Kas ir ātrais aizdevums internetā?

Ja aizkavējusies alga vai steidzami veicams kāds maksājums, kurš gaidīt vairāk nevar, bet nauda kontā būs vien pēc laika, ātrais kredīts internetā var aizlāpīt tavu īslaicīgo finanšu caurumu. Ātrais kredīts internetā ir vienkāršs veids, kā iegūt naudu saviem tēriņiem, bet atmaksāt to vien no algas. Lai saņemtu aizdevumu nav nepieciešama ne ķīla, ne galvotājs. Starp tevi un naudu stāv vien daži klikšķi un nepilna stunda laika, jo ātrais kredīts internetā parasti tiek izsniegts nepilnas stundas laikā.


Salīdzināt ātros kredītus

Ko piedāvā ātrā kredīta aizdevēji?

Ātrais aizdevums internetā iespējams dažādās kombinācijās un variācijās, tāpēc ikviens varētu sev atrast piemērotāko iespēju aizņemties. Piemēram, ja nepieciešams lielāka apjoma ātrais aizdevums internetā, bet nevēlies būtiski ierobežot savus ikdienas tēriņus, vari ieskatīties Credit24.lv piedāvājumā. Šajā variantā vari saņemt kredītu no 50 € līdz 1500 € apjomā uz atmaksas laiku no 14 dienām līdz 24 mēnešiem. Credit24.lv ātrais aizdevums internetā būs pieejams personām no 21 gadu vecuma, kuru regulārie ienākumi ļaus kredītu savlaicīgi atmaksāt.

Nepieciešams mazākas summas ātrais kredīts?

Mazāka apjoma ātrais aizdevums internetā būs atrodams pie liela daudzuma interneta kreditētāju. Piemēram, Greencredit.lv piedāvā aizņemties no 25 € līdz 350 € uz laiku no 5 līdz 30 dienām. Pirmajā reizē gan maksimālais aizdevums var būt 150 € liels, bet tas tiek izsniegts bez maksas – cik saņēmi, tik atmaksā. Greencredit.lv ātrais aizdevums tiek izsniegts Latvijas iedzīvotājiem vecumā no 21 līdz 75 gadiem. Savukārt Ferratum.lv piedāvā aizņemties no 10 € līdz 400 € uz laiku no 1 līdz 45 dienām. Ferratum.lv ātrais aizdevums internetā būs pieejams pieteicējiem vecumā no 21 līdz 85 gadiem.

Vai ir vērts izvēlēties ātro kredītu?

Neatkarīgi no tā, kāpēc tev nepieciešama nauda un kāpēc tev tieši šobrīd tās pietrūkst ātrais aizdevums tomēr ir tikai īstermiņa risinājums jebkurām finanšu problēmām. Ja nezini kā un kad spēsi atmaksāt aizdevumu, labāk neaizņemies vispār, jo šādā veidā vari iekulties vien vēl dziļākās norēķinu problēmās. Aizņemies atbildīgi, kritiski izvērtējot savus ikmēneša ienākumus un to apjomu!