Kā saņemt naudas aizdevumu internetā?

11.12.2012

Kristīne Kalniņa

Netcredit.lv - Naudas Aizdevums InternetāKā saņemt naudas aizdevumu internetā?, 7.5 out of 10 based on 2 ratings Informācijas laikmets ir ērtu iespēju krātuve un viena no ērtajām iespējām ir saņemt naudas aizdevumu internetā. Sākotnējā armijas tehnoloģija – internets – ir mums apkārt visu laiku gan nu jau ierastajā datorā, gan arī telefonos un citās ierīcēs. Naudas aizdevums internetā ir pāris ierīču un pāris soļu attālumā.

Jums nepieciešama pieeja internetam, e-pasta adrese, mobilais telefons un konts kādā no Latvijas bankām. Izvēlieties sev tīkamu aizdevēja piedāvājumu, reģistrējieties izvēlētā kreditētāja mājas lapā, noslēdziet reģistrāciju, pārskaitot nelielu reģistrācijas maksu uz aizdevēja kontu, saņemiet pieteikto aizdevuma summu un dodieties īstenot savas vēlmes.


Naudas aizdevums internetā īstermiņa versijā pieejams, piemēram, pie kreditētāja Viasms.lv, kurš piedāvā iegūt aizdevumus apjomā no 1 Ls līdz 300 Ls (pirmajā aizņemšanās reizē maksimālā summa ir 200 Ls) uz atmaksas laiku no 1 līdz 30 dienām. Īpaši izdevīgs naudas aizdevums internetā kļūst ar 0% piedāvājumu jeb bezmaksas variantā. Viasms.lv piedāvā bezmaksas aizdevumu jaunajiem klientiem, kuri aizņemas pirmo reizi pie šī aizdevēja. Bezmaksas no Viasms.lv iespējams iegūt līdz 150 Ls uz laiku līdz 30 dienām. Naudas aizdevums no Viasms.lv pieejams Latvijas iedzīvotājiem vecumā no 20 līdz 65 gadiem.

Credit24 naudas aizdevums internetā

Naudas aizdevums internetā ir iespējams arī ilgtermiņa variantā jeb patēriņa kredīts. Piemēram, Credit24.lv nodarbojas gan ar patēriņa ilgtermiņa naudas aizdevumu izsniegšanu, gan ar klasiskajiem īstermiņa aizdevumiem. Credit24.lv piedāvājumā ir naudas aizdevums internetā apjomā no 50 Ls līdz 1500 Ls uz atmaksas laiku pēc 14 vai 30 dienām īstermiņa variantā vai ilgtermiņa variantā uz 2 līdz 24 mēnešiem.

Patēriņa kredīts internetā ir atmaksājams ar vienāda lieluma ikmēneša maksājumiem, kur kopējā summa dalīta ar izvēlētā termiņa ilgumu, piemēram, 6 mēnešu atmaksas termiņā kredīta saņēmējs veiks 6 vienādus maksājumus. Credit24.lv naudas kredīts internetā būs pieejams personām vecumā no 18 līdz 70 gadiem.

Kāpēc neaizņemties naudu sev ērtā un arī izdevīgā veidā, ja tā ir mūsdienu tendence kreditēšanas jomā? Lielajā piedāvājumu klāstā ir viegli apjukt. Vienkārši lietojamā Netcredit.lv aizdevēju salīdzināšanas platforma var palīdzēt Jūsu izvēlē.

Izvēlieties naudas aizdevumu internetā un iegūstiet sev nepieciešamās finanses, nepametot savu atrašanās vietu. Naudas aizdevumi internetā ļauj nepilnas stundas laikā bez ķīlas vai galvotāja nepieciešamības iegūt sev nepieciešamos finanšu līdzekļus. Taču atcerieties, ka impulsīvus tēriņus var nākties nožēlot – aizņemieties atbildīgi, kritiski izvērtējot savas iespējas aizdevumu laikus atmaksāt!

Kristīne Kalniņa

Kristīne Kalniņa

Mūsu mērķis ir piedāvāt pēc iespējas korektāku ātro kredītu salīdzinājumu, lai Jums būtu vieglāk izvēlēties sev izdevīgāko pakalpojuma sniedzēju.

Komentāri