Kredīti uz 24 mēnešiem

10.04.2013

Kristīne Kalniņa
Kredīti uz 24 mēnešiem, 6.8 out of 10 based on 6 ratings Ilgtermiņa Kredīti uz 24 mēnešiem ir iespēja ātri un ērti iegūt nepieciešamos finanšu līdzekļus, bet atmaksāt tos pamazām, būtiski neierobežojot citus savus ikdienas tēriņus. Kredīti uz 24 mēnešiem tiek atmaksāti visā šo 24 mēnešu laikā reizi mēnesī, atmaksājot vienu 24. daļu no kopējās atmaksas summas. Šādi patēriņa krediti meklējami un atrodami arī interneta plašumos. Tādējādi Kredīti uz 24 mēnešiem pieejami arī bez ķīlas un galvotāja, kur par aizdevuma atmaksas garantu kalpo pieteicēja regulārie ienākumi un to apjoms.


Kredīti uz 24 mēnešiem būs pieejami, piemēram, pie Credit24.lv, kur radīsi iespēju aizņemties no 50 Ls līdz 1500 Ls uz atmaksas laiku no 14 dienām līdz 24 mēnešiem. Jo lielāka kredīta summa, jo lielāks minimālais un maksimālais kredīta atmaksas laiks. Credit24.lv kredīti uz 24 menesiem būs pieejami Latvijas iedzīvotājiem vecumā no 18 līdz 70 gadiem. Lai saņemtu aizdevumu, ir nepieciešami regulāri ikmēneša ienākumi, kas ir pietiekami lieli, lai ļautu atmaksāt aizdevumu. Tāpat nedrīkst būt nenokārtotas kavētas saistības ar citiem aizdevējiem.

Bigbnank.lv – kredīts uz 24 mēnešiem

Tāpat Kredīti uz 24 mēnešiem un vairāk būs atrodami pie Bigbank.lv, kas piedāvā aizņemties no 200 Ls līdz 7000 Ls uz laiku no 6līdz pat 60 mēnešiem, bet esošie Bigbank.lv klienti kredītu var saņemt arī uz 120 mēnešu termiņu. Bigbank.lv Kredīti uz 24 mēnešiem tiek izsniegti personām, kas sansiegušas vismaz 20 gadu vecumu un kuru ikmēneša ienākumi nav mazāki par 150 Ls.

Vivus.lv – aixdevums uz 24 mnešiem

Vēl garāka atmaksas termiņa Kredīti uz 24 mēnešiem būs atrodami pie Vivus.lv aizdevēja, kura piedāvājumā ir aizdevumi apjomā no 50 Ls līdz 1000 Ls uz atmaksas laiku no 1 līdz 24 mēnešiem. Vivus.lv Kredīti uz 24 mēnešiem būs pieejami personām vecumā no 19 līdz 70 gadiem.

Lai iegūtu kredītu internetā, nepieciešams konts kādā no Latvijas bankām, e-pasta adrese un aktīvs mobilā tālruņa pieslēgums. Izvēlies sev piemērotāko piedāvājumu, piesakies un pavisam neilgā laikā saņem sev nepieciešamos finanšu līdzekļus. Aizņemies atbildīgi, aprēķini vai visā 24 mēnešu laikā patiesi spēsi veikt regulāros ikmēneša kredīta maksājumus!

Kristīne Kalniņa

Kristīne Kalniņa

Mūsu mērķis ir piedāvāt pēc iespējas korektāku ātro kredītu salīdzinājumu, lai Jums būtu vieglāk izvēlēties sev izdevīgāko pakalpojuma sniedzēju.

Komentāri