Kredīts auto iegādei

22.10.2012

Kristīne Kalniņa

Kredīts auto iegādeiKredīts auto iegādei, 7.5 out of 10 based on 2 ratings Ja vēlaties iegādāties lietotu auto vai pirkuma veikšanai pietrūkst vien pārsimts lati kā kredīts auto iegādei Jums var kalpot kāds no ātro interneta aizdevēju piedāvājumiem. Savukārt, ja nepieciešama lielāka naudas summa, kredīts auto iegādei jāmeklē, piemēram, pie aizdevēja Incredit.lv.

Incredit piedāvājumā ir dažāda veida aizdevumi preču un pakalpojumu apmaksai un pie Incredit atrodams arī kredīts auto iegādei.
Kredīts auto iegādei pie Incredit pieejams dažādos piedāvājumos:


  • apjomā no 1001 Ls līdz 4 000 Ls ar atmaksas termiņu līdz 3 gadiem ilgu; vai
  • apjomā no 4001 Ls līdz 15 000 Ls ar atmaksas termiņu līdz 5 gadiem ilgu.

Auto iegādei ar Incredit auto kredītu būs nepieciešams veikt pirmo iemaksu 10% apmērā no izvēlētā auto cenas, bet vēl līdz 2012. gada beigām Incredit īpašais piedāvājums ļauj iegādāties auto bez pirmās iemaksas veikšanas.

Automašīnām, kuru vērtība nepārsniedz 4000 Ls, nav neieciešams noformēt Kasko apdrošināšanu.

Ievērojiet, ka kredīts auto iegādei no Incredit ļauj iegādāties mašīnu, kas kredīta līguma termiņa beigās būs ne vecāka par 15 gadiem. Incredit kredīts auto iegādei būs pieejams Latvijas iedzīvotājiem ar labu kredītvēsturi un pietiekamiem ienākumiem, vecumā no 21 līdz 70 gadiem.

Pieteikties Incredit piedāvātajam auto kredītam varat arī ar interneta starpniecību, bet būs jāierodas sev tuvākajā aizdevēja birojā, lai noformētu aizdevuma līgumu un uzrādītu visus nepieciešamos dokumentus.

Savukārt, ja lielāko daļu nepieciešamās summas auto iegādei esat jau sakrājuši vai ieguvuši, pārdodot iepriekšējo auto, un nepieciešami vien pārsimts lati, bet īsā laikā un nevēlaties pavadīt laiku kārtojot apgrūtinošas formalitātes, meklējiet pēc ātro interneta aizdevēju bezķīlas un bezgalvotāja piedāvājumiem. Kā kredīts auto iegādei var būt piemērots Credit24.lv piedāvājums aizņemties no 50 Ls līdz 1500 Ls uz laiku no 14 dienām līdz 24 mēnešiem. Credit24.lv aizdevumi pieejami 18 līdz 70 gadus vecām personām.

Kā kredītu auto iegādei varat izmantot arī Vivus.lv vai Opencredit.lv piedāvātos aizdevumus apjomā līdz 1000 Ls.
Izvēlieties savai situācijai iemērotāko un izdevīgāko aizdevēja piedāvājumu, ņemot vērā arī aizdevumam noteiktās procentu likmes. Aizņemieties atbildīgi, jo ar auto nopirkšanu visi tēriņi vēl nebeidzās!

Kristīne Kalniņa

Kristīne Kalniņa

Mūsu mērķis ir piedāvāt pēc iespējas korektāku ātro kredītu salīdzinājumu, lai Jums būtu vieglāk izvēlēties sev izdevīgāko pakalpojuma sniedzēju.

Komentāri