Kur saņemt kredīts no 19 gadiem?

Kredīts internetā ir ērta iespēja bez ķīlas, galvotāja un ilgām formalitātēm iegūt savam patēriņam nepieciešamo naudas summu. Ātrie interneta kredīti tiek izsniegti, balstoties uz pieteicēja iespējām kredītsaistības uzņemties un viņa iepriekšējās finanšu saistību vēstures.


Salīdzināt ātros kredītus

Tāpat kreditētāji saviem potenciālajiem klientiem uzliek dažādus ierobežojumus un viens no tiem ir vecuma cenzs. Protams, nevienu kredītu neizsniegs nepilngadīgām personām jeb jaunākām par 18 gadiem, bet ir arī aizdevēji, kuri ir noteikuši, ka pie viņiem pieejams tikai kredīts no 19 gadiem.
Kredīts no 19 gadiem būs pieejams pie Vivus.lv, kas piedāvā aizņemties

  • no 50 € līdz 1000 € lielu kredītu
  • uz atmaksas laiku no 1 līdz 24 mēnešiem.

Tādējādi kredīts no 19 gadiem Vivus.lv piedāvājumā ir iespējams gan ilgtermiņa, gan īstermiņa variantā. Taču katram klientam individuāli tiek noteikts kredīta limits jeb individuāli pieejamā kredīta maksimums, kas ir atkarīgs no klienta spējas maksāt un ienākumu stabilitātes. Aizdevējs sola savu atbildi uz Jūsu pieteikumu sniegt 15 minūšu laikā – 7 dienas nedēļā no plkst. 7 līdz plkst. 24.

Gadījumā, ja nevarat laikus atmaksāt aizdevumu, Vivus.lv piedāvā arī pagarināt aizdevuma atmaksas laiku un atlikt viena mēneša maksājumu – lai to izdarītu ir jāveic pagarinājuma maksas pārskaitījums uz Vivus.lv kontu. Pagarinājuma maksas apjoms ir atkarīgs no kredīta apjoma un atmaksas termiņa ilguma un būs apskatāms Jūsu lietotāja profilā aizdevēja mājas lapā.

Vivus.lv kredīts no 19 gadiem ir ātrs un ērts, lai pieteiktos, nepieciešams mobilai telefons, e-pasta adrese, konts kādā no Latvijas bankām un pieeja datoram ar internetu. Reģistrējieties Vivus.lv lapā, norādiet sev nepieciešamo aizdevuma summu un sagaidiet aizdevēja atbildi un drīz pēc tās – arī Jums piešķirto kredīta summu savā kontā.

Ja nepieciešams kredīts no 19 gadiem, bet piedāvātā iespēja pie Vivus.lv nešķiet piemērota, varat lūkot arī pēc aizdevējiem, kuri savus kredītus izsniedz klientiem jau no 18 gadu vecuma. No 18 gadiem kredīts ir pieejams piemēram, Opencredit.lv, Credit24.lv, Incredit.lv un Smscredit.lv.

Pirms piesakāties kredītam bez ķīlas un galvotāja, vienmēr rūpīgi izvērtējiet savu finanšu stabilitāti un iespējas kredītu laikus atmaksāt. Aizņemieties atbildīgi!