešiem. Credit24.lv kredīts pret darba algu pieejams Latvijas iedzīvotājiem vecumā no 18 līdz 70 gadiem.

Kredīts pret darba algu būs atrodams arī pie Incredit.lv, kura piedāvājumā ir dažādi aizdevumu veidi – Prima Mini, Prima un Online naudas kredīti, patēriņa kredīts konkrētām precēm un pakalpojumiem, ko varat nokārtot jau tirdzniecības vietā, kā arī auto kredīts. Incredit.lv varat saņemt naudas aizdevumu vai kredītu preču un pakalpojumu apmaksai apjomā līdz 3000 Ls uz atmaksas laiku no 1 līdz 36 mēnešiem. Incredit.lv kredīts pret darba algu ir draudzīgs gan jauniešiem, gan cilvēkiem gados, jo pieejams personām vecumā no 18 līdz 70 gadiem.

Vivus.lv kredīts pret darba algu

Arī Vivus.lv aizdevumiem ir dažāda veida pieejas. Šis kreditētājs sniedz aizdevumus apjomā no 50 līdz 1000 Ls uz laiku no 1 līdz 24 mēnešiem, bet pirmā aizdevuma maksimālā summa gan ir 200 Ls. Vivus.lv kredīts pret darba algu var tikt izsniegts personām vecumā no 19 līdz 70 gadiem.

Ja Jums nepieciešams neliela apjoma kredīts pret darba algu, kuru atmaksāsiet vienā reizē, varat pievērst uzmanību, piemēram, Viasms.lv piedāvājumam. Viasms.lv izsniedz kredītus apjomā no 1 Ls līdz 300 Ls uz laiku no 1 līdz 30 dienām. Pirmais kredīts līdz 150 Ls pieejams – bez maksas jeb atmaksā tik, cik aizņēmies. Ja esat persona vecumā no 20 līdz 65 gadiem, Jums var tikt piešķirts Viasms.lv īstermiņa kredīts pret darba algu.

Izvēlieties sev piemērotāko aizdevuma veidu, piesakieties kredītam un nepilnas stundas laikā būsiet ieguvuši sev nepieciešamos finanšu līdzekļus. vienmēr kritiski izvērtējot savu ienākumu stabilitāti un aizņemieties atbildīgi!

Kristīne Kalniņa

Kristīne Kalniņa

Mūsu mērķis ir piedāvāt pēc iespējas korektāku ātro kredītu salīdzinājumu, lai Jums būtu vieglāk izvēlēties sev izdevīgāko pakalpojuma sniedzēju.

Komentāri